Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20
Słuchajcie... lista opóźniona z powodu wyjazdów, po całym dniu drogi ledwo mogę pisać na komputerze. Niestety nie mam siły na jakiś dłuższy komentarz. Dużo zmian na liście, one mówią same za siebie. Natomiast chciałbym jeszcze wyjaśnić odnośnie najwyższej nowości. Otóż jest to piosenka nagrana przez prowadzące Lato z Radiem oraz prezenterów Kawy Czy Herbaty w TVP1. I tutaj prośba, jeśli ma ktoś to zgrane na mp3 byłbym bardzo wdzięczny, nigdzie nie mogę tego znaleźć!

Lp. Poprz. Ilość Tyg. Wykonawca i Utwór

01. 03. 04. A-Ha - Foot Of The Mountain

02. 09. 02. U2 - I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight
03. 04. 07. Urszula - Wstaje Nowy Dzień
04. 05. 09. U2 - Magnificent
05. 02. 08. Lipali - Upadam
06. NE. 01. Media Orkiestra - Lato Nasze Lato
07. 01. 06. Green Day - 21 Guns
08. 06. 06. Paulla - I Prosto W Serce
09. 07. 09. Oceana - Cry Cry
10. 10. 02. Lao Che - Godzina W

11. 11. 03. Sasha - To Nic Kiedy Płyną Łzy
12. 14. 06. Golec UOrkiestra - Góralskie Tango
13. 15. 04. Metro Station - Shake It
14. NE. 01. Basia - Blame It On The Summer
15. NE. 01. Maleo Reggae Rockers - Reggae Radio

16. 08. 09. Calvin Harris - I'm Not Alone
17. 18. 02. Black Eyed Peas - I Gotta Feeling
18. 17. 03. Shaun Baker feat. Maloy - Give!
19. 12. 07. Deadmau5 & Kaskade - I Remember
20. 19. 05. The Attic - Flash In The Night


WYPADLI:
Ronan Keating - Time After Time
Elektryczne Gitary - 20 Lat
Gosia Andrzejewicz - Otwórz Oczy
17.08.2009 12:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
Paweł napisał(a):06. NE. 01. Media Orkiestra - Lato Nasze Lato

pewnie całe forum to podchwyci.. i już za tydzień najwyższa nowość na forumowej, poważnie atakująca jej pozycję pierwszą :->
17.08.2009 12:21 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #3
 
O, na szczycie pozytywna zmiana. Dobra piosenka została zastąpiona przez jeszcze lepszą Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.08.2009 12:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Ta lista łączy w sobie POPLISTĘ i LP3 czyli cos na kształt młodzieńczej pogonii za przebojem lata, a pragmatyczną, nieco już skostniałą wiarą w zardzewiałe ikony popkultury dyktowaną przez program 3. Jest to i dobre i złe za razem

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
17.08.2009 06:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #5
 
Konrad napisał(a):pragmatyczną, nieco już skostniałą wiarą w zardzewiałe ikony popkultury dyktowaną przez program 3.

nikt tego lepiej tu nie ujął Icon_wink2
17.08.2009 06:26 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Najbardziej pdoba mi się debiut Basi, a w drugiej kolejnści kibicuję U2, żeby zepchnął a-ha ze szczytu.
A propos Trójki to spotkałem się z opiniami, że za mało grają "zardzewiałych ikon popkultury". Ja akurat uważam, że w sam raz, natomiast przeszkadza mi to, że stają się zbyt komercyjni i grają zbyt dużo niewiele moim zdaniem wartych młodych zespołów.
18.08.2009 02:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #7
 
Konrad napisał(a):Ta lista łączy w sobie POPLISTĘ i LP3 czyli cos na kształt młodzieńczej pogonii za przebojem lata, a pragmatyczną, nieco już skostniałą wiarą w zardzewiałe ikony popkultury dyktowaną przez program 3. Jest to i dobre i złe za razem
Tak, tak, tak. To to! Icon_surprised

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.08.2009 02:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #8
 
Paweł napisał(a):01. 03. 04. A-Ha - Foot Of The Mountain
świetny lider Icon_mrgreen
Cytat:02. 09. 02. U2 - I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight
drugie miejsce też bardzo dobre Icon_wink2
19.08.2009 03:56 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
kajman napisał(a):natomiast przeszkadza mi to, że stają się zbyt komercyjni i grają zbyt dużo niewiele moim zdaniem wartych młodych zespołów.
Wiesz, że nie lubisz Shantela (który swoją drogą to nie jest już aż tak młody) czy NOHA to nie znaczy, że są niewiele warci Icon_wink2 Chyba, że masz na myśli indie-rocka.
Co do listy:
1. Widzę, że trochę was A-Ha opętało, w sumie to się dziwię aż tak wielkiej popularności tego utworu
2. Media Orkiestra - Lato Nasze Lato - można prosić o mp3?
3. Skoro weszła Godzina W, to może czas na Zrzuty? Icon_smile2
4. Wylotem Gośki Andrzejewicz ucieszyłeś pewnie bardziej tradycyjną muzycznie rzeszę forumową.
5.
Konrad napisał(a):Ta lista łączy w sobie POPLISTĘ i LP3 czyli cos na kształt młodzieńczej pogonii za przebojem lata, a pragmatyczną, nieco już skostniałą wiarą w zardzewiałe ikony popkultury dyktowaną przez program 3. Jest to i dobre i złe za razem
Moja lista też tak kiedyś wyglądała. Różne były etapy... Ale w pewnym momencie to się skończyło. W dużej mierze przez rozszerzenie mojego gustu na inne kraje Icon_wink2
20.08.2009 09:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #10
 
prz_rulez napisał(a):2. Media Orkiestra - Lato Nasze Lato - można prosić o mp3?
No właśnie mp3 nie mogę nigdzie znaleźć. Jedynie na stronie Lata z Radiem jest fragment tego utworu. Teledysk natomiast jest tutaj http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sn...-orchestra

prz_rulez napisał(a):3. Skoro weszła Godzina W, to może czas na Zrzuty? Icon_smile2
A no nie wiem, jakoś nie miałem ostatnio okazji do posłuchania Lao Che.
20.08.2009 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości