Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top T.Love
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #81
RE: Mychartsowy Top T.Love
Dobra, wybieram klasyczne w dyskografii zespołu numery z dwóch muzycznych światów:

Prawdziwi kochankowie (1992)
Moje pieniądze (2001)
31.08.2020 08:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #82
RE: Mychartsowy Top T.Love
Zgłaszam Polskie mięso

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
31.08.2020 08:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #83
RE: Mychartsowy Top T.Love
A jakaś plejka na spotku będzie? Icon_wink

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
31.08.2020 10:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #84
RE: Mychartsowy Top T.Love


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.08.2020 11:22 PM przez tomas585.)
31.08.2020 11:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 017
Dołączył: Sep 2017
Post: #85
RE: Mychartsowy Top T.Love
Tomas, szacun za ogarnięcie Oklasky

Radio Epsilon
31.08.2020 11:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #86
RE: Mychartsowy Top T.Love
KONIEC ZGŁASZANIA PROPOZYCJI
01.09.2020 05:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 017
Dołączył: Sep 2017
Post: #87
RE: Mychartsowy Top T.Love
48 utworów. Nawet dla takiego szajbusa na ich punkcie, jak ja, to za dużo jak na jeden dzień (dwupłytowy Very Best Of ma 42 piosenki), więc życzę powodzenia, wytrwałości i znalezienia wolnego czasu Icon_razz2 Na szczęście dla wielu z Was twórczość T.Love jest znana i przez to liczę na wysoką frekwencję. Trzy głosy oddane jeszcze przed zamknięciem zgłoszeń tylko te nadzieje podgrzewają Icon_wink

Radio Epsilon
01.09.2020 09:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #88
RE: Mychartsowy Top T.Love
EVENo napisał(a):48 utworów. Nawet dla takiego szajbusa na ich punkcie, jak ja, to za dużo jak na jeden dzień
oj, niewiele ponad trzy godziny, choć faktycznie czuję przesyt Icon_rolleyes
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.09.2020 02:16 PM przez thestranglers.)
01.09.2020 02:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #89
RE: Mychartsowy Top T.Love
thestranglers napisał(a):oj, niewiele ponad trzy godziny, choć faktycznie czuję przesyt
Był top na forum LP3 i tam pewnie kilkanaście godzin jednego dnia przesiedziałem słuchając ich dorobku. Więc 48 utworów byłoby dla mnie pestką, ale ograniczyłem się do kilkunastu (tych z mojego topu zgłoszonych przez innych i mojej czołówki).
01.09.2020 03:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #90
RE: Mychartsowy Top T.Love
Ja się świetnie bawiłem. Icon_smile Rozłożyłem co prawda na cztery dni, ale to też trochę kwestia wolnego czasu po prostu.
Muniek jest strasznie nierównym twórcą, ale w swej najwyższej formie wydaje rzeczy kapitalne.

http://rateyourmusic.com/~meni
02.09.2020 10:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #91
RE: Mychartsowy Top T.Love
nie spodziewałem się, że aż tyle utworów będę znał z radia, bo nigdy t.love nie słuchałem poza jedną czy drugą płytą pobieżnie przed laty; to nie jest mój zespół, mój styl, mój sposób wyrażania siebie, ale muńkowi zdarzały się perełki i w sumie t.love jasno świeci, jeśli chodzi o wkład w polską muzykę poprockową lat 90.; to jeden z tych wykonawców, których sam sobie nie włączę, ale gdy "warszawa", "bóg" albo "king" wchodzą w radiu, to z przyjemnością słucham, nawet wsłuchując się w teksty, a nie tylko bezwiednie podrygując; z pewnością było w ich dyskografii jeszcze więcej utworów, które mogłyby stać się przebojami -- to raczej jedyne kryterium, wg którego mogę ten dorobek docenić, bo w innym kontekście nigdy ich nie umiejscawiałem, ale to solidna, choć nierówna grupa -- na plejliście po wstępnej selekcji odłożyłem sobie prawie połowę, bo 23 piosenki

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.09.2020 05:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #92
RE: Mychartsowy Top T.Love
Za każdym razem rozwalała (i rozwala) mnie ta rozmyta, pseudo-nu-jazzowa atmosfera "1996" połączona z dość ognistym tekstem i refrenem; ogólnie T.Loveowi przez lata nazbierał się naprawdę spory zbiór takich naprawdę zgrabnych i różnorodnych pop-rockowych przebojów z tekstami, na które nie trzeba, a często nie warto się wygłuszać. Choć z drugiej strony nie ma tu niczego, co bym rozważał pod bardzo szeroki nawet top WC (taki w stylu pierwszych trzech edycyj, a nie dwóch ostatnich), a do pełnych płyt T.Love nie mam żadnej ochoty wracać.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.09.2020 01:55 AM przez Dobromiera.)
11.09.2020 01:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #93
RE: Mychartsowy Top T.Love
Artur.O napisał(a):przez lata nazbierał się naprawdę spory zbiór takich naprawdę zgrabnych i różnorodnych pop-rockowych przebojów z tekstami, na które nie trzeba, a często nie warto się wygłuszać.
to prawda, w trakcie odsłuchów też uderzyło mnie jak niektóre teksty są blisko mnie Serce
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.09.2020 06:26 PM przez thestranglers.)
11.09.2020 06:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 017
Dołączył: Sep 2017
Post: #94
RE: Mychartsowy Top T.Love
Artur.O napisał(a):Za każdym razem rozwalała (i rozwala) mnie ta rozmyta, pseudo-nu-jazzowa atmosfera "1996"
Coś w tym jest, bo choć znam teledysk do tego utworu, to słuchając go buduje mi się w głowie taki obraz, w którym ubrany jak mafiozo Mundas śpiewa w luksusowym klubie, gdzie goście w garniakach palą cygara itp. itd. Jest klimacik w tym utworze Icon_smile

A jako, że AKT też chwali tę kompozycję to zapowiada się udany dla niej wynik Icon_biggrin

Radio Epsilon
11.09.2020 02:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 017
Dołączył: Sep 2017
Post: #95
RE: Mychartsowy Top T.Love
Muszę sobie kupić jakieś dobre wino na dzisiejszą prezentację Icon_wink
Mega się jaram i mega mnie ciekawią Wasze dziesiątki. Od dzisiejszych wyników zależy kogo z Was będę lubił, kogo szanował, a kogo umieszczę na liście ignorowanych Icon_twisted Żart Icon_mrgreen

Równocześnie z rozstrzygnięciem tego topu będę kończył swój własny ranking. Jego wynik może się jednak delikatnie różnić od tutejszego głosu Icon_wink Tak oto zakończy się trwający od kilku miesięcy tydzień T.Love Icon_razz2 Czas najwyższy od nich odpocząć Icon_wink

Radio Epsilon
14.09.2020 11:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #96
RE: Mychartsowy Top T.Love
Myślę, że Cię zaskoczę, choć w sumie to bardziej mam na to nadzieję. Icon_lol
14.09.2020 02:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #97
RE: Mychartsowy Top T.Love
Zgłoszone utwory:

King
Bóg
Jest super
Potrzebuję wczoraj
To wychowanie
IV L.O.
Syn miasta
Wolny jak taczanka na stepie
Pielgrzym
Autobusy i tramwaje
Warszawa
Stokrotka
Motorniczy
Ajrisz
Garaż
My marzyciele
T.Love, T.Love
Radio Badziewie
1996
Nie, nie, nie
Lucy Phere
Jak żądło
Dzikość serca
Chłopaki nie płaczą
Na bruku
Siedem
Jazda
Ostatni taki sklep
Stany
I Love You
Kosmos
Moja kolacja to imitacja
Gnijący świat
Blada
Jeśli Boga nie ma tu
Poeci umierają
X
Pocisk miłości
Model 01
To nie jest miłość
Zabijanka
Rewolucja
Złygmunt Staszczyk
Czarnuch
Syn marnotrawny
Prawdziwi kochankowie
Moje pieniądze
Polskie mięso

Głosujecie na swoje Top 10 systemem eurowizyjnym 12-10-08-07-06-05-04-03-02-01 do mnie na PW do godziny 19:00. Można zagłosować nawet tylko na jeden utwór (otrzymuje on wtedy najniższą notę). Za swoje głosy otrzymacie po dwa punkty w programie lojalnościowym.

Zagłosowali:


EVENo
inżynierek
kajman
1981
meni
stavanger
barb42
thestranglers
stokrotka
miszony

neo01
obserw99
AKT!
Kuba1201
Yacy
ku3a
Artur.O
Aro
Gary
Tomekk

Kondziowsky
Lilian
Miszon
14.09.2020 05:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #98
RE: Mychartsowy Top T.Love
meni napisał(a):Rozłożyłem co prawda na cztery dni
No ja jak zwykle słucham dziś i też rozłożyłem sobie odsłuch na dwie tury, po środku zrobiłem porządny spacer i wszystko się zgrało idealnie. Icon_lol Szkoda tylko, że nie znalazłem czasu na dwa oddzielne odsłuchy przynajmniej dla czołówki, bo wtedy (przeważnie) mam lepsze rozeznanie w repertuarze niemalże każdego wykonawcy (przy niektórych potrzebuję nawet trzech). Icon_eek
Raczej nic mnie nie zaskoczyło w tej muzyce, może tylko to że regały T.Love'u bardzo mi podchodzą. Icon_wink
Za chwilę wysyłam głos do prowadzącego i raczej powinienem zdążyć na czas.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
14.09.2020 06:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #99
RE: Mychartsowy Top T.Love
Sundrajta napisał(a):regały T.Love'u bardzo mi podchodzą
jeden podszedł mi po prawdzie bardzo przy finalnym odsłuchu

ZAMYKAM PRZYJMOWANIE GŁOSÓW
14.09.2020 07:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 017
Dołączył: Sep 2017
Post: #100
RE: Mychartsowy Top T.Love
To ile mamy głosów? Icon_biggrin

Radio Epsilon
14.09.2020 07:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości