Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Cher
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
RE: Mychartsowy Top Cher
meni napisał(a):ostatnią rzeczą jaką bym powiedział to, że z zestawu wieje nudą
Jak zwykle wszystko jest kwestią odbioru. Mnie przesłuchanie zestawu mocno zmęczyło, a i tak nie byłem w stanie wszystkie utworów byłem w stanie przesłuchać w całości.
meni napisał(a):folk pop '60, disco '70, pop rock w postaci zadziornej, ultramelodyjnej i nieco tandetnej stylistyce lat '80, aż w końcu dance-pop końcówki '90/początku '00 + burleska z filmu
Poza kilkoma wyjątkami słyszę tutaj w zasadzie tylko ten pop rock i disco/dance.
Artur.O napisał(a):aż nazbyt mejnstrimowy
Tak też go odczuwam.
26.11.2020 08:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #62
RE: Mychartsowy Top Cher
kajman napisał(a):Poza kilkoma wyjątkami słyszę tutaj w zasadzie tylko ten pop rock i disco/dance.
a to już ani wina cher, ani nasza, że nie słyszysz Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.11.2020 11:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
RE: Mychartsowy Top Cher
AKT! napisał(a):to już ani wina cher, ani nasza, że nie słyszysz
Ale Wasza, że słyszycie jeszcze coś innego.
26.11.2020 04:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #64
RE: Mychartsowy Top Cher
to nic nowego, że masz problem w dostrzeganiu różnic między gatunkami, zwłaszcza gdy idzie o pop
wszystko jest albo disco, albo country, a najczęściej jest koszmarem i "daję zero"; prasujesz wszystko swoim walcem Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.11.2020 06:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
RE: Mychartsowy Top Cher
AKT! napisał(a):masz problem w dostrzeganiu różnic między gatunkami, zwłaszcza gdy idzie o pop
Prawda, co więcej nie ma to dla mnie żadnego znaczenia.
AKT! napisał(a):wszystko jest albo disco, albo country
Prawie wszystko. Co szczególnie w stosunku do disco nie musi być określeniem negatywnym. Zauważyłem, że większości osób łatwiej zauważyć różnice w tym, co lubią, a potrafią nie zauważać w muzyce, której nie lubią. Dla mnie bardziej różnią się poszczególne nagrania AC/DC (widzę wśród nich sporą różnorodność i zaskakują mnie ludzie, którzy uważają, że brzmią cały czas tak samo) niż między Gagą, Miley i Rihanną. Słuchając nagrań Cher zauważałem, że kilka kolejnych utworów brzmiało mi prawie tak samo i potem pojawiła się inna grupa, która brzmiała inaczej (i akurat znacznie gorzej), ale też toczka w toczkę to samo.
AKT! napisał(a):najczęściej jest koszmarem i "daję zero"
Nie wiem dlaczego się czepiasz czegoś, co nie ma miejsca. Zero daję tak jednemu utworowi na kilkadziesiąt i chyba więcej jest utworów popowych, które dostają pozytywne oceny.
26.11.2020 07:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #66
RE: Mychartsowy Top Cher
Faktycznie zróżnicowany zestaw.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.11.2020 12:08 PM przez thestranglers.)
26.11.2020 08:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #67
RE: Mychartsowy Top Cher
kajman napisał(a):Zauważyłem, że większości osób łatwiej zauważyć różnice w tym, co lubią, a potrafią nie zauważać w muzyce, której nie lubią
zgadzam się, na bazie obserwacji własnych mam wrażenie, że często tak właśnie jest

kajman napisał(a):Nie wiem dlaczego się czepiasz czegoś, co nie ma miejsca. Zero daję tak jednemu utworowi na kilkadziesiąt i chyba więcej jest utworów popowych, które dostają pozytywne oceny.
wyolbrzymiam i droczę się, przepraszam Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.11.2020 06:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
RE: Mychartsowy Top Cher
I właśnie to co wykonuje Cher średnio mnie przekonuje. Dlatego też nie przykuwa mocno mojej uwagi i sporo z tego mi się ze sobą zlewa.
AKT! napisał(a):droczę się
A jeżeli tak, to wszystko w porządku Icon_biggrin
30.11.2020 07:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #69
RE: Mychartsowy Top Cher
EVENo napisał(a):tylko jeden utwór Cher został napisany przez "mojego" człowieka
przeglądałem sobie dyskografię bohaterki i okazuje się, że nie! Icon_wink
01.12.2020 06:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 996
Dołączył: Sep 2017
Post: #70
RE: Mychartsowy Top Cher
(01.12.2020 06:48 AM)thestranglers napisał(a):  
EVENo napisał(a):tylko jeden utwór Cher został napisany przez "mojego" człowieka
przeglądałem sobie dyskografię bohaterki i okazuje się, że nie! Icon_wink

O kurcze, zapomniałem o tym. Oryginalne demo dostało u mnie tylko 28/100 w Każdej Piosence Bon Jovi Ocenionej Przeze Mnie, ale wersja Cher była już solidnie "podkręcona". Nie mniej jednak startu do Sleep Alone nie ma Icon_wink

Radio Epsilon
01.12.2020 01:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #71
RE: Mychartsowy Top Cher
Gwoli formalności chodzi o "Does Anybody Really Fall in Love Anymore?" Icon_wink
01.12.2020 03:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 996
Dołączył: Sep 2017
Post: #72
RE: Mychartsowy Top Cher
Tak, tak.

Radio Epsilon
01.12.2020 03:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #73
RE: Mychartsowy Top Cher
Jestem właśnie w trakcie pierwszego przesłuchania, no i wnioski są ogólnie smutne. Strasznie nam się ta Cher postarzała, a przecież robiła wszystko żeby do tego nie doszło! Icon_twisted
Cóż, życie bywa przewrotne i potrafi nieźle namieszać. Przykre to, ale większość nagrań brzmi strasznie archaicznie, nawet tam gdzie dominują zdawałoby się moje ulubione gitary z rockowym zacięciem, a wydaje mi się że one wręcz w danej piosence robią więcej szkód niż pożytku. I jeszcze takie "I Got You Babe" w duecie z Beavisem i Butt-Headem było przynajmniej zabawne... Icon_redface
Na koniec napiszę, że kiedyś bardzo ją lubiłem, a teraz ewidentnie nasze drogi się rozchodzą, w czym ten top jedynie mnie utwierdził. Icon_arrow

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.12.2020 06:22 PM przez Sundrajta.)
01.12.2020 06:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #74
RE: Mychartsowy Top Cher
Dochodzę do wniosku, że wpływ na ogólne wrażenie w odbiorze podmiotu topu ma w głównej mierze nastawienie. I otóż gdy podchodzę jak przysłowiowy pies do jeża wychodzę zawsze z czymś pozytywnym. Icon_idea
01.12.2020 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 505
Dołączył: Aug 2008
Post: #75
RE: Mychartsowy Top Cher
(26.11.2020 03:07 AM)Artur.O napisał(a):  A jedyny hair metal w zestawie to akurat występ gościnny, solowo faktycznie jest "co najwyżej" pop rock swojej epoki. Icon_razz2
jeszcze usciślijmy, który to kawałek mieliśmy na myśli. Ja "Prisoner", gdzie pomijając solówki reszta nie jest hairmetalowa

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.12.2020 06:52 PM przez Miszon.)
01.12.2020 06:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #76
RE: Mychartsowy Top Cher
Troszkę aby podbić temat: nasza bohaterka przeprowadziła słonia z ogrodu zoologicznego z Islamabadu bodajże do Tajlandii, czyli miejsca, gdzie mają bardzo dobrze. Spoko
05.12.2020 10:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #77
RE: Mychartsowy Top Cher
thestranglers napisał(a):nasza bohaterka przeprowadziła słonia z ogrodu zoologicznego z Islamabadu bodajże do Tajlandii
Pieszo???????????
06.12.2020 12:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #78
RE: Mychartsowy Top Cher
Ormianie to mocni ludzie. Icon_smile
06.12.2020 12:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
RE: Mychartsowy Top Cher
Wydawało mi się, że ona jest Indianką, a nie Ormianką.
06.12.2020 11:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 505
Dołączył: Aug 2008
Post: #80
RE: Mychartsowy Top Cher
Mi też.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
06.12.2020 11:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości