Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurt Elling - Dedicated To You
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #1
Kurt Elling - Dedicated To You
Po niesamowitym debiucie dla Concord Records mój ulubiony jazzowy wokalista wydaje kolejny krążek! Na swojej siódmej studyjnej płycie Kurt Elling postanowił wziąć na warsztat utwory Johna Coltrane'a i Johnny'ego Hartmana.
Nawet na nowy album Maniców nie czekałem z taką niecierpliwością, jak na ten Icon_biggrin3

Tracklista:

1. All or Nothing at All
2. It's Easy to Remember (A Jazz Story Memory)
3. Dedicated to You
4. What's New (Instrumental)
5. Lush Life
6. Autumn Serenade
7. Say It (Over and Over Again)
8. They Say It's Wonderful
9. My One and Only Love
10. Nancy With the Laughing Face
11. Acknowledgements
12. You Are Too Beautiful

Moja prywatna galeria
21.06.2009 11:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #2
 
Pierwszy odsłuch:
szczerze - spodziewałem się czegoś więcej... Płyta niestety nawet w połowie nie dorównuje "Nightmoves".

edit: może z tym, że w połowie, troszkę przesadziłem Icon_wink2 ale i tak nie jest tak dobra, jak ww. płyta.
Najlepszy jest ostatni utwór, You Are Too Beautiful /to już chyba taka ellingowska tradycja Icon_wink2/. Ogólnie jest mniej dęciaków, a więcej smyczków. Jak dla mnie jest to niestety zmiana na duży minus...

Moja prywatna galeria
12.09.2009 12:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #3
 
Ale to nie studyjna, tylko koncertowa plyta.

https://radio-orbit.pl/
21.09.2009 10:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #4
 
Fakt, koncertowa, ale są tu nowe utwory /yyy... w sensie takie, które jeszcze nie były wykonywane przez Ellinga Icon_razz/. Mam nadzieję, że nowy studyjny album ukaże się w 2010-2011... i że będzie znacznie lepszy Icon_wink2

Moja prywatna galeria
24.09.2009 04:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości