Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lola nr.1
Listoholik
Unregistered

 
Post: #21
 
kajman, nie wiedziałem, żeś ty taki obrońca dziewczynek z ADHD, dysortografią i niepohamowanym słowotokiem Icon_razz2
24.07.2009 09:35 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lola Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jul 2009
Post: #22
 
nie przezywaj go sammasz adhd
24.07.2009 09:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Tak patrzę na tę dyskusję i mam wrażenie, że to jakaś duża prowokacja Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.07.2009 09:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lola Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jul 2009
Post: #24
 
nie
24.07.2009 09:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Już i tak mamy na forum jedną wielką prowokację. W czerwonym kapturku, oczywiście.
24.07.2009 09:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #26
 
ostatnio widzialem bardzo ciekawa dyskusje kilku osob na temat prywatnych list przzebojow, doszli oni do wniosku zeby je gdzies zapostowac. Zapostowali na jednym z forum, juz mialem ich zachecac, zeby tutaj wpadli, ale zawazyl moj gust muzyczny. Po tym, jak zobaczylem, co jest u nich w czolowce doszedlem do wniosku, ze lepiej tego nie robic. Strach pomyslec co by sie stalo z forumowa. Jak beda chcieli to sami poszukaja i znajda to forum, ale ja im w tym nie pomoge.
Z listy wybieram tylko U2 i a-ha
24.07.2009 09:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 261
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
michal91d napisał(a):ostatnio widzialem bardzo ciekawa dyskusje kilku osob na temat prywatnych list przzebojow, doszli oni do wniosku zeby je gdzies zapostowac. Zapostowali na jednym z forum, juz mialem ich zachecac, zeby tutaj wpadli, ale zawazyl moj gust muzyczny. Po tym, jak zobaczylem, co jest u nich w czolowce doszedlem do wniosku, ze lepiej tego nie robic. Strach pomyslec co by sie stalo z forumowa. Jak beda chcieli to sami poszukaja i znajda to forum, ale ja im w tym nie pomoge.
Obiecuje, że też ich nie będę namawiał, ale daj mi wylinkę do tamtej dyskusji i tamtych list. Jak boisz się, że ktoś inny będzie chciał ich namawiać to wrzuć na PW.
24.07.2009 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Muzyczna dyskryminacja? Pięknie to o was świadczy, pięknie.
24.07.2009 09:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #29
 
mozna to tak nazwac Icon_razz
24.07.2009 09:58 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #30
 
a ja mówię, więcej takich Lol, i największe w Polsce forum z listami przebojów zamieni sie w najgłupsze forum w Polsce Icon_razz2

wszakże w Lolach drzemie siła, o Lolach śpiewał już w latach 80-tych Lech Janerka, przepowiedział Erę Lol Icon_lol
24.07.2009 09:58 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Bunt! Niech żyje Britney! Niech żyje Shazza! Niech żyje Mandaryna!
Icon_razz
24.07.2009 09:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Listoholik napisał(a):a ja mówię, więcej takich Lol, i nawiększe forum w Polsce z listami przebojów zamieni sie w najgłupsze forum w Polsce Icon_razz2
wszakże w Lolach drzemie siła, o Lolach śpiewał już w latach 80-tych Lech Janerka Icon_mrgreen
Koleś, czy Ty się w końcu zamkniesz? Przy pewnym wieku bądź też braku doświadczenia forowego można przymknąć oczy na pewne sprawy, ale Ty już PRZEGINASZ DO POTĘGI ENTEJ!
24.07.2009 10:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #33
 
prz_rulez napisał(a):PRZEGINASZ DO POTĘGI ENTEJ!

ależ ja uwielbiam postęp geometryczny, silnie i tym podobną żonglerkę aksjomatami w stosunku do napotykanej rzeczywistości Icon_razz
24.07.2009 10:04 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 049
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Lola witamy na forum

Oczywiście kolegi listoholika nie słuchaj, bo on jest z natury taki przekorny.

Brakuje mi w zestawie nagrania Paparazzi Lady Gaga, na którego punkcie ostatnio zwariowałem. Taka fajna balladka. Widzę też CATCH ME IF YOU CAN Pokory. Jeśli rzeczywiście masz 9 lat to aż dziw mnie bierze, że podobają ci się emeryci z U2 oraz a-ha, nie wspominając już o babci Urszuli.

P.S. Utwór LOLA wykonywał też zespół The Kinks oraz Robbie Williams

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
24.07.2009 10:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #35
 
A Bajm? Bajm nawet śpiewał Lola, Lola Icon_razz

witam na Forum!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.07.2009 10:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Konrad napisał(a):bo on jest z natury taki przekorny.
Chciałeś napisać CHAMSKI.
No i nawet nikt z adminów mu uwagi nie zwróci Icon_confused2
24.07.2009 10:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #37
 
kuzynka się już nie odzywa, pewnie poszła spać, teraz stery w tym wątku przejmuje prz Icon_razz

prowokacja się udaje, bo już zaczyna upominać się adminów o rekację, brawo!
24.07.2009 10:23 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Stery to chyba przejął kto inny i to nad całym forum Icon_mad
24.07.2009 10:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
Jaki inny temat mógłby zaliczyć tak dużą liczbę komentarzy w tak krótkim czasie Icon_mrgreen

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
24.07.2009 10:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
mrsap napisał(a):Jaki inny temat mógłby zaliczyć tak dużą liczbę komentarzy w tak krótkim czasie Icon_mrgreen
Taki, gdzie można wyszydzić i wyśmiać. Ech, ta polska mentalność... Icon_frown
24.07.2009 10:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lola TOP.20 Lola 50 10 976 04.08.2009 11:23 PM
Ostatni post: Listoholik

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości