Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KONCERTY
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #1
KONCERTY
Drogi pamietniczku, Icon_mrgreen

dobra. Więc w tym tygodniu 2 wielkie wielkie wydarzenia:

-> jedno muzyczno-emocjonalne

-> drugie szołowo-muzyczne
10.08.2009 12:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #2
 
1. [glow=red]LAMB[/glow]



[Obrazek: ellis2.jpg]

Na ten koncert czekałem chyba całe zycie, bo oczywiscie nie dane mi bylo odkryć ich za czasów ich istnienia. Spełniło sie!!!! (tzn sie spełni).

Juz w pt. w Warszawie zagra Owca. Szczerze to chyba sie porycze jak usłysze to:


GORECKI

albo to:

GABRIEL (LIVE)
10.08.2009 12:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #3
 
2. [glow=red]MADONNA[/glow]

[Obrazek: madonna.jpg]


I co z tego ze nie przespałem całej nocy siedząc i odwiezając strone czekając aż mnie dopusci do kupienia biletu co z tego ze 400 zl poszlo sie walic. Mozecie mowic wszystko ale zobaczyc Madonne trzeba - nie wazne jak wyglada:

[Obrazek: article-0-05DAE8B2000005DC-509_468x689.jpg]

no ale trzeba.

Jak wroce z obu napisze jak bylo Icon_smile
10.08.2009 12:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #4
 
ad. 1


Koncert Lamb rozpocząc miał sie ok. godziny 20. Wiec przed Palladium przybyłem ok. 18:30. Ustawilem sie grzecznie w kolejce... obok kolejki slysze jak jakas mała pani mowi coś po angielsku, mowie do kumpla, hmmm to chyba nie Lou... on mowi ze to na bank ona... chwila zastanowienia, aparat w łapke, i idziemy zrobić zdjecie. Glupio wyszlo troche bo podszedlem i zapytalem: "Are you Lou?" Icon_lol No nie wazne, przeszkodzilismy w robieniu zdjec naszej pieknej stolicy... po minucie ustawiania sie do zdjecia (az dziwne ze sie nie zirytowala) zdjecie wyszlo calkiem calkiem:

[Obrazek: 3822090773_aa03b30d58.jpg]
[Obrazek: 3822090301_cb6384999b.jpg]

No to pierwszy punkt kazdego konceru za sobą - zdjecie z wykonawcą Icon_smile

Potem szybko tylko zając miejsce pod sceną i już.

Koncert dzieki bogu bez supportu, zaczal sie ok. 20. Nie bede wymieniał wszystkich granych kawalkow bo to nie ma wiekszego sensu....

Opowiem ogolne wrazenia.

Podsumowujac - koncert mojego zycia, nigdy wczesniej (na żadnym Kosheen) muzyka nie dala mi tyle frajdy. Atmosfera - cos niesamowitego, na bardziej melancholijnych kawalkach byla albo absolutna cisza albo spiew (na co popularniejszych), i nie to ze 2 osoby znaly tekst - spiewali wszyscy. Co moze dziwic jako że Lamb nie jest zespołem ze szczytów list... - mimo to całe Palladium bylo wypełnione!!!

Oczywiscie na Gorecki czy Gabriel - euforii nie bylo konca, za mną stały dwie panie, które szczerze normalnie się rozryczały i plakały przez obie piosenki, to o czyms chyba znaczy!



Próbka tego co sie działo na koncercie:

http://www.youtube.com/watch?v=PXqpUmdQNr4

http://www.youtube.com/watch?v=TT9e1_GuGUE


Lamb bisowali 2 razy, widac bylo ze byli zaskoczeni tym co działo sie na koncercie. Andy powiedział ze myslał ze przyjdzie 40 osob, a przyszlo tyle ze Palladium partiami sprzedawalo bilety... tak wielkie zainteresowanie bylo koncertem.

Po, KAZDY!!!!!!!!!! mogl miec podpisane przez czlonkow co tylko chcial:

[Obrazek: Lamb%20(2009-08-14%20Palladium)_sm_091.jpg]

chyba rozdawali autografy z 1,5h...

Na koniec trzeba powiedziec ze tak powinien wygladać koncert: wszystko LIVE, kontakt z publicznością niesamowcie dobry, zadowolenie obopólne kiedy cała sala spiewa prawie kazdy utwór, czasami zagłuszając wokalistkę, 2x bis no i na koniec po 2h koncercie nastepne 2h rozdawania autografów i robienia zdjec.

Obiecali że wróca... nawet jesli bedą gdzies blisko za granicą, wybiore się na bank...

Więcej zdjęc tu:

LAMB - PALLADIUM (FOTO)


***** / *****
18.08.2009 01:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #5
 
ad.2 bedzie jutro bo dzis mi sie juz nie chce.

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
18.08.2009 01:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
zazdroszczę takich emocji i wspomnień Icon_smile2.
najfajniejsze chyba to, że mieli taki bezpośredni kontakt - i to, że sobie spacerowała koło klubu przed koncertem i to że tyle czasu potem poświęcili fanom. gdyby tak każdy tak robił...
18.08.2009 10:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #7
 
ku3a napisał(a):zazdroszczę takich emocji i wspomnień Icon_smile2.
najfajniejsze chyba to, że mieli taki bezpośredni kontakt - i to, że sobie spacerowała koło klubu przed koncertem i to że tyle czasu potem poświęcili fanom. gdyby tak każdy tak robił...

Emocji bylo tyle że każdy wykonawca moze pozazdrościc. Slyszalem ludzi placzących wokół mnie, czy komentarze na forach... nawet Lou na swoim blogu powiedziala, że widziała w tłumie ludzi którym łzy leciały w czasie koncertu...

to swiadczy przede wszystkim o tym ile prawdziwa muzyka potrafi dać ludziom emocji...
23.08.2009 02:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #8
 
Jak ja żałuję, że mnie tam nie było Icon_frown Mam nadzieję, że wrócą jeszcze do Polski...

A teraz coś zabawnego, dosłownie sprzed chwilki - właśnie oglądałem fragment "Góreckiego" z koncertu, ale wyłączyłem i stwierdziłem, że posłucham dziś Atelier. Zgłaśniam, a tu... "Górecki" Icon_lol

Moja prywatna galeria
23.08.2009 02:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #9
 
^hehe

ano żaluj!

Obiecali że wrócą... oby nie za 10 lat...

[ Dodano: 2009-08-25, 14:09 ]
a to też bym prosił o przyklejenie... Icon_smile
23.08.2009 04:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości