Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 302
Gansenrozes Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 248
Dołączył: Feb 2021
Post: #21
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 302
1. Supergrass - Moving (1999)
2. The Divine Comedy - Generation Sex (1998)
3. Deee-Lite - Groove Is In The Heart (1990)

4. De Su - Życie cudem jest (1996)
5. The Divine Comedy - National Express (1998)
6. The Walkabouts - The Light Will Stay On (1996)
7. Duran Duran - Hungry Like The Wolf (1982)
8. The Hives - Hate To Say I Told You So (2000)
9. Sweet Noise & Peja - Jeden taki dzień (2003)
10. Massive Attack - Protection (1995)

Świetne zgłoszenia w tym tygodniu!!! Icon_biggrin
16.06.2021 02:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stokrotka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 884
Dołączył: Jan 2020
Post: #22
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 302
1. Maanam - Bez ciebie umieram (1994)
2. Kult - Arahja (1988)
3. Pink Floyd - Wish You Were Here (1975)
4. Yello - The Rhythm Divine (1987)
5. Ultravox - Dancing With Tears In My Eyes (1984)
6. Tina Turner - Goldeneye (1995)
7. Sztywny Pal Azji - Wieża radości, wieża samotności (1987)
8. ATB - Ecstasy (2004)​
9. Republika - Arktyka (1982)
10. Kombi - Nasze randez vous (1985)

Propozycja:
Katie Melua - If You Were a Sailboat (2007)
17.06.2021 03:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rafalowski Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 306
Dołączył: Apr 2021
Post: #23
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 302
1-The Stranglers - Skin Deep (1984)
2-Classix Nouveaux - Never Again (1981)
3-Stan Ridgway - Camouflage (1986)
4-Republika - Arktyka (1982)
5-Krzysztof Krawczyk - Bo jesteś ty (2002)
6-Kult - Arahja (1988)
7-Sztywny Pal Azji - Wieża radości, wieża samotności (1987)
8-Lady Antebellum - Need You Now (2009)
9-Armia - Jeżeli (1985)
10-Maanam - Bez ciebie umieram (1994)
17.06.2021 05:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #24
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 302
Jeden z najpiękniejszych zestawów nowości w historii, a stokrotka jedna z minimalna ilością głosów i oczywiście wish you were here. Nie dziwię się że jest sztampowo i stagnacja.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
17.06.2021 05:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jogosz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2021
Post: #25
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 302
Każdy ma swoje upodobania. Chyba na tym polega ta zabawa. Ja też w tym tygodniu chętnie zagłosuję na Pink Floyd, bo słuchałem playlisty Mycharts Classic i jest nastrój na m.in. ten numer Icon_smile

1-The Divine Comedy - Generation Sex (1998)
2-Yello - The Rhythm Divine (1987)
3-The Divine Comedy - National Express (1998)
4-Voo Voo - Fa (1985)
5-George Michael - Jesus To A Child (1996)
6-Pink Floyd - Wish You Were Here
7-Armia - Jeżeli (1985)
8-Holly Johnson - Americanos (1989)
9-Kombi - Nasze randez vous (1985)
10-ABC - The Look Of Love (1982)
17.06.2021 07:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 302
dziobaseczek napisał(a):Jeden z najpiękniejszych zestawów nowości w historii
Wszystko kwestia gustu. Według mnie zestaw nowości fatalny i nie dziwi mnie, że stokrotka znalazła tylko jedną obcą nowość, bo żadna (w moim odczuciu poza moją) na to nie zasługuje. Zresztą ogólnie to już nie ma prawie na co głosować. Wish you jest jednym z niewielu utworów wartych głosu.
Nota bene stokrotka zagłosowała na dwie nowości.
17.06.2021 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #27
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 302
Po co dajemy taką ilość nowości, skoro i tak jedyne warte głosi jest wish you were here i nie ma na co głosować. I tak od z tygodni. Myślę, że inni uczestniczący w zabawie mogą się poczuć rozczarowani taka diagnozą.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
18.06.2021 06:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #28
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 302
najpierw propozycja:
Dusty Springfield - In Private (1989)
18.06.2021 07:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 302
dziobaseczek napisał(a):Myślę, że inni uczestniczący w zabawie mogą się poczuć rozczarowani taka diagnozą.
A inni mogą być rozczarowani, że forsowanie są takie a nie inne utwory. Od pewnego czasu króluje tutaj coś, co ja odbieram jako disco (albo komercyjny pop, te dwie rzeczy brzmią dla mnie tak samo), a klasyczny rock jest w odwrocie. Pop, który cenię także niezbyt tutaj nie miesza.
18.06.2021 08:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #30
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 302
kajman napisał(a):Pop, który cenię także niezbyt tutaj nie miesza.
Jakiż to pop, chętnie się zapoznam. Właśnie Damian dał wspaniały kawałek Dusty Springfield - In Private. Idę o zakład, że zginie w zestawieniu błyskawicznie, a my będziemy podziwiać majestat wish you were here przez kolejne miesiące - bo tak!
jogosz napisał(a):Każdy ma swoje upodobania. Chyba na tym polega ta zabawa.
Oczywiście. Nikogo nie namawiam, żeby przestał to robić, po prostu nie mogę wyjść z podziwu, że pomimo jakości i ilości w parze idącej - jeśli chodzi o nowe propozycje - WYWH utwór trzyma się mocno, będąc jednocześnie bardzo przeciętnym a latem ten utwór jeszcze dodatkowo traci na mocy. Ale teraz dziobas narzeka na pinkt Floyd to trzeba się bardziej zmoblizować Icon_biggrin

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.06.2021 08:13 AM przez dziobaseczek.)
18.06.2021 08:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #31
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 302
(18.06.2021 08:05 AM)kajman napisał(a):  A inni mogą być rozczarowani, że forsowanie są takie a nie inne utwory.
I tylko dzięki temu ta lista jest czymś więcej, niż odliczaniem po kolei piosenek z Trójkowego top WC. Rozumiem żal po stracie stacji, ale zawsze uważałem, że coś takiego nie ma zbytnio sensu, tym bardziej, że tyle innej jest muzyki wokół. Dlaczego to ma być kolejna lista z tymi samymi oklepańcami?

No i znowu to mityczne disco. Icon_rolleyes Rozumiem, że stawiasz je w opozycji do tak rasowego rockowego grania, jak "Piechotą do lata".

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.06.2021 01:21 PM przez Dobromiera.)
18.06.2021 01:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stokrotka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 884
Dołączył: Jan 2020
Post: #32
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 302
(17.06.2021 05:57 PM)dziobaseczek napisał(a):  Jeden z najpiękniejszych zestawów nowości w historii, a stokrotka jedna z minimalna ilością głosów i oczywiście wish you were here. Nie dziwię się że jest sztampowo i stagnacja.
W czyjej historii? Bo na pewno nie mojej.
Bardzo ciekawe, że przyczepiłeś się akurat Floydów, a nie Kultu, który otrzymał ode mnie o 1 pkt więcej i co w tym kontekście najistotniejsze - ma staż o ponad 20 tygodni dłuższy. Więc chyba ten utwór powinieneś postrzegać jako jeszcze bardziej betonowy i fe.
Jeśli masz wolę by prowadzić listę utworów w Twoim mniemaniu "niesztampowych i niestagnacyjnych" to myślę, że będzie miała tu wielu zwolenników.
Ale póki ja głosuję w tej, to przy swoich wyborach będę kierować się własnymi kryteriami i upodobaniami.
18.06.2021 03:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #33
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 302
stokrotka napisał(a):Ale póki ja głosuję w tej, to przy swoich wyborach będę kierować się własnymi kryteriami i upodobaniami.
No ja wiem, nie zamierzam kruszyć betonu.
stokrotka napisał(a):, a nie Kultu, który otrzymał ode mnie o 1 pkt więce
Kult - też już ziewam, ale on nie ma tu takiego fejmu, jak ta progrowa popłuczyna.
stokrotka napisał(a):mniemaniu "niesztampowych i niestagnacyjnych"
Mi nie chodzi o mojsze i twojsze - chodzi o to, że nie wierzę, że aż taki średniak nie znalazł godnego nastepcy.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
18.06.2021 05:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #34
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 302
Dobry zestaw nowości szykuje się na przyszły tydzień, może nas wszystkich pogodzi.
18.06.2021 05:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 302
dziobaseczek napisał(a):Jakiż to pop, chętnie się zapoznam.
Melua, Sade Mitchell - takie pierwsze skojarzenia. Myślę, że w tej chwili niewiele by zdziałał.
dziobaseczek napisał(a):będąc jednocześnie bardzo przeciętnym
Masz chyba jakiś uraz na punkcie tego utworu. Ja go uważam za bardzo dobry, a wiele osób za rewelacyjny.
dziobaseczek napisał(a):latem ten utwór jeszcze dodatkowo traci na mocy
Nie wypowiem się, bo kompletnie nie rozumiem, że utwór może podobać się mniej lub więcej zależnie od pory dnia czy roku. Ale z tego co wiem, spora część ludzi tak ma.
dziobaseczek napisał(a):trzeba się bardziej zmoblizować
Jakoś nikt się nie mobilizuje, bo utwór radzi sobie słabo.
Artur.O napisał(a):tylko dzięki temu ta lista jest czymś więcej, niż odliczaniem po kolei piosenek z Trójkowego top WC
No sorry, od dawien dawna ta lista nie miała zbyt dużo wspólnego z trójkowym topem. Szalały na niej utwory, które tam nigdy nie były, a sporo tych z czołówki radziło sobie średnio.
Artur.O napisał(a):tym bardziej, że tyle innej jest muzyki wokół
W moim odczuciu słabiutkiej. A utwory, które uważam za kapitalne i je zgłaszam radzą sobie najczęściej słabiutko.
Artur.O napisał(a):Dlaczego to ma być kolejna lista z tymi samymi oklepańcami?
Nie muszą być oklepańcami, ale chciałbym, żeby reprezentowały jakiś poziom (w moim odczuciu), a większość tego, co się pojawia w moim odczuciu go nie reprezentuje.
Artur.O napisał(a):No i znowu to mityczne disco.
Napisałem też komercyjny pop, ale jak bardziej by Ci pasowało mogę pisać sieczka.
Artur.O napisał(a):rasowego rockowego grania, jak "Piechotą do lata"
To jest akurat przykład dobrze napisanej i sensownie wykonanej kompozycji pop. Bajm w zasadzie z rockiem niewiele miał wspólnego.
stokrotka napisał(a):myślę, że będzie miała tu wielu zwolenników
Już ma.
stokrotka napisał(a):póki ja głosuję w tej, to przy swoich wyborach będę kierować się własnymi kryteriami i upodobaniami
I tak trzymać! To Twje wybory i czy się komuś (w tym mi) nie podobają to problem tej osoby.
dziobaseczek napisał(a):No ja wiem, nie zamierzam kruszyć betonu.
Ale do WYWH się przyczepiłeś.
dziobaseczek napisał(a):Kult - też już ziewam
Proszę bardzo. Ja ziewam przy innych utworach zespołu. Ziewałbym także przy wielu z tego zestawu, ale po przesłuchaniu do nich nie wracam. Nie marudzę, że wygrywa po wielokroć fatalne Divine (pewnie zastąpi je nowe, też słabiutkie, ale na szczęście zdecydowanie lepsze). Przyznam się, że kojarzyłem ich znacznie lepiej, a Foreverland całkiem mi się podobał (ale to zbyt nowa płyta).
dziobaseczek napisał(a):nie wierzę, że aż taki średniak nie znalazł godnego nastepcy
W tych propozycjach ciężko jest coś takiego znaleźć.
18.06.2021 06:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #36
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 302
(18.06.2021 06:28 PM)kajman napisał(a):  Melua, Sade Mitchell - takie pierwsze skojarzenia. Myślę, że w tej chwili niewiele by zdziałał.
Joni Mitchell to może i bym wsparł, zależy które nagrania. Sade akurat nieźle przędła z tego co pamiętam. Melua nie kojarzy mi się z dobrą muzyką, raczej poprawną. Icon_wink
(18.06.2021 06:28 PM)kajman napisał(a):  No sorry, od dawien dawna ta lista nie miała zbyt dużo wspólnego z trójkowym topem. Szalały na niej utwory, które tam nigdy nie były, a sporo tych z czołówki radziło sobie średnio.
Aha. A jak wygląda notowanie numer 301? Na szczycie "Frozen", które jest w samej czołówce podsumowania LP3 wszechczasów. "Hang Up" na podobnym poziomie muzycznym oraz rozpoznawalności - wylatuje, na LP3 takiego szału nie zrobiło. Na trzecim miejscu debiutuje "Wieża radości" - zwycięzca któregoś polskiego topu. Wyłączam z rachuby miejsca 2. i 4., ponieważ rozumiem, że to jest to wyforsowane dysko. I o czym my tu mówimy?

A jak brakuje ci jakościowego rocka, to wesprzyj The Hives. Ach, zapomniałem - tego wszak nie było na LP3. Icon_wink

(18.06.2021 06:28 PM)kajman napisał(a):  Napisałem też komercyjny pop, ale jak bardziej by Ci pasowało mogę pisać sieczka.
Nie stanie się to bardziej prawdziwe, ale jak wolisz.

(18.06.2021 06:28 PM)kajman napisał(a):  To jest akurat przykład dobrze napisanej i sensownie wykonanej kompozycji pop.
No cóż, uważam to za nieco kiczowatą przyśpiewkę - choć przynajmniej surową w aranżacji.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
18.06.2021 08:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 302
Artur.O napisał(a):Melua nie kojarzy mi się z dobrą muzyką
I tutaj się bardzo różnimy.
Artur.O napisał(a):Aha. A jak wygląda notowanie numer 301? Na szczycie "Frozen", które jest w samej czołówce podsumowania LP3 wszechczasów.
To mówimy o podsumowaniu czy o topie?
Artur.O napisał(a):"Hang Up" na podobnym poziomie muzycznym oraz rozpoznawalności - wylatuje, na LP3 takiego szału nie zrobiło.
Radziło sobie zaskakująco dobrze. 18 tygodni w top 30 (z czego 12 w top 10) i 4 miejsce to bardzo dobry wynik. Ale fakt jest sporo rzeczy z LP3 - Ultravox, Michael, DeSu, De Mono, Classix, Republika, Placebo, Kult, ABC, Amos - czy to wszystko dla Ciebie koszmary? A z topu to chyba tylko PF i SPA.
Artur.O napisał(a):Ach, zapomniałem - tego wszak nie było na LP3.
Sporo rockowych rzeczy, których na LP3 nie było, wspierałem. A Hives przynosi tylko wstyd rockowi (przynajmniej tym nagraniem).
Artur.O napisał(a):Nie stanie się to bardziej prawdziwe
Ale przynajmniej formalnie nie będziesz miał się do czego przyczepić.
18.06.2021 10:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #38
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 302
(18.06.2021 10:01 PM)kajman napisał(a):  Ale fakt jest sporo rzeczy z LP3 - Ultravox, Michael, DeSu, De Mono, Classix, Republika, Placebo, Kult, ABC, Amos - czy to wszystko dla Ciebie koszmary?
A czy ja mówię, że wszystko, co było na LP3, to koszmary? Ba, czy w ogóle cokolwiek pisałem o koszmarach? Icon_wink
No a "Arahja" to kolejne topowo-trójkowe nagranie, które pewnie jeszcze bardzo długo nie wypadnie - no bo top Trójki. Nuda!

(18.06.2021 10:01 PM)kajman napisał(a):  A z topu to chyba tylko PF i SPA.
...przy samym topie tego notowania (chociaż WYWH już nie, bo trochę je strąciliśmy).
Jest w ogóle jakiekolwiek nagranie z ogólnego top 50 topu wszechczasów Trójki (z ostatnich kilku roczników, wyłączając ostatni jaki się odbył), które poniosło porażkę na Mycharts Classic Top 20?

(18.06.2021 10:01 PM)kajman napisał(a):  A Hives przynosi tylko wstyd rockowi (przynajmniej tym nagraniem).
To ciekawe, którymi nie przynoszą w takim razie.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.06.2021 02:28 AM przez Dobromiera.)
19.06.2021 02:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #39
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 302
"Hives przynosi tylko wstyd rockowi" - Pozwolę sobie spuscic zasłonę milczenia. Pokaże wam, że niezależnie jakie nowości będą - I tak przegrają z religią lp3. Sam mnóstwo klasyki proponowano i łatwo stwierdzić, jak błyskawicznie poleciały takie bangery jak iron man czy cest la vie. Ale cóż, chodzi o to, żeby nie wnikać głęboko, o odsłuchiwaniu nowości nie wspominając, ale by pompować konkretne pozycje (być może w rankingu całościowym). Nie zmienię nic - dobrze wiem, ale wyrażam swoje zdziwienie.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.06.2021 06:10 AM przez dziobaseczek.)
19.06.2021 06:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 302
Artur.O napisał(a):To ciekawe, którymi nie przynoszą w takim razie.
Nie pamiętam w tej chwili nic od nich, więc być może coś by mi podeszło.
Artur.O napisał(a):Jest w ogóle jakiekolwiek nagranie z ogólnego top 50 topu wszechczasów Trójki (z ostatnich kilku roczników, wyłączając ostatni jaki się odbył), które poniosło porażkę na Mycharts Classic Top 20?
Zależy co rozumiesz, przez porażkę. Na pewno poniżej 100 punktów w podsumowaniu nie jest sukcesem, a tyle zdobyły Yesterday, Korowód, Careless, Sińce (LZ), Hey You, 7 Nation, In The Air, What Armstronga, Biała flaga, HPW, Nothing Else (to pierwszy utwór poniżej 50, następne mają jeszcze mniej punktów), Parents, These Queen (w topach bez rewelacji, ale to nr 1 podsumowania, nr 2 czyli Don't Cry jest nieco wyżej), Jaskółka, Teksański, Jednego serca, Purple Rain, Jedwab, Autobiografia, MOPuppets, Bracka, Never INXS, Let It Be, Autystyczny, Iron Man, Riosing Animals (20 i nadal jedziemy w dół), Mieszkam w Polsce, End Doors, Dorosłe dzieci, Stairway (15, Icon_eek), Nasza klasa, Skóra, Time PF, Brick PF, Kocham wolność, Sultans, Kawalek podłogi, Son Wilków, Come Nirvany, Whiter Procol.
dziobaseczek napisał(a):Pokaże wam, że niezależnie jakie nowości będą - I tak przegrają z religią lp3.
Niezależne to muzycznie w zasadzie to samo co komercyjne, tylko że nagrane gdzie indziej. Nie wiem czy Divine jest niezależne, ale pewnie wygra w tym tygodniu.
dziobaseczek napisał(a):o odsłuchiwaniu nowości nie wspominając
Ja odsłuchuję i podejrzewam większość uczestników o to samo.
dziobaseczek napisał(a):by pompować konkretne pozycje
Akurat tutaj faktycznie mi się zdarza (ale nigdy nie więcej niż utwór na notowanie - teraz akurat jest to głosowanie rzekłbym negatywne).
19.06.2021 09:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 447 kajman 10 211 Dzisiaj 01:08 AM
Ostatni post: meni
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 446 kajman 24 594 24.03.2024 10:07 PM
Ostatni post: kajman
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 445 kajman 27 739 18.03.2024 12:41 PM
Ostatni post: stokrotka
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 444 kajman 25 717 10.03.2024 07:03 PM
Ostatni post: kajman
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 443 kajman 27 1 911 03.03.2024 10:47 PM
Ostatni post: kajman
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 442 kajman 29 955 26.02.2024 02:19 AM
Ostatni post: Sundrajta
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 441 kajman 28 931 18.02.2024 07:40 PM
Ostatni post: Yacy
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 440 kajman 27 868 12.02.2024 12:33 AM
Ostatni post: Sundrajta
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 439 kajman 31 1 230 04.02.2024 07:09 PM
Ostatni post: kajman
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 438 kajman 23 766 29.01.2024 03:26 PM
Ostatni post: adameria

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości