Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Cher
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #181
RE: Mychartsowy Top Cher
...Panie, Panowie, to bohaterem ostatniej prezentacji w tej dekadzie będzie... Simply Red!
07.12.2020 11:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Jan 2015
Post: #182
RE: Mychartsowy Top Cher
Super wybór Icon_smile
07.12.2020 11:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #183
RE: Mychartsowy Top Cher
Przyda się ukojenie z Mickiem. Icon_wink
07.12.2020 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 076
Dołączył: Dec 2009
Post: #184
RE: Mychartsowy Top Cher
Wybór kogo, ślepego losu Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
07.12.2020 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #185
RE: Mychartsowy Top Cher
Kazik śpiewał bodajże, że los musi się kiedyś odwrócić... Icon_cool2
07.12.2020 11:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stokrotka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 913
Dołączył: Jan 2020
Post: #186
RE: Mychartsowy Top Cher
Cudownie jednym słowem Icon_smile
07.12.2020 11:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 076
Dołączył: Dec 2009
Post: #187
RE: Mychartsowy Top Cher
thestranglers napisał(a):odwrócić
odmienić...
To kiedy ruszamy?

WOLNE MEDIA!!!
07.12.2020 11:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #188
RE: Mychartsowy Top Cher
(07.12.2020 10:45 PM)kajman napisał(a):  Dawno mi się tak nie podobało podium na którym kolejno moje miejsca 1, 4 i 3.
To ja się cieszę, że Ty się cieszysz Icon_smile
W ogóle wszystkim dziękuję za głosy ,za udział w topie i thestranglersowi za podliczenie i prezentację wyników Icon_biggrin Icon_smile

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.12.2020 12:15 AM przez Lilian.)
08.12.2020 12:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #189
RE: Mychartsowy Top Cher
Miszon napisał(a):Pierwsze 2 miejsca jednak bez niespodzianek
Dla mnie niespodzianka. Bałem się, że Believe może wygrać, a w każdym razie było dla mnie pewniakiem na minimum drugie miejsce.
08.12.2020 12:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 996
Dołączył: Sep 2017
Post: #190
RE: Mychartsowy Top Cher
Jestem rad z wyników Icon_biggrin Zwycięzca OK, trzecie miejsce to dla mnie spora niespodzianka, a drugie i czwarte otarły się u mnie o punkty, więc też super. No i wyprzedzają dwie piosenki, którym nie kibicowałem, co potęguje moją radość Icon_wink

Radio Epsilon
08.12.2020 06:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #191
RE: Mychartsowy Top Cher
miłe wyniki, jestem zadziwiony dość, że jednak nie "time", a "shoop", ale w sumie oba wybory mi się całkiem podobają
szkoda, że "take me home" zupełnie przepadło, ale cóż, przynajmniej nie muszę się nim dzielić Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.12.2020 11:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #192
RE: Mychartsowy Top Cher
Zwycięzca do przewidzenia, nr dwa choć bardzo znany, jakoś mi kompletnie nie podszedł i może dlatego na poważnie nie brałem go pod uwagę jako faworyta. Icon_rolleyes
Cieszę się, że ta słabizna jest na piątym, a na szóstym to czego wygranej obawiał się kajman. Musiało być tak wysoko, bo ma chwytliwą melodię, ale na pewno na więcej nie zasłużyło. Icon_wink
Chyba czwórki nie znałem, więc tym bardziej cieszy że tu i u mnie też jest wysoko! Aha i jak pobieżnie sprawdziłem wyniki u prowadzącego ten top i u w/w kolegi w dziesiątce było sporo kawałków, które u mnie zamykały stawkę tegoż topu. Icon_rolleyes
neo01 napisał(a):Nieźle tego masz!
Właśnie, przecież całego życia nie starczy żeby wszystko zgłosić? Icon_rolleyes
thestranglers napisał(a):bohaterem ostatniej prezentacji w tej dekadzie będzie... Simply Red!
Bardzo dobry wybór, bo uważam ich za jedną z najlepszych ekip popowych ever, nawet chyba bardziej cenię od MJ-a. Icon_lol

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
08.12.2020 06:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #193
RE: Mychartsowy Top Cher
(07.12.2020 10:51 PM)Artur.O napisał(a):  Szkoda, że "Believe" nie dało rady.

chyba tylko my dwaj żałujemy Icon_biggrin Gratuluję świetnej "12" Arturze Icon_lol

Wygrał solidny utwór ale jednak do wspaniałej "dwójki" (Believe i IICTBT) no nie ma podejścia Icon_wink
08.12.2020 07:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #194
RE: Mychartsowy Top Cher
Sundrajta napisał(a):przecież całego życia nie starczy żeby wszystko zgłosić?
co poradzić, że do wszystkich czuję nieodparty szacunek? Icon_wink
08.12.2020 07:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #195
RE: Mychartsowy Top Cher
Sundrajta napisał(a):Cieszę się, że ta słabizna jest na piątym
naprawdę mimo braku atencji dla lat 60 to tak do końca nie wiem czemu Wam to tak przeszkadza Icon_frown

Sundrajta napisał(a):Musiało być tak wysoko, bo ma chwytliwą melodię, ale na pewno na więcej nie zasłużyło.
oczywiście, że nie musiało, ale zaskoczony jestem, że nie jest co najmniej na podium

Sundrajta napisał(a):Chyba czwórki nie znałem
a ja to kojarzę z jakimś filmem, pomożecie? Icon_rolleyes

Sundrajta napisał(a):jak pobieżnie sprawdziłem wyniki u prowadzącego ten top i u w/w kolegi w dziesiątce było sporo kawałków, które u mnie zamykały stawkę tegoż topu.
np.? Chytry

aha, i spodziewałem się, że Bang Bang będzie w czołówce - myślałem, że jest dla Was większym klasykiem
08.12.2020 07:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 996
Dołączył: Sep 2017
Post: #196
RE: Mychartsowy Top Cher
thestranglers napisał(a):Bang Bang będzie w czołówce - myślałem, że jest dla Was większym klasykiem
No, Bang Bang w miejsce I Got You Babe to bym zrozumiał!

Radio Epsilon
08.12.2020 08:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 932
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #197
RE: Mychartsowy Top Cher
AKT! napisał(a):szkoda, że "take me home" zupełnie przepadło, ale cóż, przynajmniej nie muszę się nim dzielić Icon_wink
A to ja zabieram swoje 12 pkt. skoro taki jesteś łapczywy!

Icon_wink

http://rateyourmusic.com/~meni
08.12.2020 08:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #198
RE: Mychartsowy Top Cher
thestranglers napisał(a):np.?
Macie rzecz jasna wspólny "All I Really Want to Do" i jeszcze po jednym u niego "Half-Breed", a u Ciebie "You Wouldn't Know Love". Icon_lol
thestranglers napisał(a):spodziewałem się, że Bang Bang będzie w czołówce
Faktycznie przeszedł jakoś bez echa?

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
09.12.2020 01:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #199
RE: Mychartsowy Top Cher
A to właśnie poznając przy okazji topu All I Really Want To Do poczułem do młodej pani Cher miętę przez rumianek. Ujęła mnie bijąca z nagrania naturalność, niewinność, a jednocześnie dość osobliwe jak na tamte czasy gęste tło kompozycji.
You Wouldn't Know Love to już zaś wspomnienie z LP3, które nawet miałem okazję Wam osobiście polecić w zachowanych fragmentach audycji. To taki typowy nineties, przywołujący na myśl najlepsze nagrania Heart, Poison, czy moją wielką miłość trzynastolatka, czyli Bad English.
09.12.2020 05:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #200
RE: Mychartsowy Top Cher
meni napisał(a):A to ja zabieram swoje 12 pkt. skoro taki jesteś łapczywy!
nie napisałem, że z nikim Icon_wink Twoje 12 pkt. to wystarczająca legitymacja, żebym nie miał żadnych obiekcji Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.12.2020 11:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości