Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muse - The Resistance
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #121
 
A ja na moment wpadam, by oznajmić, że za darmo można pobrać album z mojego chomika. Dział płyt oczywiście. Właśnie się ładuje, więc za jakieś 5-10 minut będzie Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.09.2009 10:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #122
 
Cytat:A ja na moment wpadam, by oznajmić, że za darmo można pobrać album z mojego chomika.
Za darmo można pobrać ze strony. Icon_eek2

Przesłuchałem.
Oj wielu fanów Muse nie będzie zadowolonych, bo to bardzo znaczna zmiana stylu...
Właściwie to ja też nie jestem zadowolony... Ale może to wszystko się jeszcze nie zgryzło?
09.09.2009 10:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #123
 
Hehe kiedy dawałem posta, to jeszcze nie można było tak zgrać...chyba postanowili, że nie ma ze mną co walczyć Icon_razz2

Ja napiszę opinię na forum, nie wiem czy będę strzelał oficjalną recenzję, czy warto...
Na razie jestem po 1 pełnym odsłuchu + kilka peak-points przestudiowanych uważniej.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.09.2009 03:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #124
 
Cytat:Hehe kiedy dawałem posta, to jeszcze nie można było tak zgrać...chyba postanowili, że nie ma ze mną co walczyć Icon_razz2
Icon_lol Icon_lol
09.09.2009 03:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #125
 
Krótko:

Łomatko! Cóż za płyta!! Icon_eek2

Uprising. Wszystkim znany, nie przez wszystkich lubiany. Nie jest to reprezentatywny utwór dla tego albumu...
Resistance. Mistrzostwo świata! Zdecydowanie Top 3 Muse, może mógłby powalczyć u mnie o szczyt z Citizen Erased!
Undisclosed Desires. fakt, zalatuje Timbalandem. Nie zmienia to jednak faktu, że to najlepszy Timbaland, jakiego miałem okazję słyszeć Icon_wink2
USoE. Podtrzymuję zdanie, że to bardzo dobry utwór.
Collateral Damage. Już się na ten temat wypowiadałem, kopiowanie Chopina to dla mnie żenada.
Guiding Light. Najsłabszy fragment płyty.
Unnatural Selection. Miazga nr 2, co najmniej Top 10 zespołu. Prawie 7 minut rewelacyjnego grania.
MK Ultra. No cóż, niestety nie jest to "elektro-rockowy killer", ale brzmi całkiem sympatycznie.
I Belong To You. "You are my muuuuuuuuuuuuse" Icon_lol Czy tylko mi przypomina to na początku Lady Madonnę?
Exogenesis. W 30-sekundowych odsłuchach te smyczki brzmiały mi strasznie plastikowo. Jest tutaj jednak orkiestra. RE-WE-LA-CJA. Miazga nr 3, 4 i 5.

Gdyby wyrzucić słabsze fragmenty, to byłby to krążek na poziomie Origin of Symmetry. To, co rzuca się w oczy, to olbrzymi postęp w porównaniu z BHiR. Tylko tak dalej, a szósta płyta być może będzie najlepszą w dyskografii zespołu Icon_smile2

Moja prywatna galeria
12.09.2009 01:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #126
 
przerwa pomiędzy meczami, więc można pisać:
na początek - płyta bardzo przypadła mi do gustu

Uprising - czołówka płyty
Resistance - bardzo lubię, świetne pianino
Undisclosed Desires - mimo, że inny od dotychczasowych osiągnięć zespołu, to i tak bardzo dobry
United States of Eurasia (+Collateral Damage) - nie przeszkadza mi Chopin, trochę denerwujące Sia, sia, sia, ale i tak go lubię
Guiding Light - świetna solówka gitarowa, trochę inna, a piękna
Unnatural Selection - na początku mi się nie podobało, ale teraz ma power, i to jaki
MK Ultra - czegoś mi brakuje w środku utworu, ale i tak bardzo lubię (a najbardziej - "We Are LoSing CoNtrol")
I Belong To You - trochę popowego brzmienia, chyba jeden z najsłabszych momentów płyty
Exogenesis Symphony - świetne, piękne, cudowne - najlepsza - Part II

Dla mnie jest to czołówka tego roku wśród płyt Icon_smile2
12.09.2009 06:22 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #127
 
Po kolejnych przesłuchaniach mój ranking płyt Muse'owych wygląda tak:

1. Origin Of Symmetry
2. The Resistance
3. Absolution
4. Showbiz
5. Black Holes & Revelations


...nie najgorzej jest Icon_wink2

Moja prywatna galeria
13.09.2009 04:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #128
 
Uprising - jeden z najlepszych na płycie, z mocnym elektronicznym podłożem, przebojowy...
Resistance - zabawnie się zaczyna, od takich klawiszy w stylu Roberta Milesa, melancholijnie...potem ewoluuje jednak w dosyć przewidywalny twór z paskudnymi zawołaniami ''It could be wrong''.
Undisclosed Desires - fajnie, bo nowoczesne, ale po kilkunastu odsłuchach doszedłem do wniosku, że wszędzie eksperymentują na potęgę, a akurat tego wątku nie rozwinęli w jakiś szczególny sposób.
United States of Eurasia (+Collateral Damage) - to jest słabe.
Guiding Light - dobra, druga wersja ''Invincible''
Unnatural Selection - najlepsze na płycie, z nieziemskim riffem
MK Ultra - electro-rock z takiej niższej ligi, ale przyjemnie się słucha. Przypomina nieco Apoptygmę Berzerk.
I Belong To You - zabawny cabaret-pop. Podoba mi się takie podejście do tematu, w stylu ''The Dresden Dolls''
Exogenesis Symphony - słaaaabeeeee. Wiedziałem, że tak będzie, eh.

Płyta niezła, fajna, ale poza top 50 tego roku Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.09.2009 04:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #129
 
17.09.2009 03:57 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #130
 
Bardzo udany.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.09.2009 04:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #131
 
saferłel napisał(a):Bardzo udany.

calkowicie siezgadzam

jak nic muse w swietnej formie!
17.09.2009 05:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #132
 
22.09.2009 05:40 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #133
 
Ja wdziałem Icon_lol Jak ktoś taki może pracować jako dziennikarz? Co za wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.09.2009 05:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #134
 
michal91d napisał(a):widział to ktoś?
http://www.infomuzyka.pl/Muzyka/1,92327,...backu.html

zajebiste Icon_biggrin matt grajacy na perce <hahaha>
22.09.2009 05:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #135
 
Icon_lol

Niekompetencja w dzisiejszych czasach niestety nie szokuje.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
22.09.2009 06:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #136
 
przepiękne Icon_lol Icon_lol Icon_lol
normalnie popłakałem się ze śmiechu Icon_lol
(choć to oczywiście smutne, że taki jest poziom Icon_wink2)
22.09.2009 07:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #137
 
ja tam oprócz perkusisty to niewiele śmiesznego zauważyłem. Icon_wink2
22.09.2009 07:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Muse - WILL OF THE PEOPLE Szymek79 18 762 14.02.2023 03:36 AM
Ostatni post: Dobromiera
  Muse - Simulation Theory Szymek79 1 592 31.08.2018 08:58 PM
Ostatni post: 1981
  Manic Street Preachers - Resistance Is Futile Szymek79 1 683 23.11.2017 05:13 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Muse - Drones Szymek79 20 4 758 20.07.2015 08:28 PM
Ostatni post: Tomekk
  Muse - The 2nd Law Szymek79 27 5 754 07.02.2013 06:49 PM
Ostatni post: michal91d

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości