Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja do anulowanego PN Metalliki
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 203
Dołączył: Jul 2014
Post: #51
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
Nie mogłem czekać i zacząłem chronologicznie. Myślałem że debiut mnie rozczaruje, że usłyszę jedynie łojenie, ale nie było świetnie, znalazłem tam nawet kilka godnych uwagi przebojów. Icon_cool Największe wrażenie zrobił (z tych kompletnie nieznanych) kawałek "Phantom Lord", aha i podoba mi się pierwotna nazwa (która ze względów promocyjnych nie mogła być użyta) albumu "Metal Up Your Ass", bo jak dla mnie ta ostateczna swym wydźwiękiem i przesłaniem wcale nie była wszak słabsza! Icon_twisted
Jednak to druga ich płyta może uchodzić za faworyta, przynajmniej u mnie, bo realizacyjnie jest o dwa piętra wyżej. O ile instrumentalnie nie wygląda to jeszcze tak tragiczne, bo już na "Kill 'Em All" da się zauważyć charakterystyczny rys zespołu, który na drugiej płycie został tylko bardziej podkreślony, to wokalnie "Ride the Lightning" wyprzedza swoją poprzedniczkę o lata świetlne. Przy słuchaniu albumów po kolei naprawdę wydaje się jakby dzieliło je przynajmniej dziesięciolecie, bowiem na pierwszej wokal Hetfielda brzmi wręcz dziecinnie. Icon_eek A dodam, że debiutowi dałem notę pewne 8,5/10 i już od razu widać (albo i nie) ile punktów drugiemu brakuje do ideału. A przecież mam jeszcze osiem do ocenienia. Icon_idea
I zdawało mi się że ballady zaczęli nagrywać dopiero od piątego krążka...

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
10.11.2020 10:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica - Sundrajta - 10.11.2020 10:47 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  dyskusja na temat topu prza kajman 13 2 052 11.12.2018 09:13 AM
Ostatni post: kajman
  Dyskusja dotycząca przyszłości mychartsowych topów prz_rulez 196 18 656 20.09.2018 06:10 AM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości