Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Lao Che
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
RE: Mychartsowy Top Lao Che
Chętnie zgłosiłbym trzy utwory, ale niestety aż tyle nie mogę.
10.05.2021 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #62
RE: Mychartsowy Top Lao Che
Sprężaj się, bo i tych dwóch nie zdążysz. Icon_lol
A i bez tego trzeciego mam nadzieję uzbierasz porządną dziesiątkę.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
10.05.2021 11:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
RE: Mychartsowy Top Lao Che
Spoko, mam jeszcze ponad pół godziny.
Legenda o Smoku
Zbawiciel Diesel

A to mi się nie zmieściło:
10.05.2021 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #64
RE: Mychartsowy Top Lao Che
I bardzo dobrze, bo akurat tej piosenki nie ma na Spotifaju! A tak mam komplet na plejce. Icon_lol
Jednak muszę przyznać, że to bardzo fajna piosenka (ta linia basu dużo daje) i do tego chyba pierwszy raz ją słyszę>?

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
11.05.2021 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
RE: Mychartsowy Top Lao Che
Z tego co wiem to w oficjalnej dyskografii zespołu jej nie ma. Pewnie także dlatego, że zasadniczo poezji nie śpiewają.
11.05.2021 06:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #66
RE: Mychartsowy Top Lao Che
ZAMYKAM PRZYJMOWANIE PROPOZYCJI
11.05.2021 06:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #67
RE: Mychartsowy Top Lao Che
Plejlista, chociaż chyba niepotrzebna, skoro i tak zgłoszone jest 70% ich piosenek, więc równie dobrze można se po prostu wszystkich płyt po kolei posłuchać:

https://open.spotify.com/playlist/0ZbsUf...45ccb447a0

Wiedza o społeczeństwie - na 11 piosenek, zgłoszonych 8
Dzieciom - na 10 piosenek, zgłoszone 4
Soundtrack - na 10 piosenek, zgłoszone 4
Prąd stały / prąd zmienny - na 12 piosenek, zgłoszone 6
Gospel - na 12 piosenek, zgłoszone 10
Powstanie Warszawskie - na 14 piosenek, zgłoszone 9
Gusła - na 14 piosenek, zgłoszone 7

A u Rihanny było narzekanie, że dużo propozycji Icon_rolleyes

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
11.05.2021 01:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #68
RE: Mychartsowy Top Lao Che
z Dzieciom zgłoszono 6!

swoją drogą ciekawe, że wos ma aż tylu kandydatów, myślałem że powszechnie odbiera się tę płytę jako fatalną
11.05.2021 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #69
RE: Mychartsowy Top Lao Che
Fatalną? No nie, na pewno nie. Przecież "Nie raj", "Kapitan Polska" czy "United Colours..." były niemałymi hitami na LP3 i w dużym stopniu także poza nią ("Nie raj" w Kostrzynie zrobiło niemałą furorę). Dla mnie są na niej 3 ewidentnie słabe kawałki, ale reszta jest zupełnie w porządku, a część nawet więcej niż w porządku Icon_smile
Artur.O napisał(a):A u Rihanny było narzekanie, że dużo propozycji
Tutaj sytuacja jest raczej taka, że wiele osób zna doskonale te utwory (albo chociaż sporą ich część) i nie musi wszystkiego przesłuchiwać.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.05.2021 03:24 PM przez neo01.)
11.05.2021 03:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #70
RE: Mychartsowy Top Lao Che
(11.05.2021 06:30 AM)kajman napisał(a):  Pewnie także dlatego, że zasadniczo poezji nie śpiewają.
Przeciez śpiewają na Powstaniu, zresztą z tego co pisałeś używanie na tej płycie cudzych tekstów jest największym jej minusem.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
11.05.2021 05:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #71
RE: Mychartsowy Top Lao Che
(11.05.2021 02:44 PM)Dyfeomorfizm napisał(a):  swoją drogą ciekawe, że wos ma aż tylu kandydatów, myślałem że powszechnie odbiera się tę płytę jako fatalną
Patrząc na tutejszą zabawę w odpadanie płyt, to są takie uważane za gorsze (najgorszą prasę ma chyba Soundtrack).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
11.05.2021 05:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
RE: Mychartsowy Top Lao Che
Miszon napisał(a):Przeciez śpiewają na Powstaniu
Na pewno nie poezję (a przynajmniej kompletnie tego nie kojarzę).
Miszon napisał(a):zresztą z tego co pisałeś używanie na tej płycie cudzych tekstów jest największym jej minusem
Sytuacja jest diametralnie różna. Tam są fragmenciki piosenek, a nie całe utwory, a do tego nie z ich muzyką. Gdyby śpiewali wiersze Baczyńskiego to nie miałbym pretensji, no chyba że o poziom muzyki.
neo01 napisał(a):Fatalną?
W moim odczuciu jest słabiutka, może nawet gorsza od Guseł (ale lepsza od PW).
11.05.2021 05:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #73
RE: Mychartsowy Top Lao Che
(11.05.2021 03:18 PM)neo01 napisał(a):  
Artur.O napisał(a):A u Rihanny było narzekanie, że dużo propozycji
Tutaj sytuacja jest raczej taka, że wiele osób zna doskonale te utwory (albo chociaż sporą ich część) i nie musi wszystkiego przesłuchiwać.
No to właśnie tak było z Rihanną.

(11.05.2021 02:44 PM)Dyfeomorfizm napisał(a):  swoją drogą ciekawe, że wos ma aż tylu kandydatów, myślałem że powszechnie odbiera się tę płytę jako fatalną
Stąd i moje wrażenie, że od pewnego momentu zgłaszane było wszystko jak leci. Icon_razz2

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
11.05.2021 06:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #74
RE: Mychartsowy Top Lao Che
Ja oprócz wosu znam niewiele i dlatego tak ale zgłosiłem tylko jeden świetny utwór, który chyba jest numerem 4 albumu.
11.05.2021 06:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #75
RE: Mychartsowy Top Lao Che
Artur.O napisał(a):od pewnego momentu zgłaszane było wszystko jak leci
Bo i już (jak widać) większego wyboru nie było! Ja akurat cenię "Soundtrack", tyle że w tym poglądzie jestem odosobniony. Icon_rolleyes

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
11.05.2021 07:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #76
RE: Mychartsowy Top Lao Che
Sundrajta napisał(a):Ja akurat cenię "Soundtrack", tyle że w tym poglądzie jestem odosobniony.
To mój nr zaraz po Dzieciom.
11.05.2021 07:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #77
RE: Mychartsowy Top Lao Che
kajman napisał(a):W moim odczuciu jest słabiutka, może nawet gorsza od Guseł (ale lepsza od PW).
A myślałem, że tu pisałeś o "Soundtracku", a jak się dobrze wczytałem to wyszło, że jednak o "Wos". Dobrze wiedzieć, że i Ty ją cenisz.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
11.05.2021 07:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #78
RE: Mychartsowy Top Lao Che
(11.05.2021 07:26 PM)Sundrajta napisał(a):  Bo i już (jak widać) większego wyboru nie było
To po co w takim razie takie zgłoszenia? Przypominam, że zgłoszenie jednej piosenki liczy się do PLMT tak samo, jak zgłoszenie dwóch, a mimo to i tak prawie każdy dowalał maksymum do samego końca...

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
11.05.2021 09:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #79
RE: Mychartsowy Top Lao Che
Przyznam szczerze, że chciałem wrzucić jeszcze Zimę stulecia, ale do dziesiątki by się nie zmieściła (do dwudziestki a i owszem) i zaniechałem tego kroku...
11.05.2021 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #80
RE: Mychartsowy Top Lao Che
Artur.O napisał(a):To po co w takim razie takie zgłoszenia?
W moim przypadku wrzucałem utwory, które widziałbym w top 10. Pewnie inni też zgłaszali coś, na co zagłosują. Chociaż bywały w topach utwory bez punktów, więc chyba nie do końca tak to działa.
11.05.2021 09:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości