Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Bladych Loków
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #41
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Podwodny
Poranna bryza
20.06.2020 12:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Tak się złożyło, że daję po jednym utworze z trzech ostatnich płyt. Chyba są lepsze rzeczy niż ten ostatni utwór, ale jako cover jest rewelacją więc nie wyobrażam sobie, żeby go nie było.
Upadasz
Vulcana
Skóra
22.06.2020 07:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #43
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Pomachajmy samolotom
Rozrywka hipnotyka

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
22.06.2020 10:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Samoloty Icon_biggrin
22.06.2020 11:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 118
Dołączył: Dec 2014
Post: #45
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
KONIEC PRZYJMOWANIA PROPOZYCJI
23.06.2020 07:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 998
Dołączył: Sep 2017
Post: #46
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Trochę więcej osób skorzystało z opcji jednej propozycji i nie wygląda to tak męcząco Icon_wink

Radio Epsilon
23.06.2020 07:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
To taki męczący top ma być? Dla mnie jeden z najlepszych w ostatnich latach. Na 26 utworów 20 zabrzmiało mi znakomicie.
23.06.2020 07:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #48
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
pytanie gdzie tego posłuchać

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
23.06.2020 07:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 998
Dołączył: Sep 2017
Post: #49
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
(23.06.2020 07:34 AM)kajman napisał(a):  To taki męczący top ma być? Dla mnie jeden z najlepszych w ostatnich latach. Na 26 utworów 20 zabrzmiało mi znakomicie.

Każdy top jest męczący jak ma +30 utworów

Radio Epsilon
23.06.2020 08:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 081
Dołączył: Dec 2009
Post: #50
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Niestety to granie w większej ilości jest jak najbardziej męczące. I te 26 kawałków to jest aż nadto jak dla mnie.

WOLNE MEDIA!!!
23.06.2020 12:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 118
Dołączył: Dec 2014
Post: #51
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Przesłuchałem już na spokojnie pierwszych 21 kawałków i przychylam się do zdania poprzednika. W nowszych utworach usłyszałem dość sztuczne silenie się na melodyjność, zaś w pierwotnym okresie irytuje mnie ta wszechobecna trąbka. Na szczęście dziesięć kompozycji zostawiłem, bo zależy mi na punktach dla bądź co bądź (póki co trzech) ulubieńców.
23.06.2020 12:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #52
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Miszon napisał(a):pytanie gdzie tego posłuchać
tutaj na przykład:
https://www.youtube.com/playlist?list=PL...NJZ_MOnLdW
Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.06.2020 04:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #53
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Soczek

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
23.06.2020 04:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #54
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Punk ska to zdecydowanie nie moja broszka. Zwłaszcza w takim wydaniu bez ładu i składu na jedno kopyto. Nie jestem w stanie pojąć, jak kajmanowi z jego ekstrawagancjami takie łubudubu może się podobać, ale to nie moja rzecz. Z trudem wymodziłem dziesiątkę, ale tak naprawdę jakkolwiek in plus wyróżniły mi się tylko trzy numery i to trudno mi powiedzieć na ile -- może wyłącznie w przeciwwadze do ogólnego niskiego standardu tej muzyki. Niektóre numery, gdyby były bardziej o czymś i nie miałyby tej daremnej trąbki, pewnie wypadłyby lepiej, nawet mimo dość generycznej i mało wyrazistej produkcji. Mam nadzieję, że nie uraziłem nikogo, komu ta muzyka się podoba, ale chciałem wypowiedzieć swoje zdanie, skoro już przesłuchałem ten zestaw i zrobiłem nam plejlistę. To moje drugie spotkanie z muzyką tej formacji i raczej ostatnie, dlatego chciałem ten temat jakoś podsumować Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.06.2020 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Dla mnie jest tam mnóstwo czadu, kapitalne dęciaki i świetny wokal. I poza tym naprawdę znakomite kawałki.
Texty jako takie nie mają wpływu na ocenę, ale w większości są na wielki plus. Inna sprawa, że w zasadzie to tylko trzy ostatnie płyty trzymają rewelacyjny poziom, bo większość z tego, co pojawiło się z wcześniejszych brzmi zdecydowanie gorzej.
23.06.2020 05:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #56
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Miszon napisał(a):pytanie gdzie tego posłuchać
I jeszcze tutaj:


Brakuje czterech piosenek z dwóch pierwszych płyt (ja je sobie dodałem z plików lokalnych).

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
23.06.2020 05:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 998
Dołączył: Sep 2017
Post: #57
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Po Waszych reakcjach spodziewałem się najgorszego, ale to bardzo udany Top. Trąbka faktycznie zazwyczaj gra dosłownie to samo i to z pewnością ogromny minus, ale koniec końców cieszę się, że poznałem bliżej ten zespół, bo był tego wart. Bardzo Woodstockowa muzyka, chętnie pobawiłbym się na ich koncercie. Większość utworów to solidne 7/10.

Radio Epsilon
23.06.2020 06:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #58
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
kajman jest nieodgadniony po prostu: niby nie lubi piosenki francuskiej, a lubi Zaz, która jest kwintesencją współczesnej piosenki francuskiej.Tutaj jest dużo dość bezsensownego, zabałaganionego hałasu, bałagan mimo że to proste granie, a kajman zachwycony.
Nie utrafisz Icon_wink .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
23.06.2020 06:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #59
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Miszon napisał(a):Zaz, która jest kwintesencją współczesnej piosenki francuskiej
raczej jednak trochę wstecznej Icon_wink ale to sztandarowa francużczyzna, prawda

kajman napisał(a):Dla mnie jest tam mnóstwo czadu, kapitalne dęciaki i świetny wokal. I poza tym naprawdę znakomite kawałki.
ja lubię punkrockową energię, ale tutaj jest do granic powtarzalna; no i chciałoby się zagrać mocniej, ale wtedy te "dęciaki" (czyli trąbka i puzon w sumie) jeszcze bardziej by odstawały

zgadzam się za to z eveno, że to woodstockowe granie Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.06.2020 06:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #60
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Tak, wstecznej, ale w sensie że śpiewa teraz a nie 40 lat temu

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
23.06.2020 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości