Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
83 notowanie z 02.20.2008
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Wiem, że nie lubisz, jak odpowiadam za innych, ale chciałbym jednak to uczynić.
Myślę, że Sebastian chciałby Ci odpowiedzieć, ale praktycznie nie miał na to szansy. Od 19 do 21 prowadził Astrologa, a do studia musiał dotrzeć i się przygotować. Ok. 22 wsiadał do pociągu. No moje to miał bardzo mało czasu.
I jeszcze jedna sprawa.
Na takie słowa nie odpowiada się jednym zdaniem pisanym w pośpiechu. Przynajmniej ja nie potrafiłbym. To trzeba przyjąć w siebie, a dopiero po tym zastanowić się co dalej.
No i może kilka słow ode mnie.
Trudno mi opisać moje uczucia, jakie mam po przeczytaniu tego. To jedna z najciekawszych wypowiedzi, które czytałem na forum. To nie taki tam sobie zwykły komentarz jakich wiele. Dla mnie jest w nm głęboki autentyzm, a słowa przekazują niesamowicie wiele. Nie potrafię napisać tak, jak chciałbym, ale ogarnęło mnie po ich przeczytaniu jakieś szczególne wzruszenie.
11.08.2009 12:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Chciałbym, żeby mnie też ktoś wzruszył takim komentarzem na temat jakiejś świetnej płyty Icon_razz

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.08.2009 03:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #23
 
Tak, absolutnie - to jest Prawdziwy Jazz. Aczkolwiek pierwsza płytka tego projektu jest jeszcze bardzej jazzowa i awangardowa. Ta jest jakby troszkę bliżej oryginałów, mniej odjechana w improwizacjach (w takim sensie, że na poprzedniej płycie często tylko temacik był zarzucony, a później podróże w dalekie regiony jazzowe), troszkę bardziej rockowa w duchu. Ale także poprzez swą energię i wściekłość troszkę bardziej rockowa, z tym że to wściekłość całkowicie jazzowa.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
11.08.2009 05:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #24
 
aaktt napisał(a):W sumie liczyłem, że cokolwiek odpiszesz Icon_smile2
Moje wytłumaczenie wcześniej napisał kajman:
kajman napisał(a):Myślę, że Sebastian chciałby Ci odpowiedzieć, ale praktycznie nie miał na to szansy. Od 19 do 21 prowadził Astrologa, a do studia musiał dotrzeć i się przygotować. Ok. 22 wsiadał do pociągu. No moje to miał bardzo mało czasu.
no i jeszcze:
kajman napisał(a):Na takie słowa nie odpowiada się jednym zdaniem pisanym w pośpiechu. Przynajmniej ja nie potrafiłbym. To trzeba przyjąć w siebie, a dopiero po tym zastanowić się co dalej.
No i może kilka słow ode mnie.
Trudno mi opisać moje uczucia, jakie mam po przeczytaniu tego. To jedna z najciekawszych wypowiedzi, które czytałem na forum. To nie taki tam sobie zwykły komentarz jakich wiele. Dla mnie jest w nm głęboki autentyzm, a słowa przekazują niesamowicie wiele. Nie potrafię napisać tak, jak chciałbym, ale ogarnęło mnie po ich przeczytaniu jakieś szczególne wzruszenie.
Właściwie nic więcej nie jestem w stanie dodać. No może to, że powiedział kajmanowi żeby tu zajrzał, bo aaktt napisał coś takiego co ja chciałbym umieć napisać o muzyce, którą szanuję, ale mnie nie przekonuje. Icon_smile2
18.08.2009 12:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
abd3mz napisał(a):No może to, że powiedział[em] kajmanowi żeby tu zajrzał, bo aaktt napisał coś takiego co ja chciałbym umieć napisać o muzyce, którą szanuję, ale mnie nie przekonuje. Icon_smile2
1. Albo Ty wyraziłeś się nie do końca precyzyjnie albo ja Cię nie do końca zrozumiałem, ale szukałem tej wypowiedzi w innym miejscu (no ale najważniejsze że znalazłem). O Twojej wypowiedzi nawet chciałem napisać, ale powiedziałeś mi to prywatnie, więc bez Twojej zgody nie chciałem tego czynić.
18.08.2009 03:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości