Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 76 (11.07.2009)
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #1
Notowanie 76 (11.07.2009)
...myślę, że ten utwór w moim następnym Topie Wszech Czasów ma spokojnie szansę na miejsce odpowiadające ilości tygodni, które spędził na mojej liście cotygodniowej. Tak... niestety znika z zestawienia ostatnia piosenka, która pamiętała początek tworzenia przeze mnie notowań... Napracowała się... a teraz wybierze się odleżeć swoje, odpocząć, i wrócić do serca z nową siłą za jakiś czas...
Nowości trochę letnie, a trochę u-zkowe. wszystkie [łącznie z tymi z kilku ostatnich tygodni] już na chomiku.

Notowanie 76:
01 01 04 42 Czarno-czarny film - Jean Lubera & Piotr Nalepa (14x)
02 02 01 13 Smutek mam we krwi - Ania (1x2)
03 04 03 10 Serce wierne - Lidia Jazgar & Galicja (3)
04 05 06 07 Pamięć o tym co było - Lidia Jazgar & Galicja (4)
05 03 02 15 Najbardziej - Plateau (1x4)
06 09 16 05 Mój tata generał - Artur Rojek (6)
07 06 05 15 Blessed - Fady Maalouf (1x2)
08 08 08 10 Blue Does - Blue October (6)
09 07 07 12 Caledonia - Leon Jackson (6)
10 12 15 06 Too Many Birds - Bill Callahan (10)

11 13 11 18 Stargazing - Leon Jackson (4)
12 10 14 50 Przyjdź do mnie dwa - Elżbieta Adamiak (1x4)
13 14 12 33 Nadmiar - Coma (1x9)
14 15 20 03 We Are The World (Demo) - Michael Jackson (14)
15 11 09 12 Let Down - Eliza Lumley (5)
16 17 22 04 The Calculation - Regina Spektor (16)
17 21 NN 02 Happy You're Gone - Placebo (17)
18 20 19 06 Jim Cain - Bill Callahan (18)
19 16 13 16 Laseliai - Inga Jankauskaite (5)
20 19 17 51 Zielona Pani Ziemio - Maryla Rodowicz & Seweryn Krajewski (1x4)

21 24 NN 02 Zmieniaj mnie gdy chcesz - Ania (21)
22 25 26 04 Timebomb - Pati Yang (22)
23 28 NN 02 Boneless - The Notwist (23)
24 NN -- 01 Foot Of The Mountain - a-ha (24)
25 23 21 17 Strzeż się tych miejsc - Lao Che (12)
26 NN -- 01 The Devil, You + Me - The Notwist (26)
27 27 28 03 Everything - Anathema (27)
28 NN -- 01 Swimmer's Chant - Mew (28)
29 26 24 05 Presence Of The Lord - Eric Clapton & Steve Winwood (22)
30 30 NN 02 Light Transmission - Archangelica (30)

wypadły:
18 10 13 07 A mogło być tak pięknie - Reni Jusis (10)
22 18 19 06 Bullet Proof… I Wish I Was - Eliza Lumley (18)
29 27 27 75 Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki (1x8)

legenda:
miejsce w tym tygodniu, miejsce tydzień temu, miejsce dwa tygodnie temu, ilość tygodni w zestawieniu, tytuł, wykonawca, (najwyższe miejsce ew. ile razy na pierwszym)

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
14.07.2009 04:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
Re: Notowanie 76 (11.07.2009)
Bardzo cieszy mnie miejsce pierwsze i niech będzie jak najdłużej, a przynajmniej do czasu, kiedy ewentualny zastępca będzie bardziej interesujący Icon_wink2 . Z nowości znam jedną, za chwilę poznam drugą i mam nadzieję, że będzie znacznie ciekawsza, a trzecia trochę poczeka i mam nadzieję, że będzie lepsza od tego wyższego Notwista, który wyjątkowo mi nie podszedł.
neon.ka napisał(a):wypadły:
18 10 13 07 A mogło być tak pięknie - Reni Jusis (10)
No i właśnie jest pięknie. Icon_mrgreen
14.07.2009 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #3
 
neon.ka napisał(a):niestety znika z zestawienia ostatnia piosenka, która pamiętała początek tworzenia przeze mnie notowań
szkoda... u mnie ostatni utwór z pierwszego notowania wypadł po 43 tygodniach, ale jest zespół, który od początku mojej listy jeszcze nigdy nie wypadł z 20stki Icon_razz (ten sam zespół wykonuje wyżej wspomniany utwór)
Mam nadzieję, że Film znacznie przebije wynik Tomka Icon_razz
"Serce wierne"... u mnie już chyba 2miesiące w nieszczęśliwej, nie może się przebić Icon_confused2
Rojek już mi się troszkę nudzi...
cieszą właściwe kierunki obrane przez Callahana, Reginę, Placebo, i fajnie że Archangelica się wybroniła Icon_biggrin3
z nowości znam tylko A-ha... ale wiem gdzie szukać reszty Icon_razz
15.07.2009 12:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
cieszą mnie nowości - najwyższa i najniższa!. Ta ostatnia miała szansę, żeby sie u mnie załapać ... ale przez wyjazdowo-festiwalowy tydzień jakoś mi umknęła Epka z której pochodzi... I niestety może już się nie załapie do kolejnego notowanie. A to m.in. dlatego, że własnie rozpakowuję nowiutką płytkę MEW i mam nadzieję znaleźć na niej ładne utwory Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.07.2009 12:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Yacy napisał(a):cieszą mnie nowości - najwyższa i najniższa!. Ta ostatnia miała szansę, żeby sie u mnie załapać ... ale przez wyjazdowo-festiwalowy tydzień jakoś mi umknęła Epka z której pochodzi... I niestety może już się nie załapie do kolejnego notowanie. A to m.in. dlatego, że własnie rozpakowuję nowiutką płytkę MEW i mam nadzieję znaleźć na niej ładne utwory Icon_wink2
Uff, ale mnie przestraszyłeś. No, ale płytka ukazała (?) się dopiero 19 sierpnia, więc wszystko jest OK.
15.07.2009 10:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
 
Cytat:Bardzo cieszy mnie miejsce pierwsze i niech będzie jak najdłużej, a przynajmniej do czasu, kiedy ewentualny zastępca będzie bardziej interesujący
jest interesujący Icon_razz a raczej interesująca Icon_mrgreen ewentualnie miejsca 21,22, i 24 też mogą zastąpić obecnego lidera
15.07.2009 01:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Tomekk napisał(a):
Cytat:Bardzo cieszy mnie miejsce pierwsze i niech będzie jak najdłużej, a przynajmniej do czasu, kiedy ewentualny zastępca będzie bardziej interesujący
jest interesujący Icon_razz a raczej interesująca Icon_mrgreen ewentualnie miejsca 21,22, i 24 też mogą zastąpić obecnego lidera
No cóż, wymieniłeś dokładnie te 4 z 5 piosenek, których najbardziej bym tam nie chciał widzieć. Mam także kilku swoich cichych faworytów.
15.07.2009 06:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #8
 
kajman napisał(a):Bardzo cieszy mnie miejsce pierwsze i niech będzie jak najdłużej, a przynajmniej do czasu, kiedy ewentualny zastępca będzie bardziej interesujący
na dzień dzisiejszy z takim samym prawdopodobieństwem może się znaleźć na szczycie każde z pierwszych 4 miejsc tego notowania.
kajman napisał(a):a trzecia trochę poczeka i mam nadzieję, że będzie lepsza od tego wyższego Notwista, który wyjątkowo mi nie podszedł.
jest w zupełnie innym stylu, więc może możesz spróbować wcześniej, niż później. Icon_smile2
bear napisał(a):szkoda... u mnie ostatni utwór z pierwszego notowania wypadł po 43 tygodniach, ale jest zespół, który od początku mojej listy jeszcze nigdy nie wypadł z 20stki (ten sam zespół wykonuje wyżej wspomniany utwór)
proszę o szczegóły. Icon_wink2
bear napisał(a):"Serce wierne"... u mnie już chyba 2miesiące w nieszczęśliwej, nie może się przebić
no nie wszystko może sie przebić... nieszczęśliwa to też niezłe miejsce dla tej piosenki. o wiele lepsze niż nigdzie. Icon_wink2
bear napisał(a):Rojek już mi się troszkę nudzi...
z tego, co widziałam w nowym notowaniu, to całkiem spore to troszkę... Icon_wink2 a mi się jeszcze nie nudzi, ale ja w ogóle mam mało przesłuchań piosenek, więc ma większe szanse na to.
Yacy napisał(a):cieszą mnie nowości - najwyższa i najniższa!.
a środkowa nie, bo nie znasz, czy bo znasz ale Ci się nie podoba wcale, a wcale?
Tomekk napisał(a):jest interesujący a raczej interesująca ewentualnie miejsca 21,22, i 24 też mogą zastąpić obecnego lidera
nie przewiduję raczej... :roll: Icon_wink2
kajman napisał(a):Mam także kilku swoich cichych faworytów.
proszę o szczegóły. Icon_wink2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
16.07.2009 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
neon.ka napisał(a):bo nie znasz, czy bo znasz ale Ci się nie podoba wcale, a wcale?
pisząc to znałem już, ale sobie teraz odświeżyłem i może nie to, że mi sie nie podoba, ale te dwie inne są ciekawsze Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.07.2009 10:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
neon.ka napisał(a):kajman napisał/a:
a trzecia trochę poczeka i mam nadzieję, że będzie lepsza od tego wyższego Notwista, który wyjątkowo mi nie podszedł.
1. jest w zupełnie innym stylu, więc może możesz spróbować wcześniej, niż później. bear napisał/a:
Rojek już mi się troszkę nudzi...
2. z tego, co widziałam w nowym notowaniu, to całkiem spore to troszkę... a mi się jeszcze nie nudzi, ale ja w ogóle mam mało przesłuchań piosenek, więc ma większe szanse na to.
Tomekk napisał/a:
jest interesujący a raczej interesująca ewentualnie miejsca 21,22, i 24 też mogą zastąpić obecnego lidera
3. nie przewiduję raczej...
kajman napisał/a:
Mam także kilku swoich cichych faworytów.
4. proszę o szczegóły.
1. Rzekłbym, że to mało powiedziane. Absolutnie nie wpadłbym, że to ten sam wykonawca mógł nagrać. A później to dlatego, że moje źródło bywa czasem uparte i trzeba poczekać, ale było to w sumie niedługo później.
2. Myślę, że to kwestia osobowości człowieka i odbioru piosenki, a nie tylko częstotliwości słuchania. Mnie nudzą piosenki, które podobają mi się co najwyżej średnio, ale te, które mi się naprawdę podobają, to tylko czasem oddziaływują na mnie słabiej.
3. Przyznam, że odetchnąłem z ulgą. Icon_wink2
4. No to zapraszam na najnowsze kajman30 (a właściwie 66).
Yacy napisał(a):neon.ka napisał/a:
bo nie znasz, czy bo znasz ale Ci się nie podoba wcale, a wcale?
pisząc to znałem już, ale sobie teraz odświeżyłem i może nie to, że mi sie nie podoba, ale te dwie inne są ciekawsze
A tak po pamięci, to czy ja mam zaćmienie czy to na Twojej liście pierwszy raz tutaj się Notwist pojawił?
17.07.2009 08:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #11
 
pisząc komentarz pod nowym notowaniem przypomniało mi się, że pod starym też jeszcze miałem coś napisać,ale... prawie zapomniałem Icon_redface2
neon.ka napisał(a):proszę o szczegóły
zespół nazywa się Cree, a ten utwór to "Tacy sami", z płyty o tym samym tytule.
ale jeśli chodzi o podsumowanie punktowe to wyżej jest "Ballada dla miłości".
każdy ma jakiegoś bzika itd. Icon_wink2
w piątek znów zobaczę ich na żywo... nie wiem na ilu ich koncertach już byłem, na pewno powyżej dziesięciu... i zawsze jest ten dreszcz Icon_razz
21.07.2009 11:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości