Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P.L.P. Notowanie 757 z 04.07.2009 r.
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
 
saferłel napisał(a):A przepraszam, co w tej rozmowie robi teraz CC, o co chodziło z tym ''Nie wiem czy Ci z CC nie wkurzyli by się na porównanie z nimi'' ?
Przecież od tego się zaczęło, że Rafał porównał Fresh blood do muzyki CC.
Listoholik napisał(a):ale kto ci kajman każe byc moim adwokatem? - z pewnością nie ja
No akurat Ty, bo na moje słowa
Listoholik napisał(a):kajman napisał/a:
Nie wiem, czy Ci z Cloud Cultu nie wkurzyli by się na porównanie z nimi
prawdopodobnie.
odpowiedziałeś
Listoholik napisał(a):ale ty dyplomatycznie potrafiłbyś wytłumaczyć im każde porównanie, że łyknęliby je bez problemu
czyli stwierdziłeś, że nie miałbym problemu z obroną przed nimi Twojej tezy:
Listoholik napisał(a):wolę ten EELS, który jest u mnie, bo jest w stylu Chmurnego Kultu
07.07.2009 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
 
Serio? Jakoś mi teraz umknęło Icon_wink Nie wiem do jakiego kawałka on porównuje ''Fresh Blood'', ale ja raczej w tym wypadku byłbym ostrożny....no tak, ja nie widzę tylu podobieństw by dały one 51% i można było napisać, że są te kawałki spokrewnione Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.07.2009 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #63
 
nadal twierdzę, że te dwie piosenki z podium mojej listy:

02. 08. 13. CLOUD CULT – May Your Hearts Stay Strong
03. 43. 02. EELS – Fresh Blood

mają ze soba coś wspólnego, podobna stylistyka, jak na to nie patrzeć.
i nawet podobieństwa się znalazły co do określenia gatunków, jakie te zespoły reprezentują..

EELS: Indie Rock, Indie Pop, Singer/Songwriter, Alternative Rock
CLOUD CULT: Indie Rock, Indie Pop

źróło: Internet Icon_mrgreen



ale jeśli tylko jedna z nich się tobie jakoś tam spodobała, a druga to dla Ciebie Modern Talking wymieszany z Bolter, to juz twój problem, musisz z nim żyć! Icon_razz
07.07.2009 10:53 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
 
Listoholik napisał(a):nadal twierdzę, że te dwie piosenki z podium mojej listy:
02. 08. 13. CLOUD CULT – May Your Hearts Stay Strong
03. 43. 02. EELS – Fresh Blood
mają ze soba coś wspólnego, podobna stylistyka, jak na to nie patrzeć.
i nawet podobieństwa się znalazły co do określenia gatunków, jakie te zespoły reprezentują..
EELS: Indie Rock, Indie Pop, Singer/Songwriter, Alternative Rock
CLOUD CULT: Indie Rock, Indie Pop
źróło: Internet Icon_mrgreen
ale jeśli tylko jedna z nich się tobie jakoś tam spodobała, a druga to dla Ciebie Modern Talking wymieszany z Bolter, to juz twój problem, musisz z nim żyć! Icon_razz
No cóż, akurat w stylistyce nie widzę nic podobnego, a jeżeli Ty widzisz, to Twoja sprawa. Podejrzewam, że więcej osób, które CC umieściły na swojej liście będą negatywnie odbierały ten utwór Eels.
No cóż, w internecie piszą różne rzeczy. Ja znalazłem np.:
CLOUD CULT: Art rock, Experimental, Indie pop, Baroque pop (Indie rock, Experimental rock)
EELS: Alternative rock, Experimental rock (Alternative Pop/Rock, Post-Grunge, Adult Alternative, Pop/Rock)
Też jest element wspólny, ale zdecydowanie odmienny od znalezionego przez Ciebie. Co więcej, niewiele wspólnego jest w tych i tamtych określeniach muzyki tego samego zespołu. W nawiasie dodałem określenia wyszukane w innym źródle.
07.07.2009 11:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #65
 
kajman napisał(a):Podejrzewam, że więcej osób, które CC umieściły na swojej liście będą negatywnie odbierały ten utwór Eels.

taka natura "więcej osób", coś tam podpatrzą, ściągną, a coś nawet bardziej wartościowego przeoczą, oleją... ja sie już tym nie przejmuję... a że jeden utwór na 100 ode mnie jakoś tam się szerzej przyjmie, to tylko mogę się cieszyć.. nie będę robił konkursów na określanie stylistyki dla jednego czy drugiego utworu.. wiem swoje, mi dostaraczają olbrzymich przyjemności przy ich słuchaniu, i to jest najważniejsze!
07.07.2009 11:15 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości