Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P.L.P. Notowanie 757 z 04.07.2009 r.
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 778
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
Listoholik napisał(a):z bibliotekarza żonglującego matematyką nic dobrego nie wyjdzie Icon_wink2
Po pierwsze ta metoda się sprawdziła znakomicie na innym forum i w podsumowaniach ma spore zalety.
Po drugie z matematyką jestem całkiem nieźle obeznany, bo studiowałem ją swego czasu i gdyby nie sytuacja finansowa.
Po trzecie nazywanie prostych metod rachunkowych matematyką jest lekkim nieporozumieniem.

A o liście - kibicuję w pierwszej dziesiątce Chmurnemu Kultowi i Nickowi u Maryśki. A jeżeli chodzi o Eels to wolę ten kawałek u saferłela. On jest przynajmniej w stylu Czerwonych Gitar, a ten tutaj jest w ogóle bez stylu.
06.07.2009 05:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #42
 
kajman napisał(a):jeżeli chodzi o Eels to wolę ten kawałek u saferłela. On jest przynajmniej w stylu Czerwonych Gitar, a ten tutaj jest w ogóle bez stylu

widzisz, a ja Czerwonych Gitar nie lubię Icon_razz

wolę ten EELS, który jest u mnie, bo jest w stylu Chmurnego Kultu Icon_razz
06.07.2009 05:36 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #43
 
w obliczu tego tygodniowych awansów u mnie:

03. 43. 02. EELS – Fresh Blood
09. 13. 04. THE DECEMBERISTS – The Rake's Song
10. 30. 03. MARIANNE FAITHFULL feat. NICK CAVE – The Crane Wife 3

może jednak KTOŚ zechciałby wytypować najbliższą listę :?: Icon_mrgreen

wiem, że typujemy w tym tygodniu u saferłela (choć jeszcze nikt tego nie zrobił.. :roll: ) ale takie pozakonkurencyjne typowanie u mnie, co :?: Icon_razz
06.07.2009 06:06 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 778
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):jeżeli chodzi o Eels to wolę ten kawałek u saferłela. On jest przynajmniej w stylu Czerwonych Gitar, a ten tutaj jest w ogóle bez stylu
widzisz, a ja Czerwonych Gitar nie lubię Icon_razz
wolę ten EELS, który jest u mnie, bo jest w stylu Chmurnego Kultu Icon_razz
No nie, dla mnie ten Eels jest w stylu Bolter Bandu (ew. Modern Talking). Porównywanie tej prymitywnej łupanki do finezyjnego stylu Chmurnego Kultu jest co najmniej szokujące.
06.07.2009 06:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #45
 
kajman napisał(a):dla mnie ten Eels jest w stylu Bolter Bandu (ew. Modern Talking)

Twoje pojmowanie i odbieranie muzyki jest zadziwiające, szok, i z pewnością nie w trampkach Zara czy bokserkach od Kevin Klaina Icon_razz
06.07.2009 06:43 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 778
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):dla mnie ten Eels jest w stylu Bolter Bandu (ew. Modern Talking)
Twoje pojmowanie i odbieranie muzyki jest zadziwiające, szok, i z pewnością nie w trampkach Zara czy bokserkach od Kevin Klaina Icon_razz
Dla mnie z kolei Twoje poprzednie porównanie też było szokiem. Teraz nie zdziwię się, jeżeli napiszesz, że np. Fanfarlo przypomina Ci Zeppelinów, GGDance Floydów, a PWolf MilesaD.
06.07.2009 07:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #47
 
kajman napisał(a):nie zdziwię się, jeżeli napiszesz, że np. Fanfarlo przypomina Ci Zeppelinów

o Fanfarlo już pisałem kogo mi przypomina, nawet 2-krotnie
widać nie czytasz, tylko się wymądrzasz Icon_razz


napisz lepiej, czy poznałeś juz mój polecany utwór: The Horrors – Sea Within a Sea?
czy dla Ciebie może to też jest sztampa? Icon_confused
06.07.2009 07:19 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 778
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):nie zdziwię się, jeżeli napiszesz, że np. Fanfarlo przypomina Ci Zeppelinów
1. o Fanfarlo już pisałem kogo mi przypomina, nawet 2-krotnie
2. widać nie czytasz, tylko się wymądrzasz Icon_razz
3. napisz lepiej, czy poznałeś juz mój polecany utwór: The Horrors – Sea Within a Sea?
czy dla Ciebie może to też jest sztampa? Icon_confused
1. Nawet jeżeli już napisałeś, to nie musiałeś napisać o wszystkich podobieństwach. Akurat nie za bardzo jestem w stanie zappamiętać, co wszystkie pojawiające się tutaj zespoły przypominają wszystkim po kolei forumowiczom.
2. Nie, pokazuję tylko skalę zaskoczenia Twoim poprzednim komentarzem (swoją drogą podejrzewam, że napisałeś go dla jaj, bo nie sądzę, żebyś tak mógł uważać).
3. OK, może się skuszę, ale tylko dlatego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo poznaję w zasadzie tylko utwory, kiedy są w topach30.
06.07.2009 07:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #49
 
kajman napisał(a):1. Nawet jeżeli już napisałeś, to nie musiałeś napisać o wszystkich podobieństwach. Akurat nie za bardzo jestem w stanie zappamiętać, co wszystkie pojawiające się tutaj zespoły przypominają wszystkim po kolei forumowiczom.

i taki oto jest sens pisania tutaj intro do listy Icon_neutral2 ...ktoś to w ogóle czyta :?: Icon_confused
06.07.2009 07:33 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 778
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):1. Nawet jeżeli już napisałeś, to nie musiałeś napisać o wszystkich podobieństwach. Akurat nie za bardzo jestem w stanie zappamiętać, co wszystkie pojawiające się tutaj zespoły przypominają wszystkim po kolei forumowiczom.
i taki oto jest sens pisania tutaj intro do listy Icon_neutral2 ...ktoś to w ogóle czyta :?: Icon_confused
Czytać to jedno, ale czy jest się w stanie zapamiętać wszystkie komentarze?
06.07.2009 07:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #51
 
trzeba było ćwiczyć pamięć od podstawówki, amnezja by tak szybko nie dopadła Icon_razz
06.07.2009 07:36 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 778
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
 
Listoholik napisał(a):trzeba było ćwiczyć pamięć od podstawówki, amnezja by tak szybko nie dopadła Icon_razz
Z trojga tego, co mogło mnie dopaść to wolałem amnestię i amnezję niż anemię i tak się stało.
06.07.2009 07:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #53
 
to dobrze, że zdrowo wyglądasz, zdrowie najważniejsze Icon_mrgreen
pewnie dużo jesz buraków i marchwi Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
06.07.2009 07:45 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
 
Hehe jak zwykle kwitnie między Wami owocna i intrygująca rozmowa Icon_smile

Cóż, myślę, że Krzysztof tyle razy pisał o tym jak dziwnie pojmuje muzykę, że nie warto wywoływać z tego powodu takich sprzeczek. Mi też w głowie nie mieści się dlaczego niby Eels ma być podobne do Modern Talking albo Boltera. Osobiście uważam to porównanie za żenujące (Mark na pewno by się wkurzył Icon_biggrin), ale z drugiej strony każdy ma prawo do swoich nawet najbardziej pokręconych opinii i szanuję to....szczególnie jak mamy do czynienia z kajmanem Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.07.2009 09:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #55
 
saferłel napisał(a):dlaczego niby Eels ma być podobne do Modern Talking albo Boltera

no właśnie. ja tam przy Eels nie tańczę.
a przy Bolter czy Modern Talking jak najbardziej, nieraz do 5 rano, przy otwartym balkonie i muzyce na full Icon_razz Icon_mrgreen
06.07.2009 09:56 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 778
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
 
Listoholik napisał(a):pewnie dużo jesz buraków i marchwi
Marchwi całkiem sporo, ale za burakami nie przepadam.
saferłel napisał(a):1. Mi też w głowie nie mieści się dlaczego niby Eels ma być podobne do Modern Talking albo Boltera.
2. Osobiście uważam to porównanie za żenujące (Mark na pewno by się wkurzył Icon_biggrin), ale z drugiej strony każdy ma prawo do swoich nawet najbardziej pokręconych opinii i szanuję to....szczególnie jak mamy do czynienia z kajmanem Icon_wink
1. Nie porównywałem całej twórczości Eels tylko tą jedną piosenkę. Inną porównałem do późnych Czerwonych Gitar.
2. Nie wiem, czy Ci z Cloud Cultu nie wkurzyli by się na porównanie z nimi.
07.07.2009 04:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #57
 
kajman napisał(a):Nie wiem, czy Ci z Cloud Cultu nie wkurzyli by się na porównanie z nimi

prawdopodobnie. ale ty dyplomatycznie potrafiłbyś wytłumaczyć im każde porównanie, że łyknęliby je bez problemu Icon_razz
07.07.2009 06:07 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 778
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):Nie wiem, czy Ci z Cloud Cultu nie wkurzyli by się na porównanie z nimi
prawdopodobnie. ale ty dyplomatycznie potrafiłbyś wytłumaczyć im każde porównanie, że łyknęliby je bez problemu Icon_razz
Swoje może tak, ale z Twoimi miałbym problem.
07.07.2009 10:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #59
 
A przepraszam, co w tej rozmowie robi teraz CC, o co chodziło z tym ''Nie wiem czy Ci z CC nie wkurzyli by się na porównanie z nimi'' ?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.07.2009 10:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #60
 
ale kto ci kajman każe byc moim adwokatem? - z pewnością nie ja Icon_razz
07.07.2009 10:39 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości