Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja do anulowanego PN Metalliki
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 120
Dołączył: Dec 2009
Post: #35
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
OK, EVENo, sorry, rzeczywiście nie przeczytałem całego posta, więc mój zarzut był oczywiście nietrafiony.
Niemniej jednak podtrzymuję swoje zdziwienie brakiem "Garażu", bo przecież to nie jest ani album koncertowy, ani the best of - zespół postanowił nagrać materiał złożony z coverów i wydał to jako normalny studyjny album. Tak jak ostatnio Stonesi chociażby.
Szczerze, to nie rozumiem tego rozróżnienia na płyty studyjne i płyty z coverami - przecież one też są studyjne. Dla mnie to sztuczny podział i nie bardzo wiem, dlaczego ktoś go stosuje.
Ale najważniejszy mój zarzut dotyczy tego, że zrobiłeś to samowolnie. OK, wiki nie uwzględnia tego albumu w płytach studyjnych, ale jednak mogłeś zapytać, co z tym robimy. Tak było w przypadku Hey'a i Re-Murped oraz Helodore. Decyzja tam była raczej oczywista, ale jednak wymieniliśmy zdania i było OK.
A teraz to nie wiem... Też średnio chce mi się brać udział w zabawie, gdy nie ma w mojej opinii pełnej dyskografii...

WOLNE MEDIA!!!
10.11.2020 08:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica - neo01 - 10.11.2020 08:24 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  dyskusja na temat topu prza kajman 13 2 052 11.12.2018 09:13 AM
Ostatni post: kajman
  Dyskusja dotycząca przyszłości mychartsowych topów prz_rulez 196 18 678 20.09.2018 06:10 AM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości