Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arcade Fire
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Arcade Fire
[Obrazek: arcadefire1.jpg]

Nie wiem gdzie mam na tym forum umieszczać jakiekolwiek informacje, niusy itp.. (dziwne), więc założyłem temat o swoim ulubionym zespole tego tysiąclecia i z góry donoszę, że pracują oni nad nowym albumem. Ma on ukazać się szybciej niż wszyscy się tego spodziewają. Zespół podobno nie chce czekać aż 3 lata by wydać następce ''Neon Bible''.
To bardzo ciekawe, tym bardziej że płyta jest w ''środkowej'' fazie powstawania, a dokładnie 3 marca 2010 roku będziemy obchodzili trzecią rocznicę wydania ''Neon Bible''. Ciekawe więc czy faktycznie uporają się z albumem do tego czasu. Mało tego, według zapowiedzi powinni ZDECYDOWANIE wcześniej go wydać. Jesień tego roku jest realna? Byłoby super.

Przypominam, że ten kanadyjski zespół ma do tej pory na swoim koncie dwa albumy:

- Funderal (2004)
- Neon Bible (2007) [ten kocham trochę bardziej, chociaż to debiut jest uznawany za dzieło ponadczasowe i pełne]

Wydali też - jak na zespół z tych środowisk bardzo dużo - aż dziesięć singli, z których najsłynniejsze to ''Neighborhood 3 (Power Out)'', ''Rebellion (Lies)'', ''Black Mirror'' i ''No Cars Go''.

Pokładam w nich ogromne nadzieję i pewnie jeśli nowa płyta im nie daj Boże (oj nie daj, nie daj!) nie wyjdzie to się załamię i już nigdy nie będę ich słuchał. To geniusze naznaczeni właśnie takim piętnem z mojej strony Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.06.2009 01:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości