Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20
Lp. Poprz. Ilość Tyg. Wykonawca i Utwór

01. 02. 03. U2 - I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight
02. 01. 05. A-Ha - Foot Of The Mountain
03. 03. 08. Urszula - Wstaje Nowy Dzień
04. 06. 02. Media Orkiestra - Lato Nasze Lato
05. 07. 07. Green Day - 21 Guns
06. 08. 07. Paulla - I Prosto W Serce
07. 04. 10. U2 - Magnificent
08. 09. 10. Oceana - Cry Cry

09. NE. 01. Soyka Sextet + - Każdy Kochać Się Chcę
10. 11. 04. Sasha - To Nic Kiedy Płyną Łzy

11. 05. 09. Lipali - Upadam

12. 12. 07. Golec UOrkiestra - Góralskie Tango
13. 15. 02. Maleo Reggae Rockers - Reggae Radio
14. 13. 05. Metro Station - Shake It
15. 10. 03. Lao Che - Godzina W
16. NE. 01. Verona - Do You Really Wanna Know
17. 14. 02. Basia - Blame It On The Summer
18. NE. 01. Madonna - Celebration
19. 18. 04. Shaun Baker feat. Maloy - Give!
20. 17. 03. Black Eyed Peas - I Gotta Feeling


WYPADLI:
The Attic - Flash In The Night
Deadmau5 & Kaskade - I Remember
Calvin Harris - I'm Not Alone
21.08.2009 10:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
druga dziesiątka podoba mi się na oko tak ze 999 razy bardziej Icon_razz.
21.08.2009 10:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Bardzo dobry lider i fajna ostatnia nowość. Między nimi wiele złego i dobrego Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.08.2009 11:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
09. NE. 01. Soyka Sextet + - Każdy Kochać Się Chcę

Ten tytuł przedstawia prawdę starą jak świat, zwłaszcza jak jest się młodzikiem,
ale jak się pracje po 8 godzin to się odechciewa Icon_lol Icon_wink2

18. NE. 01. Madonna - Celebration - słabo jak na po koncercie.

Co do pierwszej trójki to już artyści ze sporym stażem Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
26.08.2009 11:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #5
 
Konrad napisał(a):18. NE. 01. Madonna - Celebration - słabo jak na po koncercie.
No właśnie przez ten koncert i cały ten szum koncertowy Madonna straciła w moich oczach. No i znudziła mi się kompletnie, ten Celebration też niedługo na pewno spadnie. To takie z pozoru fajne bo nowe, ale idę o zakład, że w najbliższym czy jeszcze następnym będę rzygał tym nagraniem.
27.08.2009 01:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #6
 
a wydawało mi się, że już skomentowałem Icon_wink2
Paweł napisał(a):01. 02. 03. U2 - I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight
świetny lider Icon_smile2
Paweł napisał(a):02. 01. 05. A-Ha - Foot Of The Mountain
cudowne drugie miejsce
pierwsza dziesiątka wygrywa 5:1 z drugą dziesiątką Icon_wink2
27.08.2009 01:42 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #7
 
A w ogóle to chciałem powiedzieć, że pewnie wróci rockowa lista z racji mojej audycji w Radiu Orbit i większego powrotu na Mycharts. Icon_mrgreen Naturalna kolej rzeczy, Jak się słucha więcej komercji to się lubi więcej komercji, jak się słucha więcej rzeczy z forum, to się wstawia więcej rzeczy z forum. Icon_wink2

A no i jutrzejsze notowanie wstawię w niedzielę lub poniedziałek z racji wyjazdu.

[ Dodano: 2009-08-27, 13:57 ]
michal91d napisał(a):pierwsza dziesiątka wygrywa ]...] z drugą dziesiątką Icon_wink2
No i to też naturalna kolej rzeczy. Icon_mrgreen
27.08.2009 01:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #8
 
Paulla jest tak beznadziejna, że naprawdę przykro ją tu widzieć.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.08.2009 02:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #9
 
Kwestia gustu, aczkolwiek fakt. Troszkę już mi się ona nudzi.
27.08.2009 03:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #10
 
Nie, raczej kwestia polskiego zapotrzebowania na tandetę wszelkiego rodzaju i braku umiejętności odróżnienia dobrego kawałka od gniotu. Spędziłem cały ostatni tydzień z Vivą w tle i na pamięć znam już te ich "hity" i z przykrością muszę przyznać, że nie tylko w ich ramówce w ciągu ostatniego tygodnia znalazłem raptem kilka przyzwoitych rzeczy, ale i cały ten kanał spadł z pieca na łeb i ograniczył się do puszczania non-stop tych samych dennych "eskowych" wynalazków. Za kilka lat muzyczne gusta Polaków doznają totalnego rozkładu - oczywiście z pomocą takich pomocy z zachodu jak chociażby Lady Gaga. Już dawno nie pamiętam, żeby przyzwoity polski utwór stał się naprawdę dużym hitem we wszystkich polskich mediach. Zet, RMF, Eska, Viva, Mtv, VH1 i jeszcze pewnie gro innych gównianych dostawców "rozrywki" bardzo solidnie przyczyniają się od kilku lat do maksymalnego obniżenia poziomu polskiej muzyki popularnej.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.08.2009 03:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #11
 
aaktt napisał(a):Spędziłem cały ostatni tydzień z Vivą w tle i na pamięć znam już te ich "hity" i z przykrością muszę przyznać, że nie tylko w ich ramówce w ciągu ostatniego tygodnia znalazłem raptem kilka przyzwoitych rzeczy, ale i cały ten kanał spadł z pieca na łeb i ograniczył się do puszczania non-stop tych samych dennych "eskowych" wynalazków.
Przecież VIVA zawsze takie 'hiciory' dawała. Nic szczególnego. Jeśli chodzi o Paullę myślę, że gdybym słyszał ją non stop wszędzie to by mnie wytrzymał. W tym przypadku akurat słuchałem jej rzadko, może to zadecydowało o tym, że jest tak wysoko. Zresztą to nie jest jakiś kandydat do topu wszechczasów tylko zwykła prosta piosenka, czasami warto takich posłuchać dla relaksu. Icon_smile2
27.08.2009 03:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #12
 
Nie, kiedyś, jak powstała Viva Polska, dziesięć lat temu, nawet może trochę mniej, były tam prawdziwe programy muzyczne, leciało dużo różnych rzeczy - wbrew pozorom nie tylko to, co aktualnie lansowano w radiu. Byli dość wykwalifikowani prezenterzy, którzy mówili o muzyce, a nie pieprzyli od rzeczy, ani nie zajmowali się zaczepianiem przypadkowych ludzi na ulicy. To były lepsze czasy dla muzyki w Polsce Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.08.2009 03:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #13
 
VIVA grała kiedyś dość przyzwoitą muzykę, ale to się zmieniło, gdy została wykupiona przez MTV. Wtedy poziom muzyczny zrównał się z w/w stacją. Zadecydowano, że MTV będzie prezentować głównie programy typu "Moje supersłodkie urodziny", a VIVA będzie nastawiona bardziej na prezentowanie muzyki.

aaktt napisał(a):na Vivie były prawdziwe programy muzyczne, leciało dużo różnych rzeczy - wbrew pozorom nie tylko to, co aktualnie lansowano w radiu. Byli dość wykwalifikowani prezenterzy, którzy mówili o muzyce, a nie pieprzyli od rzeczy, ani nie zajmowali się zaczepianiem przypadkowych ludzi na ulicy.
Pamiętam, że jeszcze jakieś 3 lata temu był program, który lubiłem oglądać bardzo. Nazywał się 'Tom kultury'. Prezentował nowości wydawnicze, przyszłe wydarzenia kulturalne i tego typu rzeczy Icon_wink
27.08.2009 03:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #14
 
Tak! Tom Kultury był najlepszym możliwym programem tej stacji.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.08.2009 03:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #15
 
furbul napisał(a):Pamiętam, że jeszcze jakieś 3 lata temu był program, który lubiłem oglądać bardzo. Nazywał się 'Tom kultury'. Prezentował nowości wydawnicze, przyszłe wydarzenia kulturalne i tego typu rzeczy Icon_wink
O tak, ja też coś tam pamiętam. Ale to już było za czasów, gdy VIVA to była jedna wielka papka muzyczna.
A co do 10 lat temu, wtedy to wszędzie było lepiej jeśli chodzi o stacje. Icon_wink2
27.08.2009 03:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości