Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MOBY-Wait For Me
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #1
MOBY-Wait For Me
cholera jasna,swietna jest ta plyta. Numer MISTAKE-top 10 numerow tego roku

brawo moby. wrociles do glorii,chwaly bo bardzo slabym poprzednim albumie
11.06.2009 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 647
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
"18" znam z dzieciństwa aż za dobrze i bardzo nie lubię tej płyty. Od tego czasu mam wyraźny wstręt do Moby'ego, ale muszę przyznać, że "Shot in the Back of the Head" jest nawet w porządku.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.06.2009 11:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Jutro zgram.

A ja przeciwnie niż Konrad. ''18'' to dobre dzieło, okraszone kilkoma klasycznymi motywami, natomiast ten pierwszy nowy singiel był przykry.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.06.2009 12:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 548
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
 
Tymczasem na stronie Moby'ego pojawił się niedawno taki wpis:


Cytat:the riaa have sued Jammie Thomas-Rasset of minnesota for $2,000,000 for illegally downloading music.

argh. what utter nonsense. this is how the record companies want to protect themselves? suing suburban moms for listening to music? charging $80,000 per song?

punishing people for listening to music is exactly the wrong way to protect the music business. maybe the record companies have adopted the 'it's better to be feared than respected' approach to dealing with music fans. i don't know, but 'it's better to be feared than respected' doesn't seem like such a sustainable business model when it comes to consumer choice. how about a new model of 'it's better to be loved for helping artists make good records and giving consumers great records at reasonable prices'?

i'm so sorry that any music fan anywhere is ever made to feel bad for making the effort to listen to music.

the riaa needs to be disbanded.

moby
Prawdziwe to słowa i trudno się z nimi nie zgodzić (podkreśliłem mój ulubiony fragment).
Dodam, że w tej samej sprawie równie zniesmaczone zostało i podobne zdanie wygłosiło Radiohead.
(chodziło o udostępnienie przez tą panią 24 piosenek w serwisie Kazaa)

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
22.06.2009 10:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moby - Reprise Szymek79 11 770 16.07.2021 09:56 PM
Ostatni post: Tomekk
  Moby - Innocents Szymek79 1 813 06.09.2013 04:14 PM
Ostatni post: saferłel
  Moby - Destroyed emigrant 0 475 01.06.2011 09:11 PM
Ostatni post: emigrant

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości