Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Madonna
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
 
jszmiles napisał(a):to nie czyń.
Trzeba było nie zaczynać. Icon_lol
18.08.2009 07:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #62
 
<ściana>

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
18.08.2009 09:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #63
 
jako że offtopik durnej dyskusji na temat kazdemu znany zjadl głowny,

takie mam pytanie:

czy forumowy top wszechczasow madonny już był? jak nie to czy ktos jest chetny do zrobienia? jesli nikt jeszcze sie nie zglosil to ja chetnie podnoszę rączkę. Icon_mrgreen

Wlasnie na UKMIX cos takiego sie robi wiec po koncercie trzebaby i tu zrobic (tzn nie trzeba tylko byloby fajnie).
19.08.2009 08:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
 
Jasne, jestem za. Sam na całe przedsięwzięcie się nie wezmę tzn. za swój top Madonny, ale głosy do wspólnego oddam, tak na szybko, bez zbędnego tracenia czasu na różne dodatkowe kwestie związane normalnie z osobistym topem Icon_smile Akurat powtórzyłem wszystkie płyty i poznałem, to czego nie znałem.

Ty się nie pytaj, tylko po prostu organizuj. Pozwolenia nikt dawać nie musi, skoro masz chęci Icon_biggrin Później wyniki tradycyjnie jak w przypadku DM czy U2 mogłyby być w radio orbit zaserwowane!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.08.2009 08:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #65
 
fajno to już zrobie topik, myslalem ze forumowe topy są jakos przydzielane czy cos zeby nie bylo wojen Icon_smile

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
19.08.2009 08:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #66
 
Super. Temat zrób tam gdzie były poprzednie topy i od razu ustal (podobnie jak przy DM i U2) zasady głosowania termin, sposób naliczania głosów (oj, bo mieliśmy małe spięcia przy liczeniu U2) i zacznijmy zabawę Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.08.2009 08:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #67
 
jusz. Zapraszam.

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
19.08.2009 08:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
 
saferłel napisał(a):Super. Temat zrób tam gdzie były poprzednie topy i od razu ustal (podobnie jak przy DM i U2) zasady głosowania termin, sposób naliczania głosów (oj, bo mieliśmy małe spięcia przy liczeniu U2) i zacznijmy zabawę Icon_smile2
Sorry, ale uważam, że powinniśmy w innym miejscu przedyskutować i przegłosować czy w topach forumowych będą wszystkie obowiązywały te same zasady czy każdy prowadzący będzie je sam ustalał. Ja uważam, że powinny być tak jak w topłycie te same dla wszystkich topów.
19.08.2009 10:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
 
Topy są organizowane przez poszczególne osoby i to one powinny ustalać zasady. Bawi się w nich kto chcę. To niedorzeczne ograniczać czyjeś dobre chęci!

Ale to nie miejsce, by dalej toczyć ten temat w takiej formie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.08.2009 10:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości