Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Topłyta?
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 732
Dołączył: Jun 2007
Post: #81
 
Ja nie skorzystam, ale to dlatego, że już mam wszystkie Topłyta policzone. Nota bene jak mi 90% wyników skasował wyłączony prąd, to wykombinowałem sposób szybszego liczenia, bo drugi raz nie chciało mi się wklepywać wyników jeden po drugim.
Jutro spróbuję przeanalizować wszystkie wypowiedzi i opublikować jakiś oficjalny regulamin. Nota bene wynikł problem jak ustalać kolejność przy równej ilości punktów. Ja uważam, że tutaj powinien w pierwszej kolejności decydować bezpośredni pojedynek.
09.08.2009 09:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #82
 
Krzysiek, ty zawsze taki nadpobudliwy byłeś Icon_biggrin3 ?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.08.2009 09:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #83
 
kajman napisał(a):Nota bene wynikł problem jak ustalać kolejność przy równej ilości punktów. Ja uważam, że tutaj powinien w pierwszej kolejności decydować bezpośredni pojedynek.
a nie po prostu wyższe pozycje...?

EDIT: mnie nie będzie za tydzień, więc jeśli to byłoby możliwe to prosiłbym Ciebie o przedstawienie wyników Depeche Mode! Sorki, że własnie na nich Cię skazuję, ale ja mogę policzyć dopiero tydzień później.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.08.2009 09:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #84
 
Ja U2 mogę policzyć dopiero 22 sierpnia, więc kurczę.....gdybyś był taki miły Icon_smile2. Chyba, że poczekamy do tego czasu na ostatnie głosy (korzystając z możliwości przedłużenia głosowania) - nie ma problemu jakby co.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.08.2009 09:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #85
 
ku3a napisał(a):nawet nie wiedziałem, że ten arkusz się tu przedostał...
ściągnąłem go z czyjegoś chomika, gdy szukano zastępcy do liczenia znawcy na forum lp3
kajman napisał(a):Jutro spróbuję przeanalizować wszystkie wypowiedzi i opublikować jakiś oficjalny regulamin.
no właśnie, myślę, że się przyda Icon_wink2
09.08.2009 10:07 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #86
 
o nie nie nie. ja tego nie napisałem. nie wciskaj mi cudzych słów w usta Icon_razz Icon_mrgreen

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
09.08.2009 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 732
Dołączył: Jun 2007
Post: #87
 
saferłel napisał(a):Krzysiek, ty zawsze taki nadpobudliwy byłeś Icon_biggrin3 ?
Jeżeli chodzi o liczenie, to zawsze.
Yacy napisał(a):kajman napisał/a:
Nota bene wynikł problem jak ustalać kolejność przy równej ilości punktów. Ja uważam, że tutaj powinien w pierwszej kolejności decydować bezpośredni pojedynek.
a nie po prostu wyższe pozycje...?
Może przykład:
płyta 10 utworów, 7 topów. Zajmijmy się dwoma pierwszymi miejscami.
Piosenka A kolejno: 2, 2, 2, 3, 2, 2, 10.
Piosenka B kolejno: 3, 4, 3, 4, 5, 3, 1.
To są miejsca, a punkty liczymy na zasadzie 11 minus miejsce czyli w obydwu przypadkach 54 (77-23). Piosenka A wygrała 6 razy z piosenką B, ale nie była na miejscu 1, co się piosence B udało. Moim zdaniem piosenka A była lepsza.
Ale jak piszę, to tylko propozycja.
Yacy napisał(a):mnie nie będzie za tydzień, więc jeśli to byłoby możliwe to prosiłbym Ciebie o przedstawienie wyników Depeche Mode! Sorki, że własnie na nich Cię skazuję, ale ja mogę policzyć dopiero tydzień później.
saferłel napisał(a):Ja U2 mogę policzyć dopiero 22 sierpnia, więc kurczę.....gdybyś był taki miły . Chyba, że poczekamy do tego czasu na ostatnie głosy (korzystając z możliwości przedłużenia głosowania) - nie ma problemu jakby co.
Nie ma żadnego problemu. Jeżeli nie będzie przedłużenia lub będzie krótkie, to wyniki zaprezentuję, jeżeli zdążycie wrócić, to Wy to uczynicie.
furbul napisał(a):o nie nie nie. ja tego nie napisałem. nie wciskaj mi cudzych słów w usta Icon_razz Icon_mrgreen
Może raczej w klawisze?
09.08.2009 10:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #88
 
kajman napisał(a):Może przykład:
Zgadzam się z przykładem i z wnioskami Icon_wink
kajman napisał(a):Może raczej w klawisze?
Tak, to miałoby więcej sensu Icon_lol
09.08.2009 10:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #89
 
kajman napisał(a):Moim zdaniem piosenka A była lepsza.
nie mam więcej pytań! Oczywiście masz rację - piosenka A jest lepsza! Wycofuję swoją niedorzeczną propozycję Icon_wink2. Zresztą, m też się bardziej podoba piosenka A Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.08.2009 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 732
Dołączył: Jun 2007
Post: #90
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):Moim zdaniem piosenka A była lepsza.
nie mam więcej pytań! Oczywiście masz rację - piosenka A jest lepsza! Wycofuję swoją niedorzeczną propozycję Icon_wink2. Zresztą, m też się bardziej podoba piosenka A Icon_mrgreen
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że piosenka B była u mnie na pierwszym miwejscu. Icon_evil Icon_lol
09.08.2009 10:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #91
 
Jeju, co to za dziwne przepisy :O Nie można liczyć tak, że będziemy sumować miejsca każdej piosenki i która zgadnie najmniej pkt karnych ta wygra? A jak będzie po tyle samo pkt. to po prostu wygra ta, która więcej razy była na 1?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.08.2009 11:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 732
Dołączył: Jun 2007
Post: #92
 
saferłel napisał(a):1. Jeju, co to za dziwne przepisy :O
2. Nie można liczyć tak, że będziemy sumować miejsca każdej piosenki i która zgadnie najmniej pkt karnych ta wygra?
3. A jak będzie po tyle samo pkt. to po prostu wygra ta, która więcej razy była na 1?
1. Nie ma w nich nic dziwnego. Wszystko jest wykorzystaniem zasad od dawna stosowanych.
2. Oczywiście, że tak. Może to kwestia przyzwyczajenia, ale jednak w większości przypadków liczy się (jakby to powiedzieć) na odwrót. W sytuacji takiej jak tutaj jedna i druga metoda liczenia daje taki sam efekt.
3. Chodzi Ci o więcej razy na najwyższym miejscu? Możemy przyjąć taką opcję, chociaż proponowana przeze mnie wydaje mi się sprawiedliwsza, ale niczego nie będę narzucał. Zdecydujemy wspólnie.
09.08.2009 11:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #93
 
kajman napisał(a):Moim zdaniem piosenka A była lepsza.

a moim skromnym zdaniem właśnie lepsza była piosenka B :->


PS. koniecznie musisz ustalić konkretne zasady.. nad którymi, znając charakterne osobowości na naszym forum, będziemy dyskutować jeszcze przez znajbliższy miesiąc Icon_wink2
10.08.2009 12:47 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #94
 
no i zagłosowałem na 8/10 albumów;

2 niestety odpadają w przedbiegach, nawet pod karą po nie nie sięgnę Icon_razz
ale teraz oto będę się nudził, może ktoś jednak zgłosi jeszcze jakąs płytę, i zada mi pracę domową? Icon_mrgreen
10.08.2009 05:02 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #95
 
Listoholik napisał(a):ale teraz oto będę się nudził, może ktoś jednak zgłosi jeszcze jakąs płytę, i zada mi pracę domową? Icon_mrgreen
nie martw się, nudy się skończą niebawem 31 sierpnia Icon_lol
Wiem ze mam możliwość zgłoszenia kolejnej płyty ("Death magnetic" była bonusem) , ale obawiam się że gdy zgłoszę następną mógłbym ukarać Cię jeszcze bardziej Icon_wink2 Icon_lol
10.08.2009 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #96
 
to zgłoś jakis stary System Of A Down albo Clawfinger Icon_mrgreen
10.08.2009 05:10 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #97
 
Cytat:to zgłoś jakis stary System Of A Down albo Clawfinger Icon_mrgreen
oj nie nie , to nie ta droga, może będzie to Pantheon I lub Wolven Ancestry , nadawałby sie jeszcze Behemoth ale oni akurat są powszechnie znani Icon_wink2 Icon_mrgreen
10.08.2009 05:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #98
 
to ja stawiam na Vader, ale ta płyta z kawałkiem Xeper Icon_razz2
10.08.2009 05:19 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #99
 
He he dobre. Obawiam się że oprócz Ciebie i mnie nikt więcej by już nie głosował Icon_lol
10.08.2009 05:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #100
 
ale co gorsza, znasz już mój numer 1. z tej płyty Icon_lol
10.08.2009 05:22 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  TOPŁYTA - wyniki kajman 234 46 683 17.11.2013 12:37 PM
Ostatni post: piotreklp3
  TOPŁYTA - regulamin kajman 14 4 098 28.10.2012 12:11 PM
Ostatni post: thestranglers
  TOPŁYTA - terminy i spis płyt michal91d 35 11 131 20.05.2012 11:05 AM
Ostatni post: michal91d
  Topłyta: czy bonusy powinny być brane pod uwagę w głosowaniu AKT! 42 10 720 07.09.2009 12:24 AM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości