Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Simply Red
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #21
RE: Mychartsowy Top Simply Red
Nie chcę wyjść na ignoranta ale znam dwa utwory no i wolę je w wersjach coverowych.. A tu się okazuje, że można być nawet fanem Icon_smile Fajnie!

To ja skorzystam i uszczęśliwię jednego z fanów Icon_lol

Turn it Up
Sad Old Red
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.12.2020 02:37 AM przez mike.)
09.12.2020 02:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #22
RE: Mychartsowy Top Simply Red
mike napisał(a):A tu się okazuje, że można być nawet fanem
niektórzy ludzie to lubią czasem dziwne rzeczy Icon_lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.12.2020 11:45 PM przez thestranglers.)
09.12.2020 06:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Mychartsowy Top Simply Red
Lady Godiva's Room
Remembering the First Time
09.12.2020 09:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #24
RE: Mychartsowy Top Simply Red
thestranglers napisał(a):niektórzy ludzie to lubią czasem dziwne rzeczy
Dokładnie. Icon_lol Przy tej muzyce po prostu się odprężam, nie myślę za bardzo, nie kombinuję nic. Widocznie tak na mnie działa głos Micka Hucknalla i sto razy bardziej wolę taką nieskomplikowaną muzykę od wyrafinowanych dźwięków np. King Crimson! Icon_twisted
Słuchanie muzyki, to nie tylko docenianie wielkich dzieł, ale też całej otoczki...

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
09.12.2020 09:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #25
RE: Mychartsowy Top Simply Red
Sundrajta napisał(a):Słuchanie muzyki, to nie tylko docenianie wielkich dzieł, ale też całej otoczki...
otóż to... czy duch porywa, czy nie... ale o tym więcej w zupełnie innym wątku Chytry
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2020 01:47 AM przez thestranglers.)
09.12.2020 11:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #26
RE: Mychartsowy Top Simply Red
Picture Book
Enough
You Make Me Feel Brand New
10.12.2020 01:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 098
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #27
RE: Mychartsowy Top Simply Red
Sundrajta napisał(a):Widocznie tak na mnie działa głos Micka Hucknalla i sto razy bardziej wolę taką nieskomplikowaną muzykę od wyrafinowanych dźwięków np. King Crimson!
Dla mnie simply Red to jedno z najgenialniejszych zjawisk w muzyce pop. Ale King Crimson też tacy są. Więc w moim przypadku nie ma czegoś takiego, jak wolę x od Y. Po prostu, gdy słucham trzeciej płyty Hucknalla, nagle mam ochotę jako przeciwwagę posłuchać sobie jakieś bardziej przebojowe dziwolągi typu Elefant Talk.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
10.12.2020 09:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #28
RE: Mychartsowy Top Simply Red
Ja może bym bardziej lubił Simply Red, ale ze względów pozamuzycznych nie znoszę wokalisty, którego odbieram jako antypatycznego, zadufanego, narcystycznego bufona.
Być może się mylę, ale taki obraz wyłania się z wywiadów z nim, które widziałem.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
10.12.2020 10:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 098
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #29
RE: Mychartsowy Top Simply Red
Miszon napisał(a):Być może się mylę, ale taki obraz wyłania się z wywiadów z nim, które widziałem.
gdybym literalnie posługiwał się moimi poglądami, charakterem, preferencjami czy piramidą innych pozamuzycznych kryteriów przy ocenie - niewielu Wykonawców, by zyskało moja sympatię. Czasem lepiej nie wiedzieć Icon_smile
Natomiast Micka, pomimo, że ma poglądy inne niż moje - cenię za kilka bardzo eleganckich wypowiedzi. Chętnie bym poznał wywiad, który wskazuje na jego antypatyczną postawę.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2020 10:43 AM przez dziobaseczek.)
10.12.2020 10:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #30
RE: Mychartsowy Top Simply Red
Teraz nie zalinkuje, ale chodzi o wywiady w telewizji, jeszcze w latach '90, więc pewnie nie ma na Youtube.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2020 10:54 AM przez Miszon.)
10.12.2020 10:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Jan 2015
Post: #31
RE: Mychartsowy Top Simply Red
Czy ktoś z Was byłby tak miły i przygotował listę na spotify? Odsłuchy nawet te ,powiedzmy 30 sekundowe, bardzo ułatwiają przypomnienie całego repertuaru
10.12.2020 03:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #32
RE: Mychartsowy Top Simply Red
Ma się rozumieć, że zaraz się za to wezmę. Icon_arrow
Miszon napisał(a):może bym bardziej lubił Simply Red, ale ze względów pozamuzycznych nie znoszę wokalisty, którego odbieram jako antypatycznego, zadufanego, narcystycznego bufona.
Być może się mylę, ale taki obraz wyłania się z wywiadów z nim, które widziałem.
Zatem najpewniej dobrze że ja tych wywiadów nie słyszałem, a może wyparłem je z pamięci? Icon_rolleyes Bo jakoś nie kojarzę, jakie Mick ma poglądy, a że jest narcyzem to tak, po tym diamentowym zębie mi się ta postawa przypomina. Icon_wink

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
10.12.2020 04:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #33
RE: Mychartsowy Top Simply Red
No i proszę, obiecana plejka Rudzielca:


Na plejce brakuje piosenki "Beside You", do której link z YT wrzucam poniżej:

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.12.2020 07:05 PM przez Sundrajta.)
10.12.2020 05:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Jan 2015
Post: #34
RE: Mychartsowy Top Simply Red
Dzięki Sundrajto.
10.12.2020 05:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #35
RE: Mychartsowy Top Simply Red
(10.12.2020 04:25 PM)Sundrajta napisał(a):  Ma się rozumieć, że zaraz się za to wezmę. Icon_arrow
Miszon napisał(a):może bym bardziej lubił Simply Red, ale ze względów pozamuzycznych nie znoszę wokalisty, którego odbieram jako antypatycznego, zadufanego, narcystycznego bufona.
Być może się mylę, ale taki obraz wyłania się z wywiadów z nim, które widziałem.
Zatem najpewniej dobrze że ja tych wywiadów nie słyszałem, a może wyparłem je z pamięci? Icon_rolleyes Bo jakoś nie kojarzę, jakie Mick ma poglądy, a że jest narcyzem to tak, po tym diamentowym zębie mi się ta postawa przypomina. Icon_wink
Nie mam pojęcia jakie ma poglądy, chyba nie mówił o nich.
Ząb jest rubinowy.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2020 10:59 PM przez Miszon.)
10.12.2020 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #36
RE: Mychartsowy Top Simply Red
Rubin czy diament, w tamtych czasach nie miałem kolorowego telewizora, a później jakoś już tym się nie interesowałem.
W ogóle, to naprawdę mało wiem o prywatnym życiu artystów, bo to nie jest dla mnie najważniejsze. Icon_rolleyes

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
10.12.2020 11:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #37
RE: Mychartsowy Top Simply Red
Dla mnie też nie, zresztą o wielu z nich nie mam za dobrej opinii, tutaj jednak może chodziło o to, że zespołu w zasadzie nie znałem, może że 4 kawałki słyszałem, a tu gość mi mówi że kto nie wie, że jestem najlepszy na świecie ten się nie zna itp.
W innych przypadkach, dajmy na to Watersa, jednak najpierw znałem ich twórczość, a dopiero potem natykałem się na ich nazwijmy to trudną osobowość. Co nie rzutowało na odbiór twórczości. Odwrotnie rzadko miało to negatywny wpływ, może Michael Jackson jest wyjątkiem, bo sporo kawałków słyszałem, zanim zobaczyłem jak mówi i co, i odczucie jego dziwności było na tyle niepokojące że jakoś, chociaż wiele numerów lubię, to była to raczej chłodna emocja niż zachwyt.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
11.12.2020 01:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 000
Dołączył: Sep 2017
Post: #38
RE: Mychartsowy Top Simply Red
Ja wywiadów ani innych tego rodzaju dokumentów nie przerabiałem, ale prawdę mówiąc po samych teledyskach odniosłem wrażenie, że wokalista ma dosyć wysokie mniemanie o sobie Icon_lol Nie wiem, jakoś tak w nich wypadał, albo ja je tak zapamiętałem Icon_razz2

Radio Epsilon
11.12.2020 08:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #39
RE: Mychartsowy Top Simply Red
Wonderland
The World and You Tonight
11.12.2020 09:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #40
RE: Mychartsowy Top Simply Red
Wonderland było już.
11.12.2020 09:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości