Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top 20 Kartky
21.03.2021
Rap_gra01 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 35
Dołączył: Mar 2021
Post: #1
Top 20 Kartky
(Zamieszczam jeszcze raz natomiast poprzedni wpis usuwam, gdyż był w złym miejscu)

Swój początek na forum rozpoczynam od Topu utworów i albumów jednego z moich ulubionych wykonawców - Kartky. Niedługo zacznę pisać swoją stałą listę przebojów tak jak inne osoby na forum ale jestem na etapie tworzenia playlisty, gdyż jedynie kiedyś coś pisałem w zeszycie

Top utwory

1. Koszmar minionego lata
2. Chłopcy z placu broni
3. Dziewczyna szamana
4. Karuzela
5. Hourcrux Seeker
6. Obliviate
7. Gorzkich snów
8. Budzę się spać
9. Się skończył
10. Nie umiem spać w nocy, bo patrzę na księżyc
11. Rewind
12. Serendipity
13. Krzyk
14. Nagano 98
15. Emily
16. CTRL Z
17. Ostatni track
18. O II (słowa na wiatr)
19. Hialuron
20. Nowy, wspaniały świat

Top albumy

1. Dom na skraju niczego
2. Outside of Society
3. Blackout
4. Black magic
5. Zakazane piosenki

Link do playlisty na Spotify z utworami z listy :
https://open.spotify.com/playlist/6Q1fG0...=copy-link
21.03.2021 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #2
RE: Top 20 Kartky
Witam. Trochę szkoda usunięcia komentarzy pod tamtym wpisem, ale Twój temat, Twoje zasady Icon_wink

A Twój nick kojarzy mi się z Dorczenzo, ale nie wiem, czy jesteś zaznajomiony z twórczością tego artysty Icon_razz2

Radio Epsilon
21.03.2021 06:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rap_gra01 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 35
Dołączył: Mar 2021
Post: #3
RE: Top 20 Kartky
Dziękuję za komentarz. Niestety nie jestem zaznajomiony (ale chętnie w wolnej chwili popatrzę) , nick mi sam wpadł taki do głowy na szybko, jako, że przede wszystkim preferuję rap
22.03.2021 11:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Monika Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Feb 2021
Post: #4
RE: Top 20 Kartky
Miło widzieć nowego. Ja nie lubię hiohopów, ale szanuję m
22.03.2021 02:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #5
RE: Top 20 Kartky
Tak jak pisałem w poprzednim wątku - cieszę się, że wpuściłeś tym rankingiem trochę świeżości. Ileż można przeglądać rankingów Nosowskiej czy Strachów.
Kartky to dla mnie postać którą bardziej kojarzę, niż znam, ale postaram się przesłuchać polecane przez Ciebie numery z czołówki Icon_wink
22.03.2021 02:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości