Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja do anulowanego PN Metalliki
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 203
Dołączył: Jul 2014
Post: #25
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
No dokładnie i podejrzewam, że:
kajman napisał(a):i nie widzę sensu brania udziału w tej zabawie, skoro jednej z dwóch najlepszych płyt brakuje
W tej opinii bierzesz pod uwagę, tylko tę część z coverami, a nie cały dwupłytowy album?

Ja znowuż nie jestem jakimś tam ekspertem od Metalliki, Icon_wink bo przesłuchałem w całości chyba tylko trzy płyty, więc się nie będę stawiał w takiej roli. I dla mnie dobrze jest jak jest, co najwyżej "Garage Inc." możemy uznać za moralnego zwycięzcę zabawy. Icon_arrow
Przypadek z "Lulu" (o którym dotąd nawet nie słyszałem Icon_eek) jest jeszcze inny, bo to jest płyta autorska dwóch wykonawców i rzeczywiście jako taka nie powinna być brana pod uwagę w topie jednego wykonawcy.

A że miałbym do przesłuchania tylko dziesięć albumów, to pewnie jakoś temu zadaniu podołam. Icon_wink

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
10.11.2020 05:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica - Sundrajta - 10.11.2020 05:48 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  dyskusja na temat topu prza kajman 13 2 047 11.12.2018 09:13 AM
Ostatni post: kajman
  Dyskusja dotycząca przyszłości mychartsowych topów prz_rulez 196 18 609 20.09.2018 06:10 AM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości