Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Bryana Adamsa
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #41
RE: Mychartsowy Top Bryana Adamsa
Dla mnie tylko jeden duet jest tutaj niezbędny.

Radio Epsilon
05.05.2020 01:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #42
RE: Mychartsowy Top Bryana Adamsa
Mniemam, że o rockerskim songu myślisz. Icon_smile
05.05.2020 01:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 421
Dołączył: Aug 2017
Post: #43
RE: Mychartsowy Top Bryana Adamsa
All For Love
Somebody
05.05.2020 01:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 670
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
RE: Mychartsowy Top Bryana Adamsa
EVENo napisał(a):Dla mnie tylko jeden duet jest tutaj niezbędny.
Dla mnie tercet, ale na szczęście już jest.
05.05.2020 02:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
RE: Mychartsowy Top Bryana Adamsa
The Only Thing That Looks Good On Me Is You
Can't Stop This Thing We Started
05.05.2020 03:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Jan 2015
Post: #46
RE: Mychartsowy Top Bryana Adamsa
Yacy , ta wersja I'm Ready to zupełnie nie toIcon_sad
ja wybrałem inną wersję tego utworu:
05.05.2020 10:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #47
RE: Mychartsowy Top Bryana Adamsa
no właśnie to jest to Icon_wink2
staram się wrzucać podstawowe wersje utworów i taką wrzuciłem.
to co Ty proponujesz to jest MTV Unplugged.
dorzuciłem ją, tzn. że teraz są dwie na playliście.

ale chyba oceniamy, przynajmniej oficjalnie, podstawowe wersje, a nie koncertówki, maxisingle czy inne remixy.

jedynym utworem ( a przynajmniej ja o innych nie wiem, albo nie pamiętam Icon_razz) jest BACK TO YOU zagrany na tym samym koncercie w MTV i nie pojawił się nigdzie w studyjnej wersji.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.05.2020 11:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 932
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #48
RE: Mychartsowy Top Bryana Adamsa
Too Hot to Handle
Kids Wanna Rock

http://rateyourmusic.com/~meni
05.05.2020 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #49
RE: Mychartsowy Top Bryana Adamsa
Thought I'd Died and Gone to Heaven
06.05.2020 02:27 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Jan 2015
Post: #50
RE: Mychartsowy Top Bryana Adamsa
(05.05.2020 11:07 PM)Yacy napisał(a):  no właśnie to jest to Icon_wink2
staram się wrzucać podstawowe wersje utworów i taką wrzuciłem.
to co Ty proponujesz to jest MTV Unplugged.
dorzuciłem ją, tzn. że teraz są dwie na playliście.

ale chyba oceniamy, przynajmniej oficjalnie, podstawowe wersje, a nie koncertówki, maxisingle czy inne remixy.

jedynym utworem ( a przynajmniej ja o innych nie wiem, albo nie pamiętam Icon_razz) jest BACK TO YOU zagrany na tym samym koncercie w MTV i nie pojawił się nigdzie w studyjnej wersji.
Prawdę mówiąc wersja nie z Mtv kompletnie mi odpowiada . Na lp3 ten utwór był w wersji Mtv i ja go właściwe znam tylko z tej wersji..
Dziękuję, że mimo wszystko dodałeś.
06.05.2020 08:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #51
RE: Mychartsowy Top Bryana Adamsa
Yacy napisał(a):ale chyba oceniamy, przynajmniej oficjalnie, podstawowe wersje, a nie koncertówki, maxisingle czy inne remixy.
albo inaczej: wszystkie wersje łączą się w topie w jedną pozycję i to, którą kto bardziej lubi i weźmie pod uwagę, to w sumie jego sprawa Icon_wink
ale nie widzę przeciwwskazań, żeby lobbować za słuchaniem innych wersji -- ja chętnie sprawdzę i tę studyjną, i tę unplugged

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.05.2020 10:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 670
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
RE: Mychartsowy Top Bryana Adamsa
Dla mnie ważna jest podstawowa. Inne pomijam.
06.05.2020 10:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #53
RE: Mychartsowy Top Bryana Adamsa
Jeśli ktoś nie zna zbytnio twórczości Bryana, szczególnie polecam te 2 płyty. Tu jest dużo świetnych kawałków Icon_smileIcon_smile


Załączone pliki Miniatury
   

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
06.05.2020 03:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #54
RE: Mychartsowy Top Bryana Adamsa
(04.05.2020 11:23 PM)Artur.O napisał(a):  Myślałem, że bardziej RMFowego wykonawcy niż Roxette nie da się wymyślić. Okazuje się, że po prostu zapomniałem o Bryjanie Adamsie. xD
z własnej woli nie słucham RMF-u, ale wybrałam po prostu jednego z moich ulubionych artystów, których plebiscytu tutaj na mychartsie nie zauważyłam.. Tancze

(04.05.2020 11:23 PM)Artur.O napisał(a):  Tylko tu raczej opinię o wykonawcy mam negatywną.
czy można zapytać dlaczego taka opinia?

(04.05.2020 11:23 PM)Artur.O napisał(a):  Open Road
Here I Am
może warto posłuchać też starszych nagrań z pierwszych płyt Adamsa.. Sporo wartościowych nagrań jest z lat 80.

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
06.05.2020 03:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #55
RE: Mychartsowy Top Bryana Adamsa
Artur.O napisał(a):Myślałem, że bardziej RMFowego wykonawcy niż Roxette nie da się wymyślić.

Zabawne, bo to właśnie na Trójce był Top Bryana Adamsa, jako jeden z nielicznych artystów dostąpił tego, nazwijmy to, zaszczytu Icon_wink

Radio Epsilon
06.05.2020 04:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #56
RE: Mychartsowy Top Bryana Adamsa
(06.05.2020 03:45 PM)Lilian napisał(a):  
(04.05.2020 11:23 PM)Artur.O napisał(a):  Tylko tu raczej opinię o wykonawcy mam negatywną.
czy można zapytać dlaczego taka opinia?
1. Okropny, ograniczony wokal, który sprawia, że nawet taneczne kowery niektórych jego piosenek wypadają lepiej od oryginałów
2. Stanowczo za dużo sztampowych, bezjajecznych ballad, z których niektóre prawdopodobnie umieściłbym na swojej koszmarliście, gdybym coś takiego organizował. Co prawda "Here I Am" też jest balladowe, ale jakoś wyraźniejsze jest melodycznie i mam do tej piosenki lekki sentyment.

(06.05.2020 03:45 PM)Lilian napisał(a):  może warto posłuchać też starszych nagrań z pierwszych płyt Adamsa.. Sporo wartościowych nagrań jest z lat 80.
Po tym topie się okaże, czy są wartościowe xD

(06.05.2020 04:05 PM)EVENo napisał(a):  
Artur.O napisał(a):Myślałem, że bardziej RMFowego wykonawcy niż Roxette nie da się wymyślić.

Zabawne, bo to właśnie na Trójce był Top Bryana Adamsa, jako jeden z nielicznych artystów dostąpił tego, nazwijmy to, zaszczytu Icon_wink
Skąd "to właśnie" w twoim poście, skoro nic o Trójce nie mówiłem? Icon_razz2 Zresztą nie ma tu porównania, bo RMF FM topów wykonawców nie organizuje. Natomiast w przeciwieństwie do Trójki, Adams jest stałym składnikiem ich plejlisty, o proszę:
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewtopic.p...2097#92097
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewtopic.p...943#117943
(gdzieś w tym temacie jest nawet naśmiewanie się z RWK (Radio Wielka Kumulacja) Roxette, nawet tego nie pamiętałem)

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
06.05.2020 05:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 421
Dołączył: Aug 2017
Post: #57
RE: Mychartsowy Top Bryana Adamsa
Akurat 5-6 lat temu w RMF-ie faktycznie grano dużo Bryana Adamsa. Teraz z tej masy ostały się jedynie "Cloud #9" i "Everything I Do (I Do It For You).
06.05.2020 08:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #58
RE: Mychartsowy Top Bryana Adamsa
A propos tego trójkowego topu, co miałeś Artur na myśli? Czy był to top przed którymś z koncertów, które to zestawienia często robiono w sobotnim ZD3?
06.05.2020 09:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #59
RE: Mychartsowy Top Bryana Adamsa
Artur.O napisał(a):Co prawda "Here I Am" też jest balladowe, ale jakoś wyraźniejsze jest melodycznie i mam do tej piosenki lekki sentyment.
jakże wszystko jest względne! mnie najbardziej w pierwszej chwili wśród zgłoszeń rzucił się w oczy ten numer jako synonim wszystkiego tego, czego w muzyce adamsa nie lubię Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.05.2020 10:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #60
RE: Mychartsowy Top Bryana Adamsa
Icon_lol No to ciekawie. Ja bym wskazał "All 4 Love", albo "Please Forgive Me" (For Making Boring Music).

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.05.2020 11:02 PM przez Dobromiera.)
06.05.2020 11:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości