Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Rihanny
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #301
RE: Mychartsowy Top Rihanny
Na gorąco komentarz ode mnie:
Miejsce pierwsze było, przynajmniej dla mnie, do przewidzenia. To jest piosenka, która jest w kręgu zainteresowań szerokiego odbiorcy - i takiego, który jest przyzywczajony do radiówki i takiego, który ma trochę bardziej wyrobiony gust w kierunku alternatywnym, tak to nazwijmy. Dlatego nie jest dla mnie niespodzianką, że wygrał. Zaskakuje - bardzo pozytywnie(!) miejsce drugie - mój faworyt. Liczyłem, że walka o wygraną się rozegra między tymi dwiema piosenkami, ale finalnie jestem jednak tym zaskoczony. Podobnie jak "Only Girl" na podium - nie sądziłem, że to aż tak lubiana piosenka - faktycznie - jak na te taneczne Rihanny nie jest tak nachalna jak "S&M", "We Found Love" czy "Where Have You Been" - może w tym sęk. Jednak typowałem na podium raczej "Parasolkę" - nie pomyliłem się dużo.

Tak jak się domyślałem - sporo ballad się wybiło, bo to bardziej w guście okołotrójkowej części forum - ale jednak uważam, że "Diamonds" zawsze było przeceniane - nudny ochłap od Sii. "Unfaithful" się zestarzało dość mocno. "California King Bed" za to wciąż brzmi nieźle i cieszę się, że to zostało dostrzeżone. Liczyłem po cichu na nieco więcej punktów dla "Russian Roulette" - mimo, że sam nie dałem punktów, to niewiele brakowało.

Super, że "Cold Case Love" wyłapało tyle punktów. To dla mnie kolejne pozytywne zaskoczenie. Liczyłem nieśmiało na Top 10, ale 15 miejsce nie jest złe. Najwyżej notowana piosenka, która nie była singlem - to też utrudniło zadanie, bo gdyby leciała w radiach to być może wynik byłby troszkę lepszy.

Największy szok to dla mnie "Te Amo" - nie potrafię tego uzasadnić, bo piosenka nie jest niczym specjalnym moim zdaniem, ale myślałem, że jest o wiele bardziej lubiana niż się okazało.

"Roc Me Out" Icon_sad w ostatniej chwili wypadło u mnie, mogłem dać ten punkt zamiast "Don't Stop The Music" jednak.
03.05.2021 10:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 077
Dołączył: Dec 2009
Post: #302
RE: Mychartsowy Top Rihanny
To chyba już mogę.
Witam wszystkich obecnych w tym wątku i zapraszam do przygody z polskim wykonawcą, jak to przystoi w dzień święta rodzimej muzyki.
A będzie to...
...

...

...

Lao Che - bo uważam, że należy im się godne pożegnanie.

Życzę ciekawych muzycznych wrażeń i zapraszam do zgłaszania propozycji Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
03.05.2021 10:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #303
RE: Mychartsowy Top Rihanny
Dzięki za szybką odpowiedź! Icon_wink
03.05.2021 10:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #304
RE: Mychartsowy Top Rihanny
zwycięzca bardzo przyzwoity, fenomen "kiss it better" zupełnie przegapiłem, w czołówce są same przyjemne rzeczy oprócz "california king bed"
03.05.2021 10:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #305
RE: Mychartsowy Top Rihanny
To i ja pozwolę się odnieść.
Wątpiłem w wygraną Love On The Brain, bo moi faworyci rzadko wygrywają tu topy Icon_biggrin ale w sercu bardzo liczyłem, że wygra bo jest to dla mnie jeden z najlepszych (jak nie najlepszy) utwór poprzedniej dekady.
Dość zaskakuje mnie drugie miejsce, bo jakoś zupełnie przeszedł ten utwór obok mnie. No ale może on się podobać i w sumie społeczność zawsze tu wyszukuje bardziej alternatywne utwory.
Trzecie miejsce to moje drugie miejsce dla mnie utwór kompletnie się nie starzejący. Wciąż brzmi świeżo no i to najlepsza piosenka z ery tanecznej Rihanny.
Diamonds niestety bardzo się zestarzało, kiedyś uwielbiałem i może dlatego zdecydowałem się przyznać jakieś punkty. To samo mam z Where Have You Been. Kiedyś szałałem teraz nie jestem w stanie przesłuchać do końca. Cieszy mnie wysoka pozycja California King Bed, bo swego czasu był to bardzo niedoceniony utwór. A reszta jakoś mnie już nie zaskakuje Icon_smile No i mój niesinglowy ulubieniec "Phresh Out Runaway" zostało docenione przez dwie inne osoby co bardzo mnie uradowało!
03.05.2021 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Jan 2015
Post: #306
RE: Mychartsowy Top Rihanny
Zgadzam się, że Love on the Brain przypomina nieco piosenki z twórczości Vaya Con Dios i bardzo mnie to cieszy, że wygrał ten utwór. Kiss is Better zupełnie nie pamiętam z odsłuchów natomiast odkryciem dla mnie w tym Topie był Love Without Tragedy / Mother Mary.
03.05.2021 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #307
RE: Mychartsowy Top Rihanny
(03.05.2021 10:21 PM)Brite napisał(a):  wolałbym Kiss It Better zdecydowanie, ale nie jest źle Icon_wink

swoją drogą czy tylko ja od zawsze kojarzyłem melodię w Love On The Brain z What's a Woman od Vaya Con Dios?
Nie tylko ty, chyba jeszcze w schyłkowych czasach Muzycznej Galaktyki na to zwracaliśmy uwagę. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
03.05.2021 11:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 506
Dołączył: Aug 2008
Post: #308
RE: Mychartsowy Top Rihanny
Mam wrażenie że podium jest dość sensacyjne.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
04.05.2021 02:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #309
RE: Mychartsowy Top Rihanny
(03.05.2021 10:28 PM)dejmieeen napisał(a):  Miejsce pierwsze było, przynajmniej dla mnie, do przewidzenia. To jest piosenka, która jest w kręgu zainteresowań szerokiego odbiorcy - i takiego, który jest przyzywczajony do radiówki i takiego, który ma trochę bardziej wyrobiony gust w kierunku alternatywnym, tak to nazwijmy. Dlatego nie jest dla mnie niespodzianką, że wygrał. Zaskakuje - bardzo pozytywnie(!) miejsce drugie - mój faworyt. Liczyłem, że walka o wygraną się rozegra między tymi dwiema piosenkami, ale finalnie jestem jednak tym zaskoczony.
Stała się rzecz rzadka i w przypadku "Kiss It Better" faktycznie wygrała jakość; ale ogół Anti to rzeczy na tyle inne i bliższe klasycznemu rnb, że zwycięstwo mnie nie dziwi.

Cytat:Podobnie jak "Only Girl" na podium - nie sądziłem, że to aż tak lubiana piosenka - faktycznie - jak na te taneczne Rihanny nie jest tak nachalna jak "S&M", "We Found Love" czy "Where Have You Been" - może w tym sęk. Jednak typowałem na podium raczej "Parasolkę" - nie pomyliłem się dużo.
Z kolei pozycja "Only Girl" dla mnie jest absolutnie sensacyjna, pomijając to, że nadal jest to dla mnie zbyt koślawa rzecz, żebym ją rozważał w jakimkolwiek kontekście. Ale widać, że ten top zachęcił do udziału wyjątkowo dużo "popowców", którzy zwykle zupełnie unikają tego typu aktywności. Ciekawe, z czego to wynika.

Cytat:Tak jak się domyślałem - sporo ballad się wybiło, bo to bardziej w guście okołotrójkowej części forum - ale jednak uważam, że "Diamonds" zawsze było przeceniane - nudny ochłap od Sii. "Unfaithful" się zestarzało dość mocno. "California King Bed" za to wciąż brzmi nieźle i cieszę się, że to zostało dostrzeżone. Liczyłem po cichu na nieco więcej punktów dla "Russian Roulette" - mimo, że sam nie dałem punktów, to niewiele brakowało.
Zupełnie oczywiste, że "Unfaithful" jako jedyna Rihanna w historii LP3 musiała być wysoko. XD Ale że jeszcze przebiło ją "Diamonds", to zupełnie nie rozumiem - od początku dla mnie to brzmiało jak jakiś odrzut Katy Perry, zupełnie bylejakie nagranie. A mimo to, "Rehab" (nie czujesz tu tej INTENSYWNOŚCI EMOCJONALNEJ akcie? Icon_wink ) i "Hate That..." czyli dla mnie bardziej kluczowe z tej kategorii nagrań, przędły naprawdę cienko w topie.

Cytat:Super, że "Cold Case Love" wyłapało tyle punktów. To dla mnie kolejne pozytywne zaskoczenie. Liczyłem nieśmiało na Top 10, ale 15 miejsce nie jest złe. Najwyżej notowana piosenka, która nie była singlem - to też utrudniło zadanie, bo gdyby leciała w radiach to być może wynik byłby troszkę lepszy.
Choć mi się nie zmieściły, to na szczęście "Love Without Tragedy" i "Cold Case Love" wyłapały trochę punktów. Icon_smile

Cytat:Największy szok to dla mnie "Te Amo" - nie potrafię tego uzasadnić, bo piosenka nie jest niczym specjalnym moim zdaniem, ale myślałem, że jest o wiele bardziej lubiana niż się okazało.
Zgadzam się w pełni.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
04.05.2021 11:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #310
RE: Mychartsowy Top Rihanny
no ładne wyniki, cieszy też ogólna frekwencja i zainteresowanie <3

cytując klasyka "we found love in a hopeless place" xD

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.05.2021 05:09 PM przez AKT!.)
05.05.2021 05:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości