Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soundice Top 40 - Wprowadzenie + lista utworów do I edycji (notowania)
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 551
Dołączył: Jun 2010
Post: #1
Soundice Top 40 - Wprowadzenie + lista utworów do I edycji (notowania)
W świecie radiostacji zarówno w Polsce, to i za granicą istnieją Topy Wszech czasów, bowiem największymi terytoriami, które słyną właśnie z tych okresowych notowań można wymienić Belgię oraz Holandię. W forach związanych z listami przebojów znajdują się personalne Topy wszechczasów, które są bardziej zdominowane Popowymi oraz trójkowymi klimatami. Jednakże na ten moment nie było listy wszechczasów w klimatach tanecznych, bowiem jeżeli były to tylko dedykowane jednemu producentowi czy DJ-owi. Z racji tego, iż dzisiaj mojemu, radiowemu dziecku - Radiu Soundice stuknęło 5 lat, dla was przygotowałem niespodziankę, bowiem rok 2021 chciałbym zacząć z mocnym przytupem. A tym właśnie mocnym przytupem jest mój, osobisty, jednoredakcyjny Top wszechczasów, w którym większość utworów będą stanowić klubowe piosenki, które wojowały niejeden parkiet, niejedno radio czy niejedną telewizję. Przede wszystkim ta nadchodząca, okresowa lista przebojów będzie stanowić muzyczne podsumowanie lat 2001-2020, ponieważ jak niektórzy będą wiedzieć lata 90. to nie moja bajka, mimo iż jestem rocznik 96. Przez ten okres pojawiło się dużo fantastycznych utworów, które szturmowały nasze głośniki, dyskoteki oraz światowe listy przebojów i ma się z nimi dużo wspomnień. A co?! Icon_smile Oficjalnie moja okresowa lista przebojów będzie nazywać się SOUNDICE TOP 40. Jak ostatnie słowa oznajmiają, mój top będzie składać się z 40 najlepszych hitów wszech czasów, które zostanie ułożone przeze mnie. Jednakże jak mam nazwę, to brakuje właśnie utworów, które zmieszczą się w tytułowej 40-ce. Procedura wyboru utworów polegało na tym,że przed pierwszą edycją, którą nastąpi w pierwszy weekend karnawału wybrałem 50 produkcji, które zostały podzielone na 2 kategorie po 25 piosenek każda. W pierwszej kategorii uwzględniłem piosenki z podsumowania wszystkich notowań Tune Listy, które nadal co 100 notowań jest kształtowane na podstawie zdobytych numerów 1 i drogą losowania, spośród obecnie 140 najświeższych utworów wybrałem te, które przede wszystkim będą walczyć o miejsce w zaszczytnym zestawieniu. Z kolei druga część obejmują utwory, które wybrałem w oparciu o składanki typu Future Trance, Dream Dance czy m.in. podsumowania roczne POPListy RMF FM i nie tylko. Myślę,że każdy z nas znajdzie coś dla siebie,ale kto wejdzie do zaszczytnej 40-tki? Przekonacie razem ze mną w ramach pierwszego notowania, które odbędzie się w pierwszy weekend karnawału 2021 (najprawdopodobniej 8 stycznia 20201 roku) w godzinach 17-20! Na żywo ten top zostanie zagrane zarówno na radiowym serwerze, czyli na rmfsoundice.caster.fm oraz na oficjalnym kanale mojego radia na YouTube.

P.S dodam jeszcze, że w 2021 roku pojawią się 3 edycje mojego topu wszech czasów.

LISTA UTWORÓW DO I NOTOWANIA
TUNE LISTA
1.Jeckyll & Hyde - Back In Time
2.Jonas Blue ft. William Singe - Mama
3.Hardwell /\ Atmozfears /\ M.Bronx - All That We Living For
4.Dream Dance Alliance - Under The Moonlight
5.Deeplow - Limelight
6.W&W vs. Nicky Romero – Ups & Downs
7.Sarsa - Naucz Mnie
8.Bram Boender - Memories
9.Cygnus X - Superstring (Aftershock Remix)
10.B-Front & Adrenalize - Elektronic Symphony
11.Hektor Mass ft. Sonia Rell - Somebody
12.Armin Van Buuren ft. Kensington - Heading Up High
13.The Elite & Bram Boender - Toss A Coin To Your Witcher
14.Alan Walker ft. Gavin James - Tired
15.Brennan Heart, Toneshifterz, Dailucia - The Time Is Now (I AM HARDSTYLE 2020 In Concert Theme)
16.Kygo ft. Selena Gomez - It Ain't Me
17.Julia Michaels - Issues
18.Rydex - Beyond Infinity
19.SDJM & Conor Maynard - That Way
20.Kensington - Rely On
21.Headhunterz & Sub Zero Project - Our Church
22.Vertille - Stronger
23.The Chainsmokers & Bebe Rexha – Call You Mine (Keanu Silva Remix)
24.Imperatorz & Aversion - Valhalla
25.Remady & Manu-L - IDWK

2001-2020
26.The Hitmen - Here Today And Gone Tomorrow
27.Bingo Players Feat. Far East Movement - Get Up (Rattle)
28.Starsplash Travel Time
29.Olly Murs - Right Place Right Time
30.Kreuzberg - Niecierpliwa
31.DJ Quicksilver - Ameno
32.The Rasmus - In The Shadows
33.Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć
34.Armin van Buuren - I Live For That Energy (ASOT 800 Anthem)
35.Robbie Williams - Bodies
36.Topmodelz - Time To Wonder
37.Deepforces - Wake Up
38.The Weeknd feat. Daft Punk - Starboy
39.Dance Nation vs. Shaun Baker - Sunshine 2009
40.Zucchero - Baila
41.Magda Femme - Kłamstwo
42.Cosmic Gate & Jes - Fall Into You
43.Aquagen - Hard To Say I'm Sorry
44.Bass Modulators - Imagine
45.Brennan Heart & Jonathan Mendelsohn - Imaginary
46.Groove Coverage - Force Of Nature
47.Dream Dance Alliance - Over The Moon
48.Ferry Corsten Pres. Pulse - Festival
49.Rank 1 - L.E.D. There Be Light (Cosmic Gate Remix)
50.Pulsedriver - 5 Days (DJ Fait Remix)

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
30.12.2020 06:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kacper130700 Offline
Student
*****

Liczba postów: 8 705
Dołączył: Jun 2020
Facebook
Post: #2
RE: Soundice Top 40 - Wprowadzenie + lista utworów do I edycji (notowania)
Widać, że ten Twój 1. Top Wszech Czasów będzie bardzo dobry. Nie mogę się doczekać tego pierwszego wydania, które już dzisiaj Icon_smile Oczywiście na każdą edycję będę czekał z ciekawością.

Podwójna Gorąca 20
08.01.2021 04:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Soundice Top 40 - Lato 2021 TuneHunterz 0 92 03.07.2021 07:59 PM
Ostatni post: TuneHunterz
  Soundice Top 40 - Wiosna 2021 TuneHunterz 2 126 04.04.2021 09:14 PM
Ostatni post: TuneHunterz
  Soundice Top 40 - Zima 2021 TuneHunterz 0 111 08.01.2021 09:01 PM
Ostatni post: TuneHunterz
  NCS Top 20 - Notowania TuneHunterz 168 11 895 12.02.2019 07:57 PM
Ostatni post: TuneHunterz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości