Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 85 z dnia 11.07.2009r.
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #1
notowanie 85 z dnia 11.07.2009r.
Notowanie 85 z dnia 11.07.2009 r.



01 . 01 . 06 . TUSAN HOMICHI – Indukti

02 . 03 . 21 . PUPPET SHOW - Sleepytime Gorilla Museum
03 . 02 . 07 . THE BEST OF TIMES – Dream Theater
04 . 07 . 20 . HELPLESS CORPSES ENACTMENT - Sleepytime Gorilla Museum
05 . 04 . 22 . SALT CROWN - Sleepytime Gorilla Museum
06 . 06 . 10 . THE PROVINCE – IQ
07 . 25 . 03 . NO TWILIGHT WITHIN THE COURTS OF THE SUN – Steven Wilson
08 . 05 . 21 . THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
09 . 09 . 08 . WITH TWILIGHT AS MY GUIDE – The Mars Volta
10 . 10 . 44 . ALL NIGHTMARE LONG – Metallica

11 . 13 . 05 . TAKE YOUR FINGERS FROM MY HAIR – Dream Theater
12 . 08 . 32 . THIS I LOVE - Guns N' Roses
13 . 11 . 25 . THE COMPANIONS - Sleepytime Gorilla Museum
14 . 12 . 33 . COUNTING SHEEP – Bigelf
15 . 14 . 07 . BRIGHT LIGHTS - Black Mountain
16 . 18 . 10 . THE CZAR – Mastodon
17 . 17 . 21 . THE OSSUARY - Sleepytime Gorilla Museum
18 . 15 . 62 . SUMMERS LOST – Hurt
19 . 19 . 05 . BITTER DAY - The Pineapple Thief
20 . NN . 01 . LUCIFORMS – The Mars Volta

21 . 23 . 05 . FEBRUARY 13TH - The Pineapple Thief
22 . 16 . 21 . THE MAN I LOVE - Rokia Traore
23 . 29 . 03 . HALO OF NEMBUTALS– The Mars Volta
24 . 21 . 22 . ANGLE OF REPOSE - Sleepytime Gorilla Museum
25 . 22 . 09 . PESA PESA – Motema Africa
26 . 24 . 16 . WIDENING EYE - Sleepytime Gorilla Museum
27 . 20 . 07 . THE END OF THE LINE – Metallica
28 . 28 . 04 . LARKS TONGUES IN ASPIC PT.2 - Dream Theater
29 . NN . 01 . MOJA MAŁA – Żywiołak
30 . 30 . 25 . FORMICARY - Sleepytime Gorilla Museum

31 . 27 . 08 . HYPERACTIVE – Riverside
32 . 32 . 05 . MANTRA – Indukti
33 . 41 . 03 . KEBAB W CIENKIM CIEŚCIE – Zacier
34 . 42 . 02 . A LOOKING IN VIEW – Alice In Chains

35 . 26 . 11 . CREEP – Eliza Lumley
36 . 33 . 05 . BOMB THE STOCK EXCHANGE – Matt Elliott
37 . 35 . 04 . THE KIDS ARE NOT ALRIGHT - The Chapman Family
38 . 39 . 03 . THE @BLUES.PL – Grzegorz Bukała
39 . 36 . 33 . GRAVEST SHOW ON EARTH – Bigelf
40 . 48 . 02 . LOVE THEME FROM NUMBER SEVEN - Phideaux

41 . 31 . 07 . MANDOLINENGEFLÜSTER - Gasmac Gilmore
42 . 34 . 09 . COTOPAXI – The Mars Volta
43 . 37 . 13 . DISRUPTR - Devin Townsend Project
44 . NN . 01 . I'VE GOT YOU UNDER MY SKIN – Seether
45 . 40 . 17 . THANATOS - Soap&Skin
46 . 45 . 28 . BRING OUT THE SUN (SO ALIVE) - Von Hertzen Brothers
47 . 43 . 17 . REALITY (IT’S A FOOLISH CRY) – KruK
48 . 44 . 46 . THE DAY THAT NEVER COMES – Metallica
49 . 46 . 17 . THE JUDAS KISS - Metallica
50 . 47 . 30 . TIME MUST HAVE A STOP – Votum



Wypadki:

38. 07. RUSTED FROM THE RAIN – Billy Talent
49. 11. STALKERS OF THE DRIFT – Virus
50. 26. SORRY- Guns N' Roses
11.07.2009 02:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
Aro napisał(a):29 . NN . 01 . MOJA MAŁA – Żywiołak
Wrzuć na chomika! Please! Icon_smile2
11.07.2009 02:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #3
 
abd3mz napisał(a):29 . NN . 01 . MOJA MAŁA – Żywiołak
Wrzuć na chomika! Please! Icon_smile2
no własnie to uczyniłem Icon_smile2
11.07.2009 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 540
Dołączył: Nov 2008
Post: #4
 
Aro napisał(a):44 . NN . 01 . I'VE GOT YOU UNDER MY SKIN – Seether
to cover Sinatry? ciekawe, zaraz sprawdzę Icon_wink2
Drimi ciągle w top3, Wilson jak wystrzelił Icon_eek2 Icon_biggrin3 ja na razie wpuściłem go do nieszczęśliwej, ale jak go znam to tym się nie zadowoli Icon_wink2
kolejni Drimi już u progu top10, The Pineapple Thief trzymają równą formę.
Jest dobrze Icon_wink2
13.07.2009 07:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
uff, ANL się utrzymało Icon_wink2.
ale "The End Of The Line" już mocno w dół...
no i po Billym Talencie... A na płycie nie widzę innych utworów, które by mogły karierę zrobić...
fajnie, że Żywiołak już się pojawia. ciekawe jak wypadną inne utwory z tej kompilacji.
Gasmac mocno spada... Może weź się za to "Snake" Icon_wink2.
do Alice In Chains jeszcze się przekonuję. oni nigdy nie należeli do tych, których bym jakoś specjalnie lubił...
no i last but not least - Zacierrrrr! hurra Icon_smile2.
14.07.2009 04:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Lista przybiera kształt zdecydowanie coraz bardziej oktahedronalny Icon_wink2 A Stefan jak szaleje Icon_smile2 Cieszę się że w pewnym stopniu przyczyniłem się do ponownego odkrycia tego utworu Icon_wink2 Natomiast Car jak zwykle się nie spieszy, ale ważne że wciąż podąża w odpowiednim kierunku Icon_smile2
A Alicja z Kebabem idą łeb w łeb: dość zaskakująca para Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
14.07.2009 10:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
Re: notowanie 85 z dnia 11.07.2009r.
Pisałeś poprzednio, że Indukti poza konkurencją. Rozumiem, lecz mimo to kibicuję Gorylom.
Podoba mi się bardzo skok Wilsona. Dla mnie po innych utworach z tej płyty była to radosna niespodzianka.
Przyznam, że nie podoba mi się strefa spadku w 3 dziesiątce (najbardziej WE SGM) no i hamulce Języczków.
Po przesłuchaniu w lepszych warunkach Żywiołak mnie rozczarował. Jest tylko dobry.
Nowego Marsa poznam za kilka godzin.
15.07.2009 09:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #8
 
bear napisał(a):44 . NN . 01 . I'VE GOT YOU UNDER MY SKIN – Seether
to cover Sinatry? ciekawe, zaraz sprawdzę Icon_wink2
tak to jego cover, no ale więcej można było usłyszeć w Rockiestrze. Ja jestem ciekawy czy się podoba?
bear napisał(a):Drimi ciągle w top3
Nie będę owijał, będzie im bardzo ciężko się utrzymać, nadciąga tornado.....
bear napisał(a):Wilson jak wystrzelił Icon_eek2 Icon_biggrin3
Wygląda na to ze mam nr 1 z ostatniej jego płyty.
ku3a napisał(a):uff, ANL się utrzymało Icon_wink2 .
Szkoda ze u Ciebie spadło, ale mam nadzieję ze szybko powróci Icon_smile2
ku3a napisał(a):fajnie, że Żywiołak już się pojawia. ciekawe jak wypadną inne utwory z tej kompilacji.
przyznam szczerze, ze bardzo mnie interesuje interpretacja jeszcze jednego wykonawcy Icon_cool2 , ale mam nadzieje ze cała płyta będzie wyjątkowa .
ku3a napisał(a):Może weź się za to "Snake" Icon_wink2 .
no cóż Snake był przez pewien okres w propozycjach, lecz przegrał z Mandoliną więc.. Icon_wink2
ku3a napisał(a):do Alice In Chains jeszcze się przekonuję. oni nigdy nie należeli do tych, których bym jakoś specjalnie lubił...
ja ich lubię, a do tego są z Seattle to mają dużego plusa Icon_mrgreen
p.u.r.h. napisał(a):Natomiast Car jak zwykle się nie spieszy, ale ważne że wciąż podąża w odpowiednim kierunku Icon_smile2
W takim tempie na Sylwestra bedzie liderem Icon_lol
p.u.r.h. napisał(a):Cieszę się że w pewnym stopniu przyczyniłem się do ponownego odkrycia tego utworu Icon_wink2
To fakt. Gdyby nie Twoja lista, utwór prawdopodobnie by przepadł.... Icon_smile2
kajman napisał(a):Pisałeś poprzednio, że Indukti poza konkurencją. Rozumiem, lecz mimo to kibicuję Gorylom.
Goryle z czołówki nie powiedzieli ostatniego słowa, ale faktycznie na razie Indukti rządzi... A do tego teraz przyszła i ta nowa płyta, i zrobił się dodatkowy problem i zagwozdka ....
kajman napisał(a):Przyznam, że nie podoba mi się strefa spadku w 3 dziesiątce (najbardziej WE SGM) no i hamulce Języczków.
Wiem ze nie jesteś pocieszony ich wynikami, ale co ja mam zrobić jak tu taka konkurencja w środku lata się zrobiła Icon_lol . A myślałem że nastanie sezon ogórkowy, i lista przyhamuje . Icon_wink2
kajman napisał(a):Nowego Marsa poznam za kilka godzin.
Rozumiem ,ze już jest po...ciekawe czy było miło Icon_lol
15.07.2009 09:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Fajne nowości. Kto by się spodziewał, że tak napiszę, nie?Icon_razz2 Mars Volta podoba mi się w całości, może coś wejdzie nawet na listę Icon_smile AiC w bardzo podobnych rejonach co u mnie Icon_smile, a tuż obok Zacier. Super ;D Indukti i DT wciąż do poznania, chociaż to co słyszałem wczoraj u Ku3y od tych drugich raczej zachęcające nie było.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.07.2009 09:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Aro napisał(a):przyznam szczerze, ze bardzo mnie interesuje interpretacja jeszcze jednego wykonawcy Icon_cool2
mnie też Icon_wink2
15.07.2009 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Aro napisał(a):
bear napisał(a):44 . NN . 01 . I'VE GOT YOU UNDER MY SKIN – Seether
to cover Sinatry? ciekawe, zaraz sprawdzę Icon_wink2
tak to jego cover, no ale więcej można było usłyszeć w Rockiestrze. Ja jestem ciekawy czy się podoba?
bear napisał(a):Drimi ciągle w top3
1. Nie będę owijał, będzie im bardzo ciężko się utrzymać, nadciąga tornado.....
p.u.r.h. napisał(a):Natomiast Car jak zwykle się nie spieszy, ale ważne że wciąż podąża w odpowiednim kierunku Icon_smile2
W takim tempie na Sylwestra bedzie liderem Icon_lol
kajman napisał(a):Pisałeś poprzednio, że Indukti poza konkurencją.
3. A do tego teraz przyszła i ta nowa płyta, i zrobił się dodatkowy problem i zagwozdka ....
kajman napisał(a):Przyznam, że nie podoba mi się strefa spadku w 3 dziesiątce (najbardziej WE SGM) no i hamulce Języczków.
4. Wiem ze nie jesteś pocieszony ich wynikami, ale co ja mam zrobić jak tu taka konkurencja w środku lata się zrobiła Icon_lol . A myślałem że nastanie sezon ogórkowy, i lista przyhamuje . Icon_wink2
kajman napisał(a):Nowego Marsa poznam za kilka godzin.
5. Rozumiem ,ze już jest po...ciekawe czy było miło Icon_lol
44. Jakąś płytę z coverami nagrali? Bo gdzieś Carelessa widziałem (ale średnio mi podszedł).
1. Czy to moja nieznajomość angielskiego czy jakowaś przenośnia, bo nie wiem, o co biega, podobnie jak...
2. ...z tym samochodem. Czyżby chodziło Wam o to, co mi się z magią kojarzy? No to chyba jednak na początek roku szkolnego się na szczyt wstrzeli.
3. Ciekawe czy ta, co i ja miałen? Ale ja rozwiązałem to jak zamykanie drzwi.
4. I mi to mówisz? Mam 7 nowości, 2 powroty z leżakowni (5 z tych utworów będzie w top40), a o ile pamiętam tylko jeden utwór się wyniósł i to z poczekalni.
5. Tak, po i na razie powiem tylko, że na pewno znam znacznie gorszy utwór na tej płycie.
Do 4. Przesłuchuję najlepszą 39 i na razie na moje ucho to mam 33 kandydatów do miejsca pierwszgo. Może wykruszy się coś z tego, do czego jeszcze nie dotarłem.
15.07.2009 11:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 540
Dołączył: Nov 2008
Post: #12
 
Aro napisał(a):tak to jego cover, no ale więcej można było usłyszeć w Rockiestrze. Ja jestem ciekawy czy się podoba?
takie...bez powera trochę... tzn. power jest, ale nie taki jakiego bym oczekiwał...
ale to refleksja po ledwie jednym przesłuchaniu, może się jeszcze przekonam Icon_wink2
Aro o Wilsonie napisał(a):Wygląda na to ze mam nr 1 z ostatniej jego płyty.
u mnie na pewno nie, ale chyba jest w górnej połówce.
I bardzo mi się Phideaux spodobał... Icon_razz
15.07.2009 11:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #13
 
Dreamy miały wygrać Icon_evil Ale dobrze że nie opuszcza podium, może jeszcze wskoczy na pierwsze Icon_wink2
Aro napisał(a):07 . 25 . 03 . NO TWILIGHT WITHIN THE COURTS OF THE SUN – Steven Wilson
Baaardzo mnie się nie podoba ten awans.

[Obrazek: Kaczy93.gif]
16.07.2009 08:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #14
 
kajman napisał(a):44. Jakąś płytę z coverami nagrali? Bo gdzieś Carelessa widziałem (ale średnio mi podszedł).
Z tego co mi wiadomo, utwór Seether to jeden z 13 coverów Sinatry na jakimś trudno dostępnym jak dla mnie wydawnictwie.
kajman napisał(a):Czy to moja nieznajomość angielskiego czy jakowaś przenośnia, bo nie wiem, o co biega
A bo ja wiem co miałem na mysli Icon_wink2 Icon_mrgreen
kajman napisał(a):...z tym samochodem. Czyżby chodziło Wam o to, co mi się z magią kojarzy? No to chyba jednak na początek roku szkolnego się na szczyt wstrzeli.
ja z p.u.r.h.e.m mówimy o Carze a Ty o samochodzie... no niech tam bedzie jak kazdy zwał. Icon_lol O ile czółowka go tak szybko wpusci to przypuszczalnie bedzie to wrzesień, a jesli nie to bedzie musiał się przebrac w Dziadka Mroza i weźmie ich wszystkich z zaskoczenia.
kajman napisał(a):3. Ciekawe czy ta, co i ja miałen? Ale ja rozwiązałem to jak zamykanie drzwi.
:roll: ... no własnie gdyby to był problem samej Tuvoty , Dla mnie oba utwory to jedno i to samo...tylko że w drugiej wersji jest rewelacyjny wokal , subiektywnie cięzko mi jest się w tej chwili okreslic , tym bardziej ze chodzi o sam szczyt.....jak rozpoczne przesłuchania do nowej listy wtedy się okaże....
kajman napisał(a):4. I mi to mówisz? Mam 7 nowości, 2 powroty z leżakowni (5 z tych utworów będzie w top40), a o ile pamiętam tylko jeden utwór się wyniósł i to z poczekalni.
Widze ze ostro wziąłeś się za porzadki i wietrzenie . Icon_smile2
kajman napisał(a):4. Przesłuchuję najlepszą 39 i na razie na moje ucho to mam 33 kandydatów do miejsca pierwszgo. Może wykruszy się coś z tego, do czego jeszcze nie dotarłem.
Icon_wink2 Icon_eek2 Najlepsze jest jednak to ze, gdy kohczą sie przesłuchania to i tak zostaje ten jedyny nr 1 Icon_lol
16.07.2009 12:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):Czy to moja nieznajomość angielskiego czy jakowaś przenośnia, bo nie wiem, o co biega
1. A bo ja wiem co miałem na mysli Icon_wink2 Icon_mrgreen
kajman napisał(a):...z tym samochodem. Czyżby chodziło Wam o to, co mi się z magią kojarzy? No to chyba jednak na początek roku szkolnego się na szczyt wstrzeli.
2. ja z p.u.r.h.e.m mówimy o Carze a Ty o samochodzie... no niech tam bedzie jak kazdy zwał. Icon_lol O ile czółowka go tak szybko wpusci to przypuszczalnie bedzie to wrzesień, a jesli nie to bedzie musiał się przebrac w Dziadka Mroza i weźmie ich wszystkich z zaskoczenia.
kajman napisał(a):3. Ciekawe czy ta, co i ja miałen? Ale ja rozwiązałem to jak zamykanie drzwi.
:roll: ... no własnie gdyby to był problem samej Tuvoty , Dla mnie oba utwory to jedno i to samo...tylko że w drugiej wersji jest rewelacyjny wokal , subiektywnie cięzko mi jest się w tej chwili okreslic , tym bardziej ze chodzi o sam szczyt.....jak rozpoczne przesłuchania do nowej listy wtedy się okaże....
kajman napisał(a):4. I mi to mówisz? Mam 7 nowości, 2 powroty z leżakowni (5 z tych utworów będzie w top40), a o ile pamiętam tylko jeden utwór się wyniósł i to z poczekalni.
Widze ze ostro wziąłeś się za porzadki i wietrzenie . Icon_smile2
kajman napisał(a):5. Przesłuchuję najlepszą 39 i na razie na moje ucho to mam 33 kandydatów do miejsca pierwszgo. Może wykruszy się coś z tego, do czego jeszcze nie dotarłem.
Icon_wink2 Icon_eek2 Najlepsze jest jednak to ze, gdy kohczą sie przesłuchania to i tak zostaje ten jedyny nr 1 Icon_lol
1. Nie ma jak szczerość. Ale jeżeli mowa o tornado, to takie chyba nadciąga u mnie. Być może będzie nawet niegoryli numer 1. Być może dlatego, że przesłuchuję najlepszą siedemnastkę, jestem przy 3 miejscu i niegoryl na razie prowadzi (no ale jeszcze w tym tygodniu nie słyszałem miejsc 1 i 2).
2. Car to kojarzy mi się z samochodem i nigdy bym nie wpadł, że czar to car. Jedyne skojarzenie było z czarami (chociaż zdawałem sobie sprawę, że jest przypuszczalnie błędne).
3. Dla mnie wokal to inny utwór niż bez wokalu no i będę miał dwie Tuvoty w top50.
4. Oj tak, ale na szczęście wywiało mi jeszcze dwa utwory.
5. No tak, ale czasami długo się zastanawiam, który wybrać i nie do końca jestem pewien, że słusznie.
P.S. Drugie miejsce sprzed tygodnia też idzie w dół, ale jeszcze czekają mnie minimum 2 przesłuchania, a tam wszystko może się odwrócić.
16.07.2009 05:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #16
 
saferłel napisał(a):Fajne nowości. Kto by się spodziewał, że tak napiszę, nie?Icon_razz2
oj tak a przy okazji podziękowania należą się Kubie który 2 z 3 przedstawił w swojej audycji. Ciesze się ze zostały zauważone .
saferłel napisał(a):Mars Volta podoba mi się w całości, może coś wejdzie nawet na listę Icon_smile
po pierwszym przesłuchaniu nowej, innej akustycznej TMV przypuszczałem że znajdzie się więcej sympatyków na naszym forum którym podpasują ich klimaty.
saferłel napisał(a):AiC w bardzo podobnych rejonach co u mnie Icon_smile,
a dokładnie to nawet na tym samym miejscu Icon_smile2
saferłel napisał(a):Indukti i DT wciąż do poznania, chociaż to co słyszałem wczoraj u Ku3y od tych drugich raczej zachęcające nie było.
Nikomu się nie dogodzi, jedni wolą krótkie szybkie numery, a jeszcze inni lot trzmiela. Na płytach DT zawsze znajdują się rozbudowane kompozycje nawet i 20 minutowe fragmenty, a to może niektórych odrzucać.
bear napisał(a):I bardzo mi się Phideaux spodobał... Icon_razz
no tak, wczesniej nie wpadłem ze progklimaty to gatunek który lubisz.
kajman napisał(a):1. Nie ma jak szczerość. Ale jeżeli mowa o tornado, to takie chyba nadciąga u mnie. Być może będzie nawet niegoryli numer 1. Być może dlatego, że przesłuchuję najlepszą siedemnastkę, jestem przy 3 miejscu i niegoryl na razie prowadzi (no ale jeszcze w tym tygodniu nie słyszałem miejsc 1 i 2).
1. Icon_lol
Jesli numerem 1 nie bedzie Goryl to faktycznie nowe notowanie zapowiada się sensacyjnie. Icon_smile2
kajman napisał(a):3. Dla mnie wokal to inny utwór niż bez wokalu no i będę miał dwie Tuvoty w top50.
Muzycznie jest to samo melodyka , rytm , , tempo, dynamika, jest bez zmian. A ta druga dla mnie to treść emocjonalna i tej nie da się oszukać , a Nils Frykdahl dowalił faktycznie ostro . I podejrzewam ze prędzej niż później zdarzy się tak ze wersja instrumentalna po prostu zostanie w cieniu....
kajman napisał(a):5. No tak, ale czasami długo się zastanawiam, który wybrać i nie do końca jestem pewien, że słusznie.
tez tak mam i uwielbiam jak między tymi najlepszymi zacierają się granice lepszy-gorszy. I dlaczego właśnie ten a nie inny.
16.07.2009 08:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
2. Nikomu się nie dogodzi, jedni wolą krótkie szybkie numery, a jeszcze inni lot trzmiela.
kajman napisał(a):1. Nie ma jak szczerość. Ale jeżeli mowa o tornado, to takie chyba nadciąga u mnie. Być może będzie nawet niegoryli numer 1. Być może dlatego, że przesłuchuję najlepszą siedemnastkę, jestem przy 3 miejscu i niegoryl na razie prowadzi (no ale jeszcze w tym tygodniu nie słyszałem miejsc 1 i 2).
1. Icon_lol
Jesli numerem 1 nie bedzie Goryl to faktycznie nowe notowanie zapowiada się sensacyjnie. Icon_smile2
kajman napisał(a):3. Dla mnie wokal to inny utwór niż bez wokalu no i będę miał dwie Tuvoty w top50.
Muzycznie jest to samo melodyka , rytm , , tempo, dynamika, jest bez zmian. A ta druga dla mnie to treść emocjonalna i tej nie da się oszukać , a Nils Frykdahl dowalił faktycznie ostro . I podejrzewam ze prędzej niż później zdarzy się tak ze wersja instrumentalna po prostu zostanie w cieniu....
kajman napisał(a):5. No tak, ale czasami długo się zastanawiam, który wybrać i nie do końca jestem pewien, że słusznie.
tez tak mam i uwielbiam jak między tymi najlepszymi zacierają się granice lepszy-gorszy. I dlaczego właśnie ten a nie inny.[/quote]2. No lot trzmiela to taki piekielnie długi i baaaaaaaaaardzo wolny utwór. Icon_eek2
1. Oj, zapowiada! Pierwsze miejsce to może być totalna zdziwka, a drugie to jak dla mnie sensacja, ale pewnie głównie dla mnie (stan na chwilę obecną czyli początek ostatniego przesłuchania).
3. Niby tak, ale brzmi przez ten wokal jednak inaczej. No i już napiszę, że będzie wyżej niż tamta wersja (ale od razu mówię, że to będzie nowość numer 3, a tylko dwóm pierwszym udało się jakoś wejść do top10).
5. Oj, tym razem zatarły się między czterema utworami i jeszcze każdy z nich ma szanse na zwycięstwo (i chyba tylko one).
16.07.2009 08:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Nie podoba mi się kierunek w jakim idzie zespół Seether. Może dlatego, że uwielbiam ich za pierwsze dwie płyty. Już trzecia była dosyć nierówna. Mam nadzieję, że ostatnie covery nie są zapowiedzią pójścia w bardziej komercyjnym kierunku, choć zdaję sobie sprawę z tego, że te nadzieje mogą być nieco złudne...

Indukti już poznane. Na razie bez rewelacji.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
18.07.2009 01:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #19
 
mrsap napisał(a):Mam nadzieję, że ostatnie covery nie są zapowiedzią pójścia w bardziej komercyjnym kierunku, choć zdaję sobie sprawę z tego, że te nadzieje mogą być nieco złudne..
ja ma jednak wrażenie że to jest jakaś odskocznia od tego co dotychczas komponowali, z tym ze nigdy nie stanowili dla mnie ważnego zespołu, wykonawcy. Tak naprawdę dla mnie mieli kilka udanych utworów "Fine Again" , "Broken" czy "Rise about this", aż do tej chwili kiedy bardzo spodobała mi się wersja utworu Sinatry. Icon_smile2
Cytat:Indukti już poznane. Na razie bez rewelacji.
Szkoda, bo dla mnie cała nowa płyta jest świetna.
18.07.2009 02:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  notowanie 84 z dnia 04.07.2009r. Aro 12 1 971 11.07.2009 02:43 PM
Ostatni post: abd3mz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości