Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Madonna
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #41
 
neon.ka napisał(a):[pisałam dosyć długo tego posta, nie wiem czy coś już dalej zostało napisane, czy nie. odpowiedziałam na to, co było widoczne na tamten moment]

dopisalem. więc post Twoj nieaktualny. Icon_smile

Za duzy offtopik sie zrobił.

:roll: Icon_mrgreen
17.08.2009 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
Listoholik napisał(a):
jszmiles napisał(a):z kim tu ja tak ostatnio dyskutowalem... w jakims temacie...a juz wiem... ze moja muzyka jest beznadziejna. Icon_smile)))))))))))))))))))))))
1. z kajmanem
2. też dziś z nim dyskutowałem
3. skończyło się, że napisał: "o Twoim skrajnie prymitywnym guście świadczy fakt, że podobają Ci się takie pozbawione polotu rąbanki" [mowa o płycie TV On The Radio]
1. Absolutnie nieprawda. Niczego takiego nie napisałem.
2. Niesamowite, udało Ci się napisać prawdę.
3. Po pierwsze na tym się nie skończyło, bo drugie było to w odpowiedzi na Twój post w obraźliwy sposób o moim guście. No ale Ty jesteś mistrzem przekręcania i niedopowiadania.
17.08.2009 11:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #43
 
kajman napisał(a):Ty jesteś mistrzem

nie, to Ty jesteś mistrzem, oddaję Ci pierwszeństwo epatowania tym tytułem Icon_mrgreen


PS. A MGMT też raz przesłuchasz, tak jak Tv On The Radio, czy już nie?
17.08.2009 11:47 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #44
 
O jesu, jak dzieci. Ile Wy macie lat? średnia wychodzi ok. 22 to i tak za duzo...

od dzis ja zaczne pisac o beznadziejnych gustach uzytkownikow tego forum (borze, to duzo czasu mi zajmie komentarz w kazdym forum Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_lol Icon_lol )

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
18.08.2009 12:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #45
 
kajman ma ponad 50, ale chyba wstydzi się swojego wieku, że już go nie podaje............. zatem zmień średnią ;P
18.08.2009 12:10 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
Listoholik napisał(a):wiem, że on jest ojcem wszystkich na tym forum, ale nie przesadzaj, kobieto
Wystarczy prześledzić tamten wątek, żeby przekonać się, kto pierwszy atakował i próbował obrażać.
jszmiles napisał(a):Wtrące tylko jedno do Twojej wypowiedzi: żadna ale to żadna wypowiedź nie usprawiedliwia wypowiedzi Kajmana - ***za takie wlasnie wypowiedzi ludzie odchodzą stąd, raz to zrobiłem, i jesli uslysze cos takiego jeszcze raz, odejdę znów. Pewnie ani Listoholik ani Kajman nie są swięci, nie znam całej rozmowy (znam tylko to co zostało zacytowane).
Moja odpowiedź była napisana z całą świadomością i na zimno (zresztą nie tylko ta), po to, żeby wykazać Listoholikowi, co czyni. Być może to nie jest idealny sposób, ale nie zamierzam reagować zwijaniem ogona pod siebie na złośliwe zagrywki i próby obrażania. Obecnie wziął sobie na cel mnie, ale potrafił dopiec i innym osobom. W tym wątku też nie ustrzegł się złośliwości pod moim adresem.
***Za takie wypowiedzi Listoholika (i za jeszcze gorsze) bardzo zaostrzyła się sytuacja na forum, co zaowocowało ostatnio odejęciem jednej osoby i wycofaniem się z częśći działalności drugiej. A akurat gdybyś Ty (i wiele innych osób) użył takiego sformułowania w stosunku do mojej osoby, to bym Ci powiedział spokojnie, co sądzę na temat takiego zachowania. Niestety Jemu pewne rzeczy próbowano tłumaczyć, ale jak widać nie zrozumiał,l o co chodzi.
Listoholik napisał(a):ale ja się cieszę jak kajman pluje jadem, to takie miłe dla ucha, nie mam mu tego za złe, już nie, dojrzałem
kajman pluje jadem tylko w odpowiedzi na Twoje złośliwe i przesadnie impulsywne posty. Zresztą może to i dobre rozwiązanie, że się tak zachowuję, bo mniej masz czasu na obrażanie innych (chociaż jak widać zawsze zdołasz go znaleźć).
neon.ka napisał(a):a to bardzo ładne zachowanie zacytować kogoś, a przemilczeć swoja wypowiedź, prawda?
A to akurat jest jedna z jego specjalności. Lubi też wyrywać część zdania z kontextu, żeby nabrało innego znaczenia.
Listoholik napisał(a):neon.ka napisał/a:
zajrzyj może do ostatniego notowania jeszcze jednej tutejszej pani i zobacz jaki kulturalny komentarz tam się pojawił. zgadnij czyj?
dziewczyno, wyluzuj, bo nabawisz się pryszczy, po co Ci to?
Tak właśnie reaguje Listoholik, na spokojny komentarz reaguje w sposób chamski, bo tego komentarza inaczej nazwać nie można. Poprzedni był spokojniejszy:
Listoholik napisał(a):wiem, że on jest ojcem wszystkich na tym forum, ale nie przesadzaj, kobieto
ale też kulturalnym bym go nie nazwał. W połączeniu z:
Listoholik napisał(a):wiem klajman, że Tobie złego słowa nikt TU nie powie, bo jesteś Panem tergo forum
mam wrażenie, że jesteś zwolennikiem forumowej spiskowej historii dziejów.
18.08.2009 12:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #47
 
bosze, jakiś Ty zacietrzewiony kajman, normalnie boję się Ciebie Icon_neutral2 Icon_confused2 Icon_confused Icon_mad Icon_eek2 Icon_cry


od tego momentu już nic nie napiszę. bywaj czarnoksiężniku z krainy ozz i cała twoja zgrajo, o!
18.08.2009 12:18 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
Listoholik napisał(a):1. A MGMT też raz przesłuchasz, tak jak Tv On The Radio, czy już nie?
Listoholik napisał(a):2. kajman ma ponad 50, ale chyba wstydzi się swojego wieku, że już go nie podaje............. zatem zmień średnią ;P
1. Nie wiem, czy zdecyduję się przesłuchać w ogóle. Ale jeżeli już, to raz na pewno mi wystarczy. A jeżeli chodzi o TV on the Radio, to kilka utworów poznałem wcześniej i ponowne przesłuchanie niewiele zmieniło moją opinię.
2. Nie wstydzę się, bo otym już w kilku miejscach pisałem, a mój wiek, to rodzaj zabawy - odpowiedź na wiek Grega, który ma 99 lat.
18.08.2009 12:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #49
 
och, gdyby tylko Greg Cię czytał..... ależ oczywiście, widziałem go kiedyś, 99 lat, jak nic Icon_razz



koniec. już z tobą nie gadam. bywaj. śpij spokojnie.
i tylko nie próbuj przedłużać tej rozmowy setką niepotrzebnych pytań...
18.08.2009 12:22 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
 
Listoholik napisał(a):1. bosze, jakiś Ty zacietrzewiony kajman, normalnie boję się Ciebie Icon_neutral2 Icon_confused2 Icon_confused Icon_mad Icon_eek2 Icon_cry
2. od tego momentu już nic nie napiszę. bywaj czarnoksiężniku z krainy ozz i cała twoja zgrajo, o!
1. A gdzie Ty widzisz jakieś zacietrzewienie? W którym momencie mojego postu ono się pojawia?
2. Ala w ostatnich słowach swojego postu odniosłeś się w niekulturalnych słowach do (przynajmniej części) uczestników tego forum. Cały Ty!
18.08.2009 12:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
 
Listoholik napisał(a):och, gdyby tylko Greg Cię czytał.....
Co by się stało? Czyżbyś naprawdę sądził, że on ma 99 lat?
18.08.2009 12:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #52
 
kajman napisał(a):***Za takie wypowiedzi Listoholika (i za jeszcze gorsze) bardzo zaostrzyła się sytuacja na forum, co zaowocowało ostatnio odejęciem jednej osoby i wycofaniem się z częśći działalności drugiej. A akurat gdybyś Ty (i wiele innych osób) użył takiego sformułowania w stosunku do mojej osoby, to bym Ci powiedział spokojnie, co sądzę na temat takiego zachowania. Niestety Jemu pewne rzeczy próbowano tłumaczyć, ale jak widać nie zrozumiał,l o co chodzi.

ping pong.

Ale Ty też nie potrafisz przestać? Nie bronie go, nie znam całej sprawy i szczerze malo mnie to interesuje - wasze gierki. A Tobie nie zdarzyło sie nikomu powiedziec o jego muzyce ze jest do dópy? tudzież gustowi?

Moje zdanie jest takie: jesli gust muzyczy jakiegokolwiek uzytkownika Ci nie odpowiada - nie komentuj. A jesli komentujesz, rob to w taki sposob zeby nikogo nie obrazic nawet w najmniejszym stopniu.

Dobitniej: won z mojego topiku jesli ku**a nie lubisz tego co ja lubie. oszczędź moich nerwów, mojego czasu i swojego.

Poprostu w pale sie nie miesci, ze 30/40/50 letnie dzieci chodza po topkiach bo nie maja co w domu robic albo w 3ce wlasnie leca reklamy i zatruwaja życie innym uzytkownikom.

Moja wypowiedź nie jest do nikogo skierowana. Jesli jednak ktoś został nią urażony, proszę o informację via PM. Z pewnością sie ustosunkuje do wszystkich gróźb i innych takich.
18.08.2009 12:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #53
 
a tak baj de łej, Madonna nadal ma fajny tyłek! Z bliska wyglada super!!
18.08.2009 12:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
 
jszmiles napisał(a):1. Ale Ty też nie potrafisz przestać?
2. Nie bronie go, nie znam całej sprawy i szczerze malo mnie to interesuje - wasze gierki.
3. A Tobie nie zdarzyło sie nikomu powiedziec o jego muzyce ze jest do dópy? tudzież gustowi?
4. Moje zdanie jest takie: jesli gust muzyczy jakiegokolwiek uzytkownika Ci nie odpowiada - nie komentuj.
4a. A jeżeli komentujesz, rob to w taki sposob zeby nikogo nie obrazic nawet w najmniejszym stopniu.
5. Dobitniej: won z mojego topiku jesli ku**a nie lubisz tego co ja lubie. oszczędź moich nerwów, mojego czasu i swojego.
6. Moja wypowiedź nie jest do nikogo skierowana. Jesli jednak ktoś został nią urażony, proszę o informację via PM.
1. Oczywiście, że potrafię, ale to w ogóle utwiedrdzi go w bezkarności (nie chodzi mi tutaj o kary formalne).
2. Gdyby to były tylko nasze gierki... Problem polega na tym, że Jego zachowanie ma spory wpływ na innych użytkowników.
3. Że jest do d.. to nigdy. W podobny sposób wyrażałem się tylko o utworach z listy.
4. A moje, że to nie jest towarzystwo wzajemnej adoracji czy klub lizusów.
4a. Nokogo nie zamierzam obrażać i uważam, że wyrażanie się źle o jego utworach czymś takim nie jest.
5. I w zasadzie staram się nie wchodzić na listy obce duchowo, ale tak się składa, że wtedy akurat (nie pamiąśtam już czy w shoutboxie czy w jakimś wątku) zapraszałeś do komentowania (a nie do chwalenia) Twojej listy.
6. Nawet gdyby była skierowana do mnie, to nie ma problemu, bo mnie ciężko urazić. Zresztą w tym poście nie ma nic co mogłoby kogokolwiek urazić (przynajmniej takie jest moje zdanie.
P.S. I jeszcze jedno. W tamtym wątku, o którym wspominałeś, wcale nie wyszło na Twoje, tylko po prostu nie chciało mi się elaboratu na temat Twojej wypowiedzi pisać, ale mogę to zawsze naprawić.
18.08.2009 09:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
 
dobra, to zbaczając z tematu...
czy kogoś z Was widać na filmiku który jest głównej stronie Madonny? Icon_smile2
18.08.2009 11:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
 
Czy mam zamknąć temat? Czy pogadamy teraz tylko i wyłącznie o Madonnie?

Wszystko to już powiedzieliście sobie kilkukrotnie, może na potrzeby sprzeczek założymy jakiś temat w stylu KOSZ, gdzie będą trafiały wszystkie słowne pojedynki?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.08.2009 11:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #57
 
ku3a napisał(a):dobra, to zbaczając z tematu...
czy kogoś z Was widać na filmiku który jest głównej stronie Madonny? Icon_smile2

mnie Icon_razz2 i widac mnie jak czekam na koncert i jak biegne jak goopi pod sama scene Icon_razz2
18.08.2009 01:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #58
 
kajman napisał(a):P.S. I jeszcze jedno. W tamtym wątku, o którym wspominałeś, wcale nie wyszło na Twoje, tylko po prostu nie chciało mi się elaboratu na temat Twojej wypowiedzi pisać, ale mogę to zawsze naprawić.

Znowu zaczynasz?
18.08.2009 01:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #59
 
jszmiles napisał(a):
kajman napisał(a):P.S. I jeszcze jedno. W tamtym wątku, o którym wspominałeś, wcale nie wyszło na Twoje, tylko po prostu nie chciało mi się elaboratu na temat Twojej wypowiedzi pisać, ale mogę to zawsze naprawić.
Znowu zaczynasz?
Tylko poczyniłem uwagę na temat Twojej wypowiedzi z tego wątku, więc na pewno nie ja to znowu zacząłem.
18.08.2009 03:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #60
 
to nie czyń.

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
18.08.2009 04:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości