Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przepowiednie Jackowskiego
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Przepowiednie Jackowskiego
Możecie uznać, że to bzdura - sam chciałbym tak sądzić - ale czuję się w obowiązku wam to wrzucić:


21.05.2020 08:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 376
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Przepowiednie Jackowskiego
No bez jaj. Nie będę słuchał 40 minut jakiegoś niby jasnowidza.
21.05.2020 09:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #3
RE: Przepowiednie Jackowskiego
(21.05.2020 09:19 AM)kajman napisał(a):  No bez jaj. Nie będę słuchał 40 minut jakiegoś niby jasnowidza.

+1
21.05.2020 10:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
RE: Przepowiednie Jackowskiego
Bez jaj, do działu Humor z tym. Precz z jasnowidzami.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
21.05.2020 10:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 094
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #5
RE: Przepowiednie Jackowskiego
Jackowski zawdzięcza swoją popularność z nietypowej dla niego trafność spostrzeżeń. Walor przepowiedni raczej należy traktować jako zabawę, niszę, otoczkę i, w jakiej lubi się plawiać Pan Jackowski. Bardziej należy na to spoglądać, jako na zabawę w przepowiadanie publicystykę niż wróżenie z kuli. Natomiast nie oglądam jasnowidzów. Niech się dzieje wola nieba. Co ma być to będzie.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
21.05.2020 10:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 923
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #6
RE: Przepowiednie Jackowskiego
Ja też jestem wróżbitą u siebie w firmie - co miesiąc prognozuję wyniki przed zamknięciem miesiąca (tzw. flash wyników).
Raz się trafiam lepiej, raz gorzej. Ale to efekt umiejętnej analizy sytuacji i posiadanych informacji, nie cudownego daru.
I tu jest to samo.

W ogóle hasło jasnowidz działa na mnie jak płachta na byka.
Gdzie pan byłeś gdy wirus pojawił się w Chinach i dlaczego nie powiedziałeś, że dotknie to cały świat?

http://rateyourmusic.com/~meni
21.05.2020 11:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #7
RE: Przepowiednie Jackowskiego
dziobaseczek napisał(a):Jackowski zawdzięcza swoją popularność z nietypowej dla niego trafność spostrzeżeń.
Chyba nietypowej dla tego grona ludzi? Icon_wink
A ja oczywiście także jak peerzet (swoją drogą witam ponownie na MC Tancze ) oglądam te filmiki z nim. Icon_redface
Gdyż uważam, że ma kontakt z innym wymiarem, o którym w tej chwili nasza nauka nie ma szarego pojęcia! Patrząc wszak z innej perspektywy, co ta jeszcze trzysta lat temu wiedziała o falach radiowych>??
I właśnie tak na mój gust pan Krzysztof jak tak odbiornikiem fal. Fal które wytwarza być może dusza ludzka, a być może nie wiadomo co...
Przemawia za nim skuteczność w odnajdywaniu zwłok (kurde, ale to zabrzmiało), bo jednak z kilkadziesiąt procent tejże w tym względzie ma znaczenie! Nawet ostatnio zaginionego Kacpra też pomógł odnaleźć (od razu wskazał, że leży w rzece). A z kolei prawie u mnie, bo w sąsiedniej wsi ponad rok temu zaginęła kobieta i tutaj Jackowski nie dał rady!
Podsumowując pan Jackowski nie jest żadną wyrocznią, on może wskazać tylko drogę lub raczej ją zaledwie pokazać.
Z ciekawostek przewidział w tym roku (a może w następnym) zamach na ważnego męża stanu (nie to nie Nadprezes? Icon_twisted ), a w lutym twierdził, że Duda wygra wybory w pierwszej turze, gdyż komitet Kidawy się skompromituje! A więc połowiczny sukces jednak zaliczył. I dopiero w kwietniu powiedział, że wyborów w maju nie będzie (a to już i tak większość z nas wiedziała bez przepowiedni).
Aha, jeszcze w 2008 roku mówił, że ludzie będą bali się oddychać tuż przed wydarzeniami, które mocno zmienią naszą rzeczywistość...
(21.05.2020 09:19 AM)kajman napisał(a):  No bez jaj. Nie będę słuchał 40 minut jakiegoś niby jasnowidza.
Tu masz rację.Icon_eek
To jest zabawa tylko dla fanatyków, wczoraj oglądałem półtoragodzinny filmik i tak naprawdę niczego nowego się nie dowiedziałem. Pan Krzysztof dużo opowiada o sobie i do tego jeszcze w taki chaotyczny sposób. No ale czasem idzie wyłuskać z tego coś intrygującego. Icon_arrow

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
21.05.2020 12:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #8
RE: Przepowiednie Jackowskiego
meni napisał(a):Gdzie pan byłeś gdy wirus pojawił się w Chinach i dlaczego nie powiedziałeś, że dotknie to cały świat?
Nawet jakby powiedział, to myślisz, że ktoś by go potraktował poważnie (właśnie sam tego nie czynisz). Icon_lol
I tak jak napisałem on nie jest żadną wyrocznią, ale już w listopadzie mówił, że nadchodzi bardzo zły czas, chociaż akurat tę myśl ukierunkowywał działaniami wojennymi na Bliskim Wschodzie. Jednak jak spojrzeć na to z naszej perspektywy, to czy właśnie teraz przez rządy światowe nie jesteśmy przygotowywani na coś znacznie grubszego niż "zasmarkany" koronawirus>??

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
21.05.2020 12:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 094
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #9
RE: Przepowiednie Jackowskiego
Tak - nietypowej dla tego grona ludzi. Ma nosa. Co pozwala sugerować, że ma szczególne zdolności

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.05.2020 01:15 PM przez dziobaseczek.)
21.05.2020 01:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #10
RE: Przepowiednie Jackowskiego
(X-Files theme intesifies)
21.05.2020 01:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #11
RE: Przepowiednie Jackowskiego
A ja się zastanawiam czy tajne służby interesują się tą kategorią ludzi?

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
21.05.2020 01:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #12
RE: Przepowiednie Jackowskiego
a tak z ciekawości -- co przepowiada? Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.05.2020 02:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: Przepowiednie Jackowskiego
@Meni - zapowiadal, ze ludzie beda sie bali oddychac. Co prawda walnal Bulgarie, ze mialo byc tam bezpiecznie, ale albo doszlo do jakiejś kontaminacji, albo pomylil sie o jedno panstwo, bo w Grecji faktycznie sytuacja pod wzgledem obostrzen jest juz znaczaco lepsza niz w Polsce.

@Sundrajta - mam wrazenie, jakby i tak mocno cedzil slowa i nie mowil, kto rzeczywiscie stoi za tymi ukladami. A moze nie wie.

Dla mnie w ogole dowodem na autentycznosc jego wizji jest to, ze mowi wprost, gdy nie udaje mu sie czegos zobaczyc.

Iiiii, wiecie... Mi tez sie zdarzylo miec sny prorocze, tylko na bardzo mala skale. Na pewno umiejetna obserwacja rzeczywistosci pomaga.

A wieszczy niestety bardzo zle rzeczy: koronawirusowy terror PiS-u do konca roku, byc moze potajemne wspieranie PO przez PiS przeciwko Hołowni, mozliwy rozpad UE pod przykrywka postpandemicznych klotni, wojne z udzialem USA, Turcji, Iranu, chyba tez Rosji i Niemiec, jakies dziwne akcje we Francji i Niemczech, zle stany, ktore maja trwac przez 3,5 roku. Jedyna nadzieja na przelomie czerwca i lipca, ze cos zdemaskuje pandemie i troche polepszy sytuacje.
21.05.2020 03:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #14
RE: Przepowiednie Jackowskiego
Co to znaczy "zdemaskuje pandemię"?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.05.2020 05:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 376
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
RE: Przepowiednie Jackowskiego
No bo przecież nie ma żadnej pandemii. To ogólnoświatowy spisek, na którego czele stoi Bill Gates.
21.05.2020 05:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #16
RE: Przepowiednie Jackowskiego
Skąd wiesz? Icon_twisted
prz_rulez napisał(a):jakby i tak mocno cedzil slowa i nie mowil, kto rzeczywiscie stoi za tymi ukladami. A moze nie wie.
Może wie, a może faktycznie nie wie. Ale faktycznie kilka razy dostrzegłem, że jakby "przestraszył się" swojej wizji i bał powiedzieć kto za tym stoi? Chociaż to może być też tylko gra. Icon_lol
Zapomniałeś dodać, że w 2021 roku przewiduje upadek rządu PiS!
prz_rulez napisał(a):Mi tez sie zdarzylo miec sny prorocze
Taki dar wbrew pozorom ma bardzo wielu ludzi... Tylko kto ma czas zwracać na takie "duperele" uwagę. Icon_eek Mnie też kilka razy zdarzyło się mieć takie sny...

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
21.05.2020 06:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #17
RE: Przepowiednie Jackowskiego
Zgadł że Kacper będzie w rzece?
Jak każdy chyba.
Ja na pewno.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
21.05.2020 06:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #18
RE: Przepowiednie Jackowskiego
Dodam też że Kidawa przegrała te wybory w momencie kiedy się urodziła. Gdyby była chłopcem, to wystawienie jej miałoby sens i na tym polegał błąd jej sztabu że ją wystawili. I to przewidzialem już zanim wystartowała i mam na to świadków.

A problem z jasnowidami jest taki, że pamiętamy to co zgadli. Gdyby nie zgadł gdzie jest Kacper, to byś o tym napisał?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
21.05.2020 07:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 923
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #19
RE: Przepowiednie Jackowskiego
Sundrajta napisał(a):Nawet jakby powiedział, to myślisz, że ktoś by go potraktował poważnie (właśnie sam tego nie czynisz). Icon_lol
Oczywiście, że nie. Ale miałby koronny argument że mówił!
Sundrajta napisał(a):Zapomniałeś dodać, że w 2021 roku przewiduje upadek rządu PiS!
Też mi przepowiednia, od momentu gdy upierali się na siłę przeprowadzić obecne wybory sam twierdzę, że ta buta zmiecie ich z planszy szybciej niż każdemu z nas się wydaje.

Powtarzam, wnikliwa obserwacja otaczającego świata i wyciąganie wniosków. Tyle. Icon_wink

http://rateyourmusic.com/~meni
21.05.2020 07:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #20
RE: Przepowiednie Jackowskiego
Miszon napisał(a):Ja na pewno.
Miszon napisał(a):I to przewidzialem już zanim wystartowała i mam na to świadków.
Chłopie otwieraj kanał z przepowiedniami, będziesz miał wzięcie. Icon_lol
Miszon napisał(a):Zgadł że Kacper będzie w rzece?
W tym przypadku takie miał przeczucie od razu gdy się z nim skontaktowano i gdy jeszcze nie znał żadnych szczegółów, ani gdy nie otrzymał żadnej rzeczy należącej do chłopca. Bowiem do swoich wizji na temat zaginionych potrzebuje minimum jakiejś rzeczy lub zdjęcia ofiary.
meni napisał(a):Też mi przepowiednia
Tak, tylko że on ten upadek przewidział w 2019 roku tuż po wygranych wyborach do Sejmu RP przez Zjednoczoną Prawicę. Icon_twisted

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
21.05.2020 07:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości