Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brodka - BRUT
Szymek79 Online
Moderator
*****

Liczba postów: 40 599
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #1
Brodka - BRUT
28 maja trafi do sprzedaży piąty studyjny album Moniki Brodki pt. "BRUT". Wydawnictwo zapowiadają single "Game Change" i "Hey Man".

[Obrazek: 71y+3OfLNlL._SS500_.jpg]

Tracklista:

1. Come To Me
2. Game Change
3. Hey Man
4. Imagination
5. Falling Into You
6. You Think You Know Me
7. Fruits
8. In My Eyes
9. The World Is You
10. Chasing Ghosts
11. Sadness

Cytat:2. Game Change

[Obrazek: 81w+3P-6mGL._SS280_.jpg]


[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
12.05.2021 01:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
RE: Brodka - BRUT
Kurde, dlaczego znowu nic po polsku??

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
12.05.2021 02:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Brodka - BRUT
Po tych dwóch utworach zanosi się, że po co najmniej dobrym Clashes szykuje się gniot w stylu Grandy.
12.05.2021 06:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #4
RE: Brodka - BRUT
(12.05.2021 06:00 PM)kajman napisał(a):  Po tych dwóch utworach zanosi się, że po co najmniej dobrym Clashes szykuje się gniot w stylu Grandy.
Fajnie by było.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
12.05.2021 06:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #5
RE: Brodka - BRUT
Miszon napisał(a):Kurde, dlaczego znowu nic po polsku??
no głupio

kajman napisał(a):Po tych dwóch utworach zanosi się, że po co najmniej dobrym Clashes szykuje się gniot w stylu Grandy.
jak zwykle poza meritum

mnie się bardzo podoba oprawa wizualna całości; totalnie to wszystko jest spójne koncepcyjnie i angażujące widzo-słuchacza; "hey mana" na razie tylko raz odbierałem, więc się powstrzymam od oceny, na pewno się dzieje, a to już sporo, a "game change" mi siadło i weszło w głowę po kilku odsłuchach całkiem nieźle; nic od brodki od czasu wspomnianej tutaj "grandy" mnie tak nie zelektryzowało i to jest bardzo fajne uczucie i chcę go na tej płycie więcej!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.05.2021 11:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jogosz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2021
Post: #6
RE: Brodka - BRUT
Chyba moje ulubiona polska artystka wraca! Szkoda, że nie po polsku, ale obie piosenki są bardzo na tak Icon_smile
13.05.2021 01:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #7
RE: Brodka - BRUT
Chodzą słuchy od osób, które znają już całość, że to będzie płyta roku.
Dla mnie "Game Change" > "Hey Man". Ale ofc czekam na całość. "Clashes" i "Granda" to jedne z najważniejszych płyt ostatniego 10lecia.
13.05.2021 03:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #8
RE: Brodka - BRUT
no z tym "clashes" bym nie szalał Icon_wink nie pamiętam ani jednej melodii z tego krążka, a poświęciłem mu wtedy trochę uwagi

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.05.2021 03:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
RE: Brodka - BRUT
AKT! napisał(a):jak zwykle poza meritum
Nie wiem, dlaczego uważasz, że opinię o powyższych utworach uznajesz za coś poza meritum.
AKT! napisał(a):no z tym "clashes" bym nie szalał
Ja też nie. To dobra płyta, ale bez przesady.
AKT! napisał(a):nie pamiętam ani jednej melodii z tego krążka
Ja nie pamiętam w ogóle żadnego utworu Brodki (chociaż pewnie kilka bym poznał, jak bym usłyszał). I w zasadzie mnie to cieszy.
13.05.2021 05:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #10
RE: Brodka - BRUT
kajman napisał(a):Nie wiem, dlaczego uważasz, że opinię o powyższych utworach uznajesz za coś poza meritum.
chodzi tylko o to, że w kolejnym temacie o brodce powtarzasz to samo jak papuga; nie podoba ci się, kumamy, nikt się nie spodziewał czegokolwiek innego, po co zaznaczać to na każdym kroku? to nie jest nowa informacja

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.05.2021 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
RE: Brodka - BRUT
Poprzednio tego drugiego utworu nie znałem więc się nie powtarzam.
13.05.2021 06:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #12
RE: Brodka - BRUT
o grandzie

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.05.2021 09:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #13
RE: Brodka - BRUT
(13.05.2021 03:41 PM)AKT! napisał(a):  no z tym "clashes" bym nie szalał Icon_wink nie pamiętam ani jednej melodii z tego krążka, a poświęciłem mu wtedy trochę uwagi
no to chyba nie wystarczająco dużo.Icon_wink
Przecież tam co utwór to sztosik. Nie wspominając o singlach, które w nocy o północy wybiją rytmy w głowie, to "Funeral" "Up In The Hill", "Holy Holes" czy "My Name Is Youth" totalnie potrafią się wkręcić.

"Clashes" > "Granda".
14.05.2021 11:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #14
RE: Brodka - BRUT
mateusz91 napisał(a):Nie wspominając o singlach, które w nocy o północy wybiją rytmy w głowie, to "Funeral" "Up In The Hill", "Holy Holes" czy "My Name Is Youth" totalnie potrafią się wkręcić.
niestety, ale one tak bardzo się nie wkręcały. "Horses" oczywiście było bardzo dobre, ale pozostałe już nieco słabsze. Ja nie pamiętam już "Holy Holes" czy "Funeral", a "Grandę" znam całą i często do niej wracam. Liczę, że nowy album nawiążę do "Grandy".
14.05.2021 12:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
parzymiech Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jan 2021
Post: #15
RE: Brodka - BRUT
Ja też wolę zdecydowanie Clashes, chociaż mniej tam patriotyzmu niż na wcześniejszych płytach, a to mnie nieco razi.
14.05.2021 12:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Brite Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 234
Dołączył: May 2018
Post: #16
RE: Brodka - BRUT
(14.05.2021 11:36 AM)mateusz91 napisał(a):  Przecież tam co utwór to sztosik.
może i w 2016 stwierdziłbym to samo, jednak po pięciu latach zupełnie nie ma się ochoty wracać do tego wydawnictwa. w pamięci zostały jedynie Santa Muerte i Can't Wait For War .

(14.05.2021 11:36 AM)mateusz91 napisał(a):  "Clashes" > "Granda".
zdecydowanie nie. wydaje mi się, że Granda to opus magnum w karierze Brodki, trudny do prześcignięcia i póki co nic nie zapowiada zmian w tej kwestii.
14.05.2021 12:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #17
RE: Brodka - BRUT
mateusz91 napisał(a):no to chyba nie wystarczająco dużo.Icon_wink
nie załapało na tyle, żeby stało się to naturalnie, a w przypadku "grandy" siadło od razu
poszła w konwencję, która już wtedy wydawała się zajechana i zmęczona, teraz jest na szczęście bardziej energetycznie i tym nadrabia

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.05.2021 12:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #18
RE: Brodka - BRUT
Ja tam "Grandy" nie lubię, już wolę te wcześniejsze "młodzieżowe" płyty, a "Clashes" jak słuchałem ostatnio do płyt 10-lecia to zabrzmiało lepiej niż wtedy kiedy wyszło. Na Grandzie tylko "Krzyżówka dnia" brzmi sztosowo.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.05.2021 02:40 PM przez Miszon.)
14.05.2021 02:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Monika Brodka-Granda bugman 32 5 139 20.09.2010 11:45 PM
Ostatni post: bugman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości