Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lola TOP.20
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
[Obrazek: olaboga_na.gif]
Mam nadzieję, że to tylko prowokacja i tak naprawdę Listoholik jest świetnym nauczycielem. Ale jeśli ma taki sam stosunek do uczniów to...
26.07.2009 10:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #22
 
przy, no nie mów, że jesteś za usunięciem Loli z forum i nie liczenia jej list do forumowej?
Icon_wink2
przez tydzień ułoży takie 4, więc od razu jak się forumowa zmieni Icon_mrgreen
szkoda tylko, że w drugim notowaniu tak wszystkie Lady Gagi nagle poleciały Icon_razz
26.07.2009 10:47 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #23
 
prz_rulez napisał(a):Mam nadzieję

widzę, że zaczynamy już wchodzić na sprawy zawodowe, bardzo dobry kierunek, już nawet ktoś nieśmiało zaczął ten temat kiedyś, teraz jeszcze zgnoicie mnie na tej płaszczyźnie, tego jeszcze nie było Icon_neutral2
26.07.2009 10:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
1. Nie zgnoiłem Cię, wręcz wyraziłem nadzieję.
2. Kto kogo gnoi?
Nie, naprawdę, wytłumacz mi, dlaczego musisz rzucać się tak na innych?
26.07.2009 10:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #25
 
teraz tylko jeszcze zacznij mnie przekonywać, że wręcz przeciwnie, wszyscy mnie tu kochacie i szanujecie, tak? Icon_wink2
26.07.2009 11:03 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Ty naprawdę umiesz tak zrobić, żeby wyszło na Twoje. Nie wiem jak inni, ale ja nie szanuję ludzi, którzy nie szanują innych.
W ogóle to mam świetny pomysł (Który będzie pewnie dla Ciebie tylko kolejną okazją do ironii i wbicia szpili), ale zamiast się kłócić zacznij może pisać jakieś felietony, tworzyć własną stronę internetową czy coś... Wszyscy wyjdą na tym lepiej na czele z Tobą.
26.07.2009 11:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #27
 
prz_rulez napisał(a):zacznij może pisać jakieś felietony, tworzyć własną stronę internetową czy coś...

a skąd wiesz, że tego nie robię? :->
26.07.2009 11:08 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Nie wiem. Wiem tylko, że masz swojego bloga. Chodzi mi po prostu o to, że mógłbyś w sposób konstruktywny spożytkować czas i energię, nie obrażając przy tym innych.
No i na koniec pytanie: naprawdę nie można było po prostu napisać "nie podoba mi się ta lista, uważam, że listę powinno się inaczej tworzyć, nie podobają mi się utwory na niej zawarte" ?
26.07.2009 11:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #29
 
tak właśnie napisałem, tylko w bardziej ekspresyjny sposób..
słowa są po to, by je wypowiadać, nawet gdy za dużo w nich ekspresji, ot cała prawda o życiu
26.07.2009 11:15 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Chłopcy. Dlaczego Wy się znów kłócicie. Kiedyś było fajnie i nikt do nikogo nie miał pretensji. Nie chcę się powtarzać, ale spójrzcie na zamieszanie jakie robicie. Listek, do ciebie to głównie piszę. Daj spokój z prowokacjami, weź olej całą tę gównianą muzykę, której nie lubisz u innych i po prostu nie powoduj zaczepek. Masz taki język, że spokojnie mógłbyś posłać do kozy każdego z userów na forum, ale po co Icon_razz ? Niech robią co chcą. My róbmy swoje, słuchajmy dobrej muzy, tyle...O to chodzi na tym forum, a nie o jakieś pieprzone Lole.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.07.2009 11:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Listoholik napisał(a):mrspa, nie morzna postempować pohopnie, morze 3. notowanie listy Loli, kture sie pojawi tu jusz jutro bendzie skopjowanom Twojom listom
i będziesz miał liczonom ją do forumowej podwujnie
Ja byłbym za, bo za tydzień akurat nie będę mógł zapostować notowania Icon_smile2

prz_rulez napisał(a):uważam, że listę powinno się inaczej tworzyć
Icon_mrgreen

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
26.07.2009 11:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 262
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
mrsap napisał(a):
Listoholik napisał(a):mrspa, nie morzna postempować pohopnie, morze 3. notowanie listy Loli, kture sie pojawi tu jusz jutro bendzie skopjowanom Twojom listom
i będziesz miał liczonom ją do forumowej podwujnie
Ja byłbym za, bo za tydzień akurat nie będę mógł zapostować notowania Icon_smile2
To poproś kogoś, żeby skopiował i za Ciebie wrzucił (i zmienił datę). Jak wziąłem przepustkę ze szpitala to uczyniłem dokładnie tak samo.
26.07.2009 11:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
kajman napisał(a):To poproś kogoś, żeby skopiował i za Ciebie wrzucił (i zmienił datę). Jak wziąłem przepustkę ze szpitala to uczyniłem dokładnie tak samo.
Niestety w moim przypadku to nie będzie takie proste, bo nie mam w zwyczaju brać zeszytu z listą na wędrówki z plecakiem po górach Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
27.07.2009 12:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 262
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
mrsap napisał(a):
kajman napisał(a):To poproś kogoś, żeby skopiował i za Ciebie wrzucił (i zmienił datę). Jak wziąłem przepustkę ze szpitala to uczyniłem dokładnie tak samo.
Niestety w moim przypadku to nie będzie takie proste, bo nie mam w zwyczaju brać zeszytu z listą na wędrówki z plecakiem po górach Icon_wink2
Chodziło mi o to, żeby ktoś przekopiował tą listę stąd i tylko zmienił datę.
27.07.2009 12:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
kajman napisał(a):Chodziło mi o to, żeby ktoś przekopiował tą listę stąd i tylko zmienił datę.
Faktycznie Icon_redface2
Podczas pisania tego posta byłem chyba zbyt podekscytowany najnowszym notowaniem mojej listy Icon_wink2

Skoro wpadłeś na taki pomysł, to byłbym bardzo wdzięczny, gdybyś Ty to zrobił Icon_smile2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
27.07.2009 12:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 413
Dołączył: Aug 2008
Post: #36
 
Kurka nie wiem co wam się nie podoba. Lista jak lista. Trudno się komuś wpieprzać w to, czego słucha.

W dodatku - Green Day i Lipali - szacun! Icon_biggrin3

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
28.07.2009 12:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #37
 
mrsap napisał(a):Podczas pisania tego posta byłem chyba zbyt podekscytowany najnowszym notowaniem mojej listy
znaczy się Mojej Listy ... Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.07.2009 03:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #38
 
Miszon napisał(a):Kurka nie wiem co wam się nie podoba. Lista jak lista. Trudno się komuś wpieprzać w to, czego słucha.
A wejdź i porównajTUTAJ
28.07.2009 10:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
Ale nawet jeśli te piosenki są w 90% takie same, to co z tego? Przecież podobają się jej i tworzy na tej podstawie swoją listę, tyle. Mam nadzieję, że teraz nie zrobiłeś jej jakiegoś zakazu i nigdy do nas nie dopuścisz już.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.07.2009 10:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #40
 
To jest moja lista:
Cytat:01. 02. 05. Calvin Harris - I'm Not Alone
02. 04. 04. Lipali - Upadam
03. 09. 05. U2 - Magnificent
04. 01. 05. Ronan Keating - Time After Time
05. 05. 05. Oceana - Cry Cry
06. 06. 03. Urszula - Wstaje Nowy Dzień
07. 03. 05. Amy Mcdonald - Mr Rock & Roll
08. 08. 04. Gosia Andrzejewicz - Otwórz Oczy
09. 15. 02. Green Day - 21 Guns
10. 07. 05. Alesha Dixon - Breathe Slow

11. 12. 02. Paulla - I Prosto W Serce
12. 10. 05. David Guetta feat. Kelly Rowland - When Love Takes Over
13. 13. 03. Deadmau5 & Kaskade - I Remember
14. 16. 02. Golec UOrkiestra - Góralskie Tango
15. NE. 01. The Attic - Flash In The Night
16. 14. 05. Antoine Clamaran - Gold
17. NE. 01. Elektryczne Gitary - 20 Lat
18. 17. 05. Ania Wyszkoni - Czy Ten Pan I Pani
19. NE. 01. Alex Swings Oscar Sings! - Boom Boom Goes My Heart
20. 11. 05. The Pussycat Dolls - Jai Ho

A to jest jej:
Cytat:1.Calvin Harris - I'm Not Alone
2.Lipali - Upadam
3.U2 - Magnificent
4.Ronan Keating - Time After Time
5.Oceana - Cry Cry
6.Urszula - Wstaje Nowy Dzień
7.Amy Mcdonald - Mr Rock & Roll
8.Gosia Andrzejewicz - Otwórz Oczy
9.Green Day - 21 Guns
10.Alesha Dixon - Breathe Slow
11.Paulla - I Prosto W Serce
12. David Guetta feat. Kelly Rowland - When Love Takes Over
13.Deadmau5 & Kaskade - I Remembe
14.Golec UOrkiestra - Góralskie Tango
15.The Attic - Flash In The Night
16. Antoine Clamaran - Gold
17. Elektryczne Gitary - 20 Lat
18.Ania Wyszkoni - Czy Ten Pan I Pani
19. Alex Swings Oscar Sings! - Boom Boom Goes My Heart
20.The Pussycat Dolls - Jai Ho

Naprawdę tego nie widzicie?
28.07.2009 10:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lola nr.1 Lola 61 14 047 25.08.2009 12:17 AM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości