Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój top The Beatles
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 382
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Mój top The Beatles
Ostatnio konkursy nie cieszą się powodzeniem, ale co mi szkodzi - zrobię i tutaj.
Uwaga!!! Zrobiłem tutaj rozróżnienie między płytą a albumem. White Album czyli The Beatles to album, ale składa się z dwóch płyt (i w jednym pytaniu pytam o całość, w innym o każdą płytę osobno - co nie znaczy, że w odpowiedzi coś będzie pasowało). No i pytam o podstawową wersję (przy czym biorę pod uwagę MMT, a nie biorę YS i PM).
Cały top:
1. Jaki utwór zwycięży?
2. Ile utworów pojawi się w topie?
3. Utworów z jakiej płyty nie będzie w ogóle?
4. Jaki album będzie miał największą skuteczność (najwyższy procent utworów z niego się pojawi)?
5. Na którym miejscu będzie utwór, który był u mnie w głosowaniu na forumowy LP3 top najwyżej (Strawberry Fields Forever)?
6. Na którym miejscu będzie najwyżej notowany utwór ze zwierzęciem w tytule i jakie to zwierzę?
Top 33:
7. Z ilu albumów pojawią się utwory?
8. Z jakiej płyty pojawi się najwięcej utworów?
9. Z którego roku będzie pochodził najstarszy utwór?
10. Ile utworów będzie pochodzić spoza podstawowych wersji albumów?
12.01.2021 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wwas Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Nov 2019
Post: #2
RE: Mój top The Beatles
1. Everybody Has Something to Hide Except Me and My Monkey
2. 54
3. Please Please Me
4. Magical Mystery Tour
5. 11
6. 1, małpa
7. 8
8. White Album, płyta 1
9. 1964
10. 9
12.01.2021 08:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 382
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Mój top The Beatles
Dzięki za odpowiedź. Swoją drogą sam jeszcze nie wiem, jakie zwierze będzie najwyżej i co wygra (a jest ich trochę do wyboru). Na razie znam tylko odpowiedź na pytania 2-4.
Przy okazji termin odpowiedzi to 20.01.2021.
13.01.2021 11:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #4
RE: Mój top The Beatles
Będzie i ode mnie. Moje typy sponsoruje cyfra 7 Icon_smile

Cały top:
1. Jaki utwór zwycięży? "Fool On The Hill"
2. Ile utworów pojawi się w topie? 77
3. Utworów z jakiej płyty nie będzie w ogóle? "PPM" (i z 3 kolejnych raczej też się nie spodziewam Icon_razz2)
4. Jaki album będzie miał największą skuteczność (najwyższy procent utworów z niego się pojawi)? "MMT"
5. Na którym miejscu będzie utwór, który był u mnie w głosowaniu na forumowy LP3 top najwyżej (Strawberry Fields Forever)? 17
6. Na którym miejscu będzie najwyżej notowany utwór ze zwierzęciem w tytule i jakie to zwierzę? Niech będzie ta małpa, na 7
Top 33:
7. Z ilu albumów pojawią się utwory? 7
8. Z jakiej płyty pojawi się najwięcej utworów? "The Beatles" cd1
9. Z którego roku będzie pochodził najstarszy utwór? 1965
10. Ile utworów będzie pochodzić spoza podstawowych wersji albumów? 7

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.01.2021 02:28 PM przez neo01.)
13.01.2021 01:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 382
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Mój top The Beatles
neo01 napisał(a):Moje typy sponsoruje cyfra 7
Da się zauważysz.
neo01 napisał(a):z 3 kolejnych raczej też się nie spodziewam
Nie napiszę, czy trafiłeś, ale jest tylko jedna taka płyta.
13.01.2021 02:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #6
RE: Mój top The Beatles
kajman napisał(a):jest tylko jedna taka płyta
O, a to mnie zaskoczyłeś. Ciekawe...

WOLNE MEDIA!!!
14.01.2021 09:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 382
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: Mój top The Beatles
Widać czegoś nie wziąłeś pod uwagę.
14.01.2021 11:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #8
RE: Mój top The Beatles
Nie mam pomysłu czego mogłem nie wziąć pod uwagę. Chyba tylko tego że trochę złagodziłeś swój stosunek do przynajmniej niektórych z pierwszych płyt.

WOLNE MEDIA!!!
14.01.2021 12:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #9
RE: Mój top The Beatles
1. "I Want You (She's So Heavy)"
2. 91 (nie wiem od czego to zależy, ale co najmniej dobrych utworów Beatlesi mają ponad 100)
3. "Beatles For Sale"[/b] (jedyny na którym nie ma nic ciekawego)
4. Magical Mystery Tour
5. 4
6. 3 (małpa)

7. 7
8. White Album
9. 1963
10. 8
14.01.2021 12:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 382
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: Mój top The Beatles
Dyfeomorfizm napisał(a):nie wiem od czego to zależy
Od tego ile utworów mnie chwyci, przy czym przy wykonawcy, którego cenię ten próg najczęściej jest wyższy.
No i proszę - wszyscy tu stawiają na małpę, ale na sąsiednim forum Inżynierek postawił na ośmiornicę no i jest różnorodność. A tych zwierząt jednak trochę się u nich pojawiło (ale nie piszę oczywiści, że to pudło, bo na razie jeszcze nie wiem, jakie będzie najwyżej).
14.01.2021 02:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #11
RE: Mój top The Beatles
Dyfeomorfizm napisał(a):(nie wiem od czego to zależy, ale co najmniej dobrych utworów Beatlesi mają ponad 100)
Tu się zgodzę. Mam taką skalę ocen, w której dobre utwory zaczynają się od szóstki. Moje top 93 zawiera co najmniej bardzo dobre utwory czyli od ośmiu w górę. Natomiast nie pamiętam ile utworów dostałoby minimum szóstkę. Myślę że malutko jest tych przeciętnych i to głównie w dwóch albumach, o których mówiłem w moim topie...
Dyfeomorfizm napisał(a):"Beatles For Sale" (jedyny na którym nie ma nic ciekawego)
Ja bym się nie zgodził z tym stwierdzeniem. Mam jednak dwa inne albumy, które się nadają świetnie do tego określenia. Szczególnie A Hard Day's Night niczym się nie wyróżnia - a sam tytułowy utwór jest przeciętny a nawet nieco poniżej, co plasuje go właściwie w pozycji najgorszego utworu Bitli, który wkręcił się do mainstreamu.
14.01.2021 09:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #12
RE: Mój top The Beatles
a czy aby nie robiłeś już kiedyś topu beatlesów?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.01.2021 11:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #13
RE: Mój top The Beatles
Robił, robił... Gdzieś można nawet znaleźć wyniki Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
15.01.2021 11:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #14
RE: Mój top The Beatles
haha, już myślałem, że mi się przewidziało Icon_wink nie będę zatem brał udział w konkursie, bo to byłoby nie fair, ale na pewno zerknę na wyniki -- bitelsi zawsze ok

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.01.2021 02:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #15
RE: Mój top The Beatles
Już dawno po moim konkursie, jeśli masz to na myśli Icon_wink
Natomiast w kajmanowym nadal możesz typować, do czego zachęcam Icon_wink
15.01.2021 02:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 382
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
RE: Mój top The Beatles
To było dawno i nieprawda. A wynikami nie należy się sugerować bo to świetny wykonawca z dużą liczbą znakomitych utworów i kolejność może się zmieniać. No i wtedy jednak nie analizowałem całej dyskografii, a wczesne płyty traktowałem po macoszemu i nie przesłuchiwałem w całości. Do większości utworów spoza regularnych płyt nie dotarłem i nawet nie próbowałem dotrzeć.
15.01.2021 02:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #17
RE: Mój top The Beatles
kajman napisał(a):No i wtedy jednak nie analizowałem całej dyskografii, a wczesne płyty traktowałem po macoszemu i nie przesłuchiwałem w całości.
A widzisz, to tu jest ten hahahaczyk Icon_wink
Natomiast ten top był na sąsiednim forum kilkanaście lat temu, więc Konradzie, nie sądzę, żebyś go kojarzył jednak.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2021 03:35 PM przez neo01.)
15.01.2021 03:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 382
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
RE: Mój top The Beatles
neo01 napisał(a):A widzisz, to tu jest ten hahahaczyk
Może także, ale nie o tym myślałem.
15.01.2021 03:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #19
RE: Mój top The Beatles
neo01 napisał(a):Natomiast ten top był na sąsiednim forum kilkanaście lat temu, więc Konradzie, nie sądzę, żebyś go kojarzył jednak.
to może coś pokręciłem, ale wydawało mi się, że przy okazji forowego topu beatlesów na sebastosie chyba lat temu może z 5 kajman też prezentował swoje zestawienie Icon_wink nieistotne

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.01.2021 04:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #20
RE: Mój top The Beatles
A to może prezentował, ja wtedy nie byłem tam aktywny, więc się nie wypowiem.

WOLNE MEDIA!!!
16.01.2021 07:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości