Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
450 MOJA LISTA
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #21
 
Yacy napisał(a):
ku3a napisał(a):ja też sobie od czasu do czasu jakiejś kasety posłucham . tak z raz na 2 miesiące mniej więcej .
no ja też nie częściej Icon_wink2 ale jeszcze są vinyle Icon_smile2
ja tam też niezbyt często ale dziś np. z powodu wakacyjnych nastrojów wypuściłam z głośnika Mr.President z kasety. He he Icon_lol Jak ja lubiłam kiedyś "Coco Jamboo"! Icon_mrgreen
a vinyle to już w ogóle rzadkość Icon_wink2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
12.08.2009 11:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
 
Lilian napisał(a):Jak ja lubiłam kiedyś "Coco Jamboo"!
ja wręcz odwrotnie Icon_razz Ale jakieś 7-8 lat temu byłem u kolegi na weselu i ten kawałek specjalnie dla nas [dla naszej paczki] był grany kilka razy pod rząd - bo co by o nim nie mówić to pobawić sie przy nim można Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.08.2009 11:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #23
 
Yacy napisał(a):
Lilian napisał(a):Jak ja lubiłam kiedyś "Coco Jamboo"!
ja wręcz odwrotnie Icon_razz Ale jakieś 7-8 lat temu byłem u kolegi na weselu i ten kawałek specjalnie dla nas [dla naszej paczki] był grany kilka razy pod rząd - bo co by o nim nie mówić to pobawić sie przy nim można Icon_smile2
ano można Icon_wink2
może i nie jest to jakieś wybitne osiagnięcie muzyczne ale ja mam z tą piosenką troche wspomnień z dawnych lat Icon_smile2 no i ma takie wakacyjne rytmy Icon_mrgreen

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
12.08.2009 11:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #24
 
Cytat:ja tam też niezbyt często ale dziś np. z powodu wakacyjnych nastrojów wypuściłam z głośnika Mr.President z kasety. He he Icon_lol Jak ja lubiłam kiedyś "Coco Jamboo"! Icon_mrgreen
Ja kilka godzin przed Tobą również sobie puściłem "Coco Jamboo", jest na to dowód na last.fm Icon_razz

.
13.08.2009 11:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Najbardziej cieszy mnie numer 1 i 50. "Sick Of It" na początku w ogóle mnie nie brało, ale zdążyłem polubić ten utwór. Nie zdradzę wielkiej tajemnicy, jeśli napiszę, że 2 tygodnie temu mieliśmy wspólny numer jeden. Kolejne dwa notowania jeszcze nie zostały ułożone.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
15.08.2009 11:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości