Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZNAWCA na www.mycharts.pl
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #41
 
Gary napisał(a):chyba pójdę w poniedziałek wróżkę odwiedzić albo zadzwonię do jakiejś w TV
wiedziałem, że się ucieszycie Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
08.08.2009 09:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
Im trudniej, tym lepsza zabawa. Nie ma lepszej definicji tej gry Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.08.2009 11:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 732
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
furbul napisał(a):Jednak mógłbyś wyznaczyć następną listę, tak aby nie blokować dalej znawcy..
saferłel napisał(a):Ale co, będziesz blokował przez to grę?
Nie wiem, dlaczego uważacie, że to akurat Sebastian miałby wyznaczać kolejnego znawcę. Wprawdzie ta opcja byłaby dla mnie nie taka zła, ale akurat w tej sprawie całkowicie się z nim zgadzam.
aaktt napisał(a):Sebastian nie ma nic do dodania, a on nie jest chorągiewką i zdania nie zmienia. Jak możesz myśleć, że coś doda?
Mimo że emotków nie widzę, to wyczuwam sarkazm. A ja z kolei mógłbym to samo napisać, tylko z całą powagą. Skąd Wam w ogóle przyszedł do głowy pomysł, że to On powinien wyznaczać następcę. Przecież można wybrać jakąś inną opcję wyboru.
saferłel napisał(a):Nie wiem, ale to on chce być moderatorem, a czy moderator, który dba o dobro ogólne może takimi czysto osobistymi zagrywkami burzyć harmonie...w tym wypadku harmonie gry.
saferłel napisał(a):Swoją drogą obecny sztab moderowania forum też jakoś nie garnie się z wyjaśnieniem sprawy.
Naprawdę Moderator nie jest od tego, co tu napisałeś. My się bawimy w znawcę i My powinniśmy wymyśleć jakieś rozwiązanie, a nie zwalać na konkretną osobę bądź wzywać Moderatorów. Poza tym jako członek obecnego sztabu moderowania forum Icon_lol (świetnie brzmi) podałem już propozycje.
Yacy napisał(a):są chętni do zabawy, więc zmuszony jestem zaproponować inną listę... szkoda...
drugie miejsce zajął kajman, więc typujemy listę 30 kajman nr 143!!!
I tego się właśnie obawiałem. Każde inne rozwiązanie byłoby lepsze niż to. Akceptując tą propozycję mówię nie Sebastianowi (przynajmniej tak to odczuwam). A tak się składa, że bardzo szanuję jego decyzję, chociaż sam bym takiej nie podjął. Z kolei odrzucając ją przypuszczalnie spowodowałbym kolejnego pata. A blokowanie czegoś, co inni chcieliby robić, na pewno nie jest moim zamiarem. No i do tego okaże się, że jestem chorągiewką na wietrze, bo ponad tydzień temu podjąłem decyzję, że w takiej sytuacji odmówię. Jednak nie przewidziałem, że to wszystko tak długo będzie się ciągnąć, więc ją zmieniłem.
Gary napisał(a):chyba pójdę w poniedziałek wróżkę odwiedzić albo zadzwonię do jakiejś w TV
No fakt, z moją listą to nigdy nic nie wiadomo. Może zastosujesz metodę Yody sprzed tygodnia czyli żadnych zmian. Icon_mrgreen Ze swojej strony obiecuję, że będzie to lista jak zwykle i nie będę nic specjalnie ustawiał pod znawcę, chociaż presja może być spora.
saferłel napisał(a):Im trudniej, tym lepsza zabawa. Nie ma lepszej definicji tej gry Icon_wink
Podoba mi się taka postawa. Icon_biggrin3
09.08.2009 09:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
W ramach wyjaśnienia - bo miałem się już nie odzywać - dodam tylko, że myślałem o Yacym, aby on znów dał impuls do gry (i tak się stało - super!). Osobiście nie odważyłbym się sam podjąć decyzji (być może wbrew woli innych), a ustalanie nowego etapu między userami mogłoby trochę potrwać Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.08.2009 10:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #45
 
coraz częściej nie rozumiem czegoś na tym forum...

kajman napisał(a):
Yacy napisał(a):są chętni do zabawy, więc zmuszony jestem zaproponować inną listę... szkoda...
drugie miejsce zajął kajman, więc typujemy listę 30 kajman nr 143!!!
I tego się właśnie obawiałem. Każde inne rozwiązanie byłoby lepsze niż to.

a kilka dni wcześniej wręcz namawiałeś mnie do podania propozycji listy...
kajman napisał(a):No i chyba jest zagwozdka. Łańcuszek się przerwał i w zasadzie trzeba z tym coś zrobić. Rozwiązania są dwa:
1. Yacy decyduje ponownie.
2. Ustalamy jakąś zasadę, np. u najbardziej aktywnie typującego.
a na pewno chciałeś aby zabawa była kontynuowana... :roll:

:inne rozwiązanie" tzn. jakie? Bo ja innego nie widzę...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.08.2009 08:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 732
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
Yacy napisał(a):coraz częściej nie rozumiem czegoś na tym forum...
kajman napisał(a):
Yacy napisał(a):są chętni do zabawy, więc zmuszony jestem zaproponować inną listę... szkoda...
drugie miejsce zajął kajman, więc typujemy listę 30 kajman nr 143!!!
I tego się właśnie obawiałem. Każde inne rozwiązanie byłoby lepsze niż to.

a kilka dni wcześniej wręcz namawiałeś mnie do podania propozycji listy...
kajman napisał(a):No i chyba jest zagwozdka. Łańcuszek się przerwał i w zasadzie trzeba z tym coś zrobić. Rozwiązania są dwa:
1. Yacy decyduje ponownie.
2. Ustalamy jakąś zasadę, np. u najbardziej aktywnie typującego.
a na pewno chciałeś aby zabawa była kontynuowana... :roll:
:inne rozwiązanie" tzn. jakie? Bo ja innego nie widzę...
Jacku, nie mam żadnych powodów do narzekań, ani tym bardziej pretensji. To jest rozwiązanie najgorsze z mojego prywatnego punktu widzenia. Mogłeś wybrać kierując się innymi kryteriami niż pierwszy się wycofał, wybieramy drugiego. No ale to rozwiązanie jest jednak najprostsze i dla dobra zabawy zgadzam. Chociażby dlatego, że chociaż nie budzi to u mnie takich emocji jak znawca w sąsiedztwie, to jednak chciałbym, żeby wszystko ponownie ruszyło.
Pomijając wszystko, niezależnie od rozwiązań sytuacja jest moim zdaniem niezręczna. Ale to efekt wielu czynników.
A tak zmieniając trochę temat, to zastanawiam się czy ja też nie mógłbym poznawcować poza konkursem Icon_mrgreen (wcale nie jestem pewien czy byłbym lepszy of innych).
09.08.2009 09:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #47
 
kajman napisał(a):No to czas ogłosić wyniki topu

50 Gary
54 saferłel
54 Aro

58 typ wspólny
62 Tomekk
66 michal91d
66 Yacy
68 furbul
70 ku3a

strzelcy
2 Gary
1 saferłel
1 michal91d
1 furbul
0 Aro
0 Tomekk
0 Yacy
0 ku3a

Gratulacje dla zwycięzcy i wszystkich uczestników tego szalonego typowania. Icon_biggrin3

quote="kajman"]
michal91d napisał(a):gratulacje Gary
typujemy u zwycięzcy?
Długo o tym myślałem, ale niech tak będzie. Zastanawiałem się, czy typowanie nie powinno być nagrodą pocieszenia dla największego pechowca.[/quote]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.09.2009 01:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #48
 
Gary napisał(a):Wyniki znawcy:


22 Aro
26 Tomekk
26 furbul
26 ku3a
28 michal91d
28 Kaczy1993

30 typ wspólny

30 saferłel
36 Yacy
48 Listoholik

strzelcy:

4 Tomekk
3 ku3a
3 furbul
2 Kaczy1993
2 Aro
1 Yacy
1 Listoholik
0 michal91d
0 saferłel

Zaskakująco duża grupa nad TW. Icon_smile2

Gratulacje dla Aro!
Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w tym tygodniu i zapraszam na następne typowanie do....
sprawdziłem, gdzie odbywały się dotychczasowe edycje i postanowiłem, że tym razem będziemy typować u forowicza, który zajął 2 miejsce, czyli u...

furbula Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.09.2009 01:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #49
 
furbul napisał(a):Wyniki Znawcy:

22 michal91d
26 ku3a
26 Yacy
26 Aro
28 saferłel
30 Gary
30 aaktt

30 typ wspólny

32 Listoholik
32 Tomekk

Strzelcy:

3 Gary
2 ku3a
2 saferłel
1 Listoholik
1 Tomekk
1 michal91d
1 aaktt
0 Yacy
0 Aro

Gary zostasje Królem Strzelców. Jednak to michal91d wygrywa Icon_smile2 Gratuluję. To właśnie Ty zorganizujesz kolejnego Znawcę Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.09.2009 01:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #50
 
michal91d napisał(a):Pozwolę sobie na mały komentarz. Większość z typujących poległa na In-flight Safety, którzy zanotowali w tym tygodniu duży spadek, a także (co dziwne przynajmniej dla mnie) na Muse, którzy wskoczyli na podium.

Wyniki:
14 bear
18 ku3a
18 Listoholik
18 Gary
20 wspólny
20 furbul
24 Aro
24 Yacy

Strzelcy:
3 Gary/ku3a
2 Listoholik/bear
1 furbul/Aro
0 Yacy

Trafienia:
4 Until June - Tha Man Who Can't Be Moved
3 Kasabian - Where Did All The Love Go?
2 Dear Reader - Great White Bear
2 U2 - I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight
1 Athlete - Superhuman Touch

Wpadki:
7 Gary/Listoholik/Aro (In-Flight Safety - Big White Elephant)
7 furbul (Dear Reader - Great White Bear)
6 Yacy/ku3a (In-Flight Safety - Big White Elephant)
3 bear (In-Flight Safety - Big White Elephant)

Króla strzelców wygrali: Gary i ku3a, pierwsze miejsce jako jedyny poprawnie wytypował Listoholik, ale całego Znawcę wygrał bear i to właśnie u niego odbędzie się kolejna edycja Znawcy Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.09.2009 01:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #51
 
bear napisał(a):ku3a 14
michal91d 14
Gary 18
Listoholik 18
Aro 20
abd3mz 20
typ wspólny 20

stavanger 24
Yacy 28
furbul 30

strzelcy:
Gary 3
furbul 3
ku3a 2
Listoholik 2
michal 91d 2
abd3mz 1
stavanger 1
Aro 0
Yacy 0

Ku3a kontynuuje znakomitą passę, do wczorajszego złotego medalu dziś dołożył równie cenne zwycięstwo u mnie w znawcy Icon_razz . Wygraną musi podzielić się z michałem91d, u którego wygrałem przed tygodniem.
W następnym tygodniu typujemy u tego z nadkreskowiczów, u którego najdłużej nie było znawcy. (może warto byłoby dla lepszego rozeznania zorganizować osobny temat tylko z wynikami znawcy, tak jak np. w ToPłycie?)

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.09.2009 01:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #52
 
abd3mz napisał(a):wyniki:

14 furbul

24 typ wspólny
24 aaktt - policzone wg aaktt'a /dopisek Yacy/
24 ku3a
24 bear
24 Gary
24 Yacy

30 michal91d

40 Aro

60 aaktt

strzały:
2 Aro
2 furbul
1 aaktt - policzone wg aaktt'a /dopisek Yacy/
1 bear
1 Yacy
1 ku3a
1 Gary
0 aaktt
0 michal91d

jak coś pomyliłem to przepraszam...

Będziemy typować czwarte notowanie Yody. Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.09.2009 11:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #53
 
Proponuję wskrzeszenie zabawy. Przypomnę, ze ostatnio typowaliśmy u Yody, który wskazał listę PaTToNa. Tam typowanie się nie odbyło (nie wiem dlaczego).

Jeśli byliby chętni, trzeba podjąć decyzję odnośnie kolejnej listy, którą będziemy typować ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
15.11.2009 08:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #54
 
Ja jestem za! Typujmy u furbula!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.11.2009 08:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #55
 
no właśnie Icon_biggrin3
15.11.2009 09:08 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #56
 
Szkoda, że tylko dwie osoby się wypowiedziały. Widać, takie jest zainteresowanie Icon_sad

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
19.11.2009 11:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
 
Ja jestem za. Łukasz wie, ale może faktycznie warto to mocniej zaakcentować w tym miejscu! Może nikt nie wie nawet o pomyśle reaktywacji? HALLO!?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.11.2009 11:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #58
 
RE-AK-TY-WA-CJA!

Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.11.2009 11:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #59
 
ja też jestem za.
20.11.2009 11:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #60
 
furbul napisał(a):Szkoda, że tylko dwie osoby się wypowiedziały. Widać, takie jest zainteresowanie Icon_sad
ale jeśli te dwie osoby podałyby swój typ to już można policzyć znawcę. czyż nie? Tak więc nie słowa a czyny... Icon_wink2

Tylko pozwolę sobie coś zaproponować... skoro kolejne typowanie miało być u Yody i właśnie pojawiło sie nowe notowanie, to może jednak tam oddamy swoje typy? Chyba, że Yoda nie chce się bawić...

http://mycharts.pl/forum/viewtopic.php?t...506cb1d839

ja w każdym razie tak zrobię/łem Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.11.2009 12:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości