Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 865 - 07.10.2007
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Gary napisał(a):Ja się ucieszyłem tym bardziej, że u mnie to się nie udało, natomiast udało się "RUTH", któremu nie udało się u Ciebie. Icon_wink2
RUTH jest tym ostatnim pechowcem ktoremu sie nie udalo, byloby to 31. miejsce, no ale niestety nijak nie udalo sie, by pozostalo w trzydziestce.
Gary napisał(a):Czyli tak jak pisałem u Yacego "pył opada, innych nie ma a "Icky" nadal jest". Icon_smile2
yhy, co prawda u Ciebie o 20 miejsc wyzej niz u mnie, ale tak Icon_wink2
11.10.2007 12:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Lidera nie znam i jakoś nie jest to mój priorytet by go poznać.
Wicelider za to świetny, równie dobra myślę 3, wiec podium POzytywne.
Nie spodziewałem się, że Detektywi utrzymają się tak wysoko. Mapa ciągle bardzo wysoko i już 17 tyg. Małpki już spadają Icon_sad
To już 30 tydzień Williamsa? Ale ten czas leci hohoh.
Tym razem Manicy zdecydowanie osłabli...to były czasy jak na liści były z 3,4 piosenki i to wysoko. Cieszy mnie debiut Kaiserów, drugiej nowości nie znam.

Lista płyt BDB Icon_smile

Sam się zastanawiam czy nie zrobić sobie takiej, ale nie wiem czy przy moim tempie słuchania płyt ma to sens...w sumie tylko najmocniejsi mogliby utrzymać się na niej z 5,6 tyg ;D
Ewentualnie służyłaby ona jako przedstawienie wam moich upodoban i nie spełniała roli chartu.
Zobaczy się..

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.10.2007 01:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
saferłel napisał(a):Tym razem Manicy zdecydowanie osłabli...to były czasy jak na liści były z 3,4 piosenki i to wysoko.
po 3 byly w dziesiatce, a nastepne pioseni w nastepnych dziesiatkach Icon_smile2. To na pewno bylo jedno z wiekszych wydarzen tego roku. Na szczescie plyta jeszcze mocno sie trzyma.
saferłel napisał(a):Ewentualnie służyłaby ona jako przedstawienie wam moich upodoban i nie spełniała roli chartu.
wrzuc na probe, to bedzie ciekawe zestawienie.
11.10.2007 01:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gabram Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Aż 6 piosenek z Twojej TOP 10 było lub jest na mojej liście, całkiem nieżle. Numer 1 bardzo fajny, może w przyszłym tygodniu debiut na mojej liście - zobaczymy.
12.10.2007 01:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
gabram napisał(a):Numer 1 bardzo fajny, może w przyszłym tygodniu debiut na mojej liście - zobaczymy
wow, nie spodziewalem sie tego, byloby super Icon_biggrin3
12.10.2007 05:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
gabram napisał(a):Aż 6 piosenek z Twojej TOP 10 było lub jest na mojej liście, całkiem nieżle. Numer 1 bardzo fajny, może w przyszłym tygodniu debiut na mojej liście - zobaczymy.
A może lepiej sprawdzić utwory z nowej płyty? Bo tamten pochodzi z 2005 roku Icon_wink2 A nowa płyta już za 4 dni Icon_exclaim

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
12.10.2007 05:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #27
 
Cytat:02. 03. 03. 03. Radio Nowhere - Bruce Springsteen
Tylko to u mnie też na liście ale już spada Icon_frown
12.10.2007 06:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości