Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
444 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
444 MOJA LISTA
Notowanie 444 z 2009-06-29

[ Icon_frown Icon_frown Icon_frown SMUTNO MI ... Icon_frown Icon_frown Icon_frown ]

01 . 02 . 10 . PEACE - Depeche Mode
02 . 03 . 15 . MAGNIFICENT - U2
03 . 01 . 10 . NIEJASNOŚCI - Gaba Kulka
04 . 04 . 09 . CZEKAŁEM - Cieplarnia
05 . 08 . 12 . KORYTARZE - Justyna Steczkowska
06 . 06 . 20 . THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
07 . 13 . 05 . UPADAM - Lipali
08 . 10 . 04 . GHOST - Depeche Mode
09 . 05 . 07 . AAA... - Gaba Kulka & Czesław Mozil
10 . 09 . 55 . ONE CARESS - Depeche Mode

11 . 11 . 22 . THIS I LOVE - Guns N' Roses
12 . 07 . 07 . GOD HELP THE GIRL - God Help The Girl
13 . 12 . 15 . THE WAY IT USED TO BE - Pet Shop Boys
14 . 20 . 03 . MADAGASCAR - Guns N' Roses
15 . 15 . 06 . DAY THAT YOU GO - Archive
16 . 14 . 16 . 21ST CENTURY BREAKDOWN - Green Day
17 . 16 . 18 . WRONG - Depeche Mode
18 . 18 . 20 . TRAIN BACK HOME - Votum
19 . NN . 01 . WITH TWILIGHT AS MY GUIDE - The Mars Volta
20 . 17 . 14 . POKÓJ NA JEDNĄ NOC - The Cuts

21 . 21 . 13 . ROBINSON - Wolna Grupa Bukowina
22 . 19 . 05 . MELANCHOLIA - Les Bigos
23 . 22 . 54 . HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che
24 . 25 . 04 . FOR WHAT IT'S WORTH - Placebo
25 . 24 . 20 . THIS TRAIN IS MY LIFE - Marillion
26 . 26 . 33 . LUNAR - Closterkeller
27 . 30 . 02 . TOO MANY BIRDS - Bill Callahan
28 . 29 . 02 . CIESZYŃSKA - Artur Andrus
29 . 23 . 03 . MUCHOMORY - Maria Peszek
30 . NN . 01 . SAY IT - Blue October

Statystyka TOP30:
Nowości: 2 Skoki: 9 Spadki: 12 Pozostało: 7


Moje wypadki z TOP30:
z 27 po 08 tyg. REVERLY - Kings Of Leon
z 28 po 15 tyg. THANATOS - Soap&Skin


MOJA POCZEKALNIA


poz . ub . [tyg] . UTWÓR – Wykonawca

31 . -- . [01] . COME UNDONE - Placebo
32 . 39 . [04] . NOTION - Kings Of Leon
33 . 34 . [07] . PEACEMAKER - Green Day
34 . 37 . [03] . FOOT OF THE MOUNTAIN - a-ha
35 . 32 . [07] . EGOIST HEDONIST - Riverside
36 . -- . [01] . IRELAND - dredg
37 . -- . [01] . SINCE WE'VE BEEN WRONG - The Mars Volta

38 . 35 . [07] . WILD WOMAN - Hetane
39 . 36 . [03] . GHOST ON YOUR ROAD - Let The Boy Decide
40 . 31 . [04] . KOKAINA - Nosowska


41 . 41 . [04] . MAYFLOWER - Meril Woop
42 . 33 . [09] . SZAŁ PORANKA - Karotka
43 . 43 . [06] . MOONLIT SUITE (HER ROOM) - The Lovetones
44 . 38 . [04] . DON'T GIVE UP ON US - Sarah Mclachlan
45 . 44 . [06] . A RITE OF PASSAGE - Dream Theater
46 . 46 . [03] . AFTERWORDS - Tweenfield
47 . 45 . [08] . WELCOME TO ENGLAND - Tori Amos
48 . 49 . [02] . AUTUMN BEDS - Moode Mouse
49 . 42 . [13] . COMING HOME - Pati Yang
50 . 50 . [02] . ON MY SHOULDERS - The Do

Moje wypadki z poczekalni:
z 47 . [06] . MESS - Orchid
z 48 . [06] . NO TIME FOR TEARS - The Enemy


Polska Piosenka Tygodnia
Maanam - Kocham Cię Kochanie Moje


Już zacząłem przesłuchania do topu ...

Zagraniczna Piosenka Tygodnia
Icon_frown Icon_frown Icon_frown Michael Jackson – We Are The World Icon_frown Icon_frown Icon_frown


Tę wersję znam od wczoraj! Mogę więc napisać, że to ostatni utwór MJ jaki poznałem...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.06.2009 08:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
Pośmiertnie zostanie wydana płyta z nowymi piosenkami, zatem wszyscy poznamy jeszcze kilkanaście nowych utworów.. i te już będą na pewno ostatnie Icon_cry

a co do Listy, to sypnąłeś nową The Mars Voltą.. ale szkoda, że nie ma "Cotopaxi", moglibyśmy wspólnie zawojować Forumową.. Icon_wink2
27.06.2009 08:32 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #3
 
ja na pewno swój hołd Michealowi oddam na najbliższych Odkurzonych... Icon_frown
z nowej The Mars Volty znam tylko to co jakiś czas temu pojawiło się bodajże u Aro, nie zachwyciło mnie, ale skoro tak zachwalacie to na pewno przesłucham płytę, może wynajdę coś dla siebie Icon_razz
Blue October podoba mi się coraz bardziej,
szkoda że Reverly wypadło, w ogóle ta lista nie pachnie tak Opener'em jak listy Ku3y czy Mrsap'a Icon_wink2
Come Undone, świetny wybór Icon_exclaim Icon_biggrin3 a ja chyba was zaskoczę kolejnym numerem Placebo, nie widziałem go jeszcze nigdzie tutaj Icon_razz
Riverside już było tak blisko...
Ireland też mi się podoba Icon_smile2
27.06.2009 09:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #4
 
No cóż oba utwory które tak walczyły zawzięcie o 1 miejsce, zostały rozdzielone przez [nie powiem co.....] Icon_wink2
Szkoda Gaby... która naprawdę zaczyna mi się podobać, trochę późno , prawda Icon_wink2
Ładnie Madagascar Icon_biggrin3 , kwestia tygodnia i wejdzie zapewne do TOP 10.
Co do nowości. Bardzo podoba mi się kolejność MarsVolty. i ciesze się ze z wysokiego debiutu "With..." który zdobywa coraz większa popularność. Icon_biggrin3 . Teraz trzeba trzymać kciuki o jak najlepsze osiągnięcia.
Natomiast kilka tygodni temu "Since..." było nr 2, oraz pewnym kandydatem do wejścia na moja listę, ale zostało zepchnięte na najniższy stopień podium i będzie musiało zaczekać w kolejce. Icon_wink2
Z innych nowości przekonał mnie Dredg - Ireland [poprawka w bazie] , natomiast co do płyty lubię dodatkowo 2 inne utwory.
W przypadku Blue October jest dokładnie tak samo, i "Say it" tez mi nieźle brzmi, ale ma jeszcze długą drogę do listy niż mogłoby się wydawać.
Z przykrością stwierdzam że Placebo odstawiłem w kąt . Zupełnie mnie nie przekonali , no może z AH . Ale nie wiem czy do płyty wrócę .
Riverside od 7 tygodni w poczekalni, i chyba już wyżej nie da rady. Szkoda.
Zaskakujący kryzys dopadł Kokainę, myślałem , ze to murowany kandydat do wejścia na TOP 30.

Yacy napisał(a):Zagraniczna Piosenka Tygodnia
Icon_frown Icon_frown Icon_frown Michael Jackson – We Are The World Icon_frown Icon_frown Icon_frown

Tę wersję znam od wczoraj! Mogę więc napisać, że to ostatni utwór MJ jaki poznałem...
a ja się wziąłem za płyty z lat siedemdziesiątych które bardzo słabo znam.
Choć wydaje się ze mojej topowej trójce nie zagrożą tzn. Dangerous, Thriller, Bad .
28.06.2009 09:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #5
 
Szkoda numeru jeden, taki ładny był :roll:
Yacy napisał(a):19 . NN . 01 . WITH TWILIGHT AS MY GUIDE - The Mars Volta
Ooo, po dwóch przesłuchaniach płyty jakoś nie zwróciłem szczególnej uwagi na ten utwór. Muszę się lepiej wsłuchać Icon_wink2
Yacy napisał(a):30 . NN . 01 . SAY IT - Blue October
Coś mi się widzi, że ten utwór może sięgnąć po sukcesy nie tylko na mychartsie, ale i na LP3 Icon_smile2 Mnie już dosyć mocno trzyma Icon_biggrin3 A wokalista troszkę mi przypomina wokalistę Tenacious D Icon_wink2

[Obrazek: Kaczy93.gif]
28.06.2009 10:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Świetna najwyższa nowość! Po dwóch przesłuchaniach mój numer jeden z "Octahedron".
Jeszcze bardziej cieszy mnie pojawienie się "Ireland". Na razie tylko u mnie w podstawowym zestawieniu, ale mam nadzieję, że już niebawem będzie na czterech forumowych listach Icon_smile2
Cieszy mnie, że mamy wspólny numer 2, choć pewnie już niedługo to potrwa... Ale za to jeszcze dziś powiększy się liczba wspólnych utworów z 7 do 8, co jest już bardzo dobrym wynikiem Icon_smile2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
28.06.2009 12:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
Listoholik napisał(a):szkoda, że nie ma "Cotopaxi", moglibyśmy wspólnie zawojować Forumową
wydaję mi się, ze moje obie propozycje będą wyżej na Forumowej niż Cotopaxi Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.06.2009 01:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
bear napisał(a):w ogóle ta lista nie pachnie tak Opener'em jak listy Ku3y czy Mrsap'a
bo ja będę tylko 1 dzień Icon_smile2 zobaczymy po - może coś się zmieni.
bear napisał(a):Come Undone, świetny wybór
też chyba go nigdzie nie ma - wydaje mi się, że nie jest ulubieńcem na płycie - szkoda ...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.06.2009 01:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
Aro napisał(a):zostały rozdzielone przez świetny utwór DM
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
Ale przecież Gaba wciąż na podium... :roll:
Dredg i Blue October mają zdaje się duże szanse na podbicie Forumowej - i dobrze. O Mars V. też jestm spokojny... Icon_wink2 Jakoś prze ostatnie wydarzenia nie miałem czasu aby posłychac 3 pierwszych płyt, ale mam nadzieję to nadrobić w tym tygodniu...
Mam też wszystkie solowe płyty MJ i pewnie sobie posłucham ale moja trójka - taka sama jak Twoja pewnie się nie zmieni Icon_wink2 Kolejność też pewnie znam, ale ... może nie do końca...

Kokaina... chyba nie przesłuchałem jej w tym tygodniu bez myśli - ile jeszcze do końca Icon_eek2 nie wiem jakoś ... mi przeszło. Podobnie było z Kto tam... Może jedszcze coś innego ma szanse z płyty N/O - nie wiem...

Dzięki za uwagi do poprawek Icon_cool2 JUŻ!!! poprawione! Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.06.2009 01:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
Kaczy1993 napisał(a):Szkoda numeru jeden, taki ładny był
przecież u Ciebie też na 3 Icon_razz i wg mnie zdecydowanie lepszy od Twoich nr 1 i 2 Icon_wink2

Kaczy1993 napisał(a):może sięgnąć po sukcesy nie tylko na mychartsie, ale i na LP3
eee... na lp3 - nie sądzę... ale chciałbym się mylić

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.06.2009 01:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #11
 
mrsap napisał(a):Świetna najwyższa nowość! Po dwóch przesłuchaniach mój numer jeden z "Octahedron".
mój też Icon_mrgreen
mrsap napisał(a):Cieszy mnie, że mamy wspólny numer 2, choć pewnie już niedługo to potrwa...
ciekawe - zmiana dziś u Ciebie? Icon_wink2
mrsap napisał(a):Ale za to jeszcze dziś powiększy się liczba wspólnych utworów z 7 do 8, co jest już bardzo dobrym wynikiem
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 fakt ostatnio nie piszę przy wszystkich listach, ale zaglądam i na pierwszy rzut oka nie obstawiłbym tyle... No to lecę do Ciebie może jest już nowe, a jak nie to zerknę dokładnie na poprzednie zesatwienie Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.06.2009 01:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #12
 
Kaczy1993 napisał(a):Szkoda numeru jeden, taki ładny był
zgadzam się Icon_wink2
teraz pewnie DM zagości na dłużej na szczycie, a na 8. już duchy straszą Icon_mrgreen
28.06.2009 01:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
Tomekk napisał(a):a na 8. już duchy straszą
jeden Duch jeśli już Icon_wink2 a nie macie się pewnie czego bać, bo ... go[st'a] pewnie nie słyszeliście Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.06.2009 01:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #14
 
Yacy napisał(a):zostały rozdzielone przez świetny utwór DM
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
nie, nie , przez magnicośtamcośtam .
Yacy napisał(a):Ale przecież Gaba wciąż na podium... :roll:
chyba na pocieszenie...bo i tak najwięcej straciła niestety. Icon_razz
Yacy napisał(a):Kokaina... chyba nie przesłuchałem jej w tym tygodniu bez myśli - ile jeszcze do końca Icon_eek2 nie wiem jakoś ... mi przeszło
Szkoda ze przeszło. Ale w sumie nie powinienem narzekać , skoro u mnie na liscie była tylko Kulawa ...Ech.
No nic przesłucham do końca "OF the wall" MJ i wrzucę sobie na uszy Osiecką Icon_wink2
28.06.2009 05:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #15
 
a Ty chyba jeszcze nie zglądałeś na moją listę w tym tygodniu, bo nigdzie nie widzę komentarza, że coś się u mnie pojawiło na plejliście Icon_wink2
28.06.2009 05:44 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #16
 
Listoholik napisał(a):Pośmiertnie zostanie wydana płyta z nowymi piosenkami, zatem wszyscy poznamy jeszcze kilkanaście nowych utworów.. i te już będą na pewno ostatnie Icon_cry
Ja czytałem, że niepublikowanych utworów jest około 180, więc myślę, że starczy tego na kilka płyt Icon_wink2

Cytat:27 . 30 . 02 . TOO MANY BIRDS - Bill Callahan
Mój faworyt na Twojej liście! Sam muszę wybrać kolejny numer z tego krążka na swoją Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.06.2009 05:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #17
 
aaktt napisał(a):niepublikowanych utworów jest około 180

to pewnie są jeszcze takie z czasów Thriller Icon_wink2
28.06.2009 05:49 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
Aro napisał(a):nie, nie , przez magnicośtamcośtam .
uups... nie wiem czemu odczytałem to jako "pogodzone"... Tak to jest jak sie chce wmówić komuś coś czego nie powiedział Icon_razz
Kulawa... zdecydowanie najlepsza na płycie i zdecydowanie za szybko spadła z listy...

A u mnie MJ musi poczekac jednak na swoją kolej, bo teraz leci polecany przez mrsapa TIDES FROM NEBULA, a tak naprawdę from Poland Icon_wink2 POLECAM również!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.06.2009 05:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Mi też smutno z powodu tego tygodnia śmierci, choroby, śmierci i choroby....i przegranej RPA z pieprzoną Hiszpanią..ale może Brazylia się z Hamburgerami upora.

Co do listy to z jasnych powodów nie mogłem skomentować ostatniego notowania. Sorry.

A teraz co widzę? ''Peace'' na pierwszym cieszy. Wicelider też świetny, trójka jeszcze lepsza. Co za podium. Nawet w czasach Way It Be nie było tak mocne. Aczkolwiek czekam aż zaszalejesz jakimś andergrałdowym kawałkiem w tej czołówce, w dodatku takim, który znów uznam za świetny. Wspomnianemu PSB brakuje już tylko 40 tyg. do DM. ''Cieplarnia'' przy odrobinie szczęście mogłaby się może i u mnie stać czołowym nagraniem, ale czy wejdą na listę? Muzyka Mars Volti chyba spowodowała by u mnie wymioty, ale spokojnie, tylko na dzień dzisiejszy. Jak się wykuruję i będę miał bardziej otwarty umysł, który pozwoli mi przełknąć coś znacznie mocniejszego artystycznie niż kilka ostatnich płyt Pearl Jam, to chętnie poznam. Słuchałem tego derdg (taka pisownia prawidłowa, z małej litery), ale niestety to jakiś obłędny przerost formy nad treścią.
Całą nadzieję pokładam w Modest Mouse! Znów w formie, jak zwykle. U mnie właśnie śmiga ''Satellite Skin''

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.06.2009 09:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
saferłel napisał(a):ale może Brazylia się z Hamburgerami upora
saferłel napisał(a):Słuchałem tego derdg, ale niestety to jakiś obłędny przerost formy nad treścią.
Celowo zestawiam te dwa zdania [podpowiem, że Dredg to zespół z Kaliforni]. To nie przerost formy nad treścią, tylko... kwestia gustu Icon_wink2 Jak dla mnie znakomity wokal i klimat. Posłuchaj dwóch poprzednich płyt. Pierwsza może Ci się spodobać. Druga jest słodka jak coca cola i smakuje jak hamburgery (albo lepiej - McChickeny, bo bardzo ją lubię Icon_wink2 ).

saferłel napisał(a):derdg (taka pisownia prawidłowa, z małej litery)
Nazwy zespołów mam w zwyczaju pisać z dużej litery i żadna "prawidłowa pisownia" tego nie zmieni Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
29.06.2009 12:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości