Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POLSKI RYNEK MUZYCZNY TO DNO
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #21
 
Tak, to było zaraz po tym jak odpadła z programu (zdaje się, że coś na etapie 7 osób do końca, stanowczo za wcześnie). Ładnie daje na slapie, szkoda że słaba jakość nagrania to średnio to słychać.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
06.07.2009 11:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #22
 
Ela zamyka polską muzykę w 20 piosenkarkach, zespołach. Więc o czym tu rozmawiac Icon_wink2 Ale rzeczywiście Edyta Bartosiewicz mogłaby już wrócic, no ale cóż depresja dopada też gwiazdy Icon_frown

Pati Yang
23.07.2009 10:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Empire Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Sep 2009
Post: #23
 
Tkk_Bolly ma 100% racje, w naszym kraju to trzeba szukac artystow, bo media to nam nic ciekawego nie pokaza... (przewaznie)
02.10.2009 09:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bad_boy Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2015
Post: #24
RE: POLSKI RYNEK MUZYCZNY TO DNO
Lata mijają, a Doda nadal pozostaje najpopularniejszą Polską wokalistką! Icon_razz Coś ta przepowiednia Zapendowskiej się nie sprawdziła bo chyba każdy umie zanucić "High Life" czy "Riotke", za to o Górniakowej muzyce prawie nic nie słychać. Niby ostatnio nagrała jakieś nudne "Glow On" ale i tak mało kto to w ogóle zna Icon_lol
18.02.2015 06:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #25
RE: POLSKI RYNEK MUZYCZNY TO DNO
bad_boy napisał(a):chyba każdy umie zanucić "High Life" czy "Riotke"
ja nie umiem bo nigdy tych numerów nie słyszałem Icon_rolleyes

a na polskim podwórku zdecydowanie coś się ruszyło - w końcu nie mam problemów ze znajdywaniem satysfakcjonującej mnie rodzimej muzyki
18.02.2015 06:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #26
RE: POLSKI RYNEK MUZYCZNY TO DNO
thestranglers napisał(a):ja nie umiem bo nigdy tych numerów nie słyszałem
ja znam i umiem Icon_razz
Chociaż te piosenki nie były aż tak popularne.
18.02.2015 07:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #27
RE: POLSKI RYNEK MUZYCZNY TO DNO
tadzio3 napisał(a):Polski rynek tak - polska MUZYKA zdecydownie nie! Jest świetna!
I to jest najbardziej trafny komentarz.

Generalnie mainstreamowe media to dno.

Konrad napisał(a):Tak dno, zwłaszcza zespoły Pustki i Zlało Cię
To był żart czy na serio?
18.02.2015 07:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości