Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Roxette
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 128
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #41
RE: Mychartsowy Top Roxette
utwory zgłoszone do tej pory.
będzie aktualizowane Icon_wink2



na spotify brak utworu grupy The Beatles - Help!
chyba, że ja nie umiem znaleźć, to proszę o info.
tak samo proszę o info gdyby jakaś wersja była zła.
jest tam mnóstwo składanek i mogłem kliknąć np. jakiegoś lajfa, a całości nie słuchałem. jeszcze.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.04.2020 05:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #42
RE: Mychartsowy Top Roxette
przesłuchałem dzisiaj, po raz pierwszy w życiu, jedną z płyt roxette w całości i jako że nigdy nie słuchałem ich tak o, miałem wrażenie, jakby przez cały czas grało radio; po dido, to kolejny wykonawca, który nie bardzo porusza mnie estetycznie, emocjonalnie czy intelektualnie, ale oczywiście posłucham i zagłosuję Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.04.2020 05:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #43
RE: Mychartsowy Top Roxette
(15.04.2020 05:13 PM)Yacy napisał(a):  moja trzecia propozycja to:

Sleeping Single
Oklasky

Za playlistę też dzięki!
15.04.2020 05:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 689
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
RE: Mychartsowy Top Roxette
On, to ma szczęście, bo jego dziesięć ulubionych utworów już się pojawiło. Z mojego top 10 są tylko trzy utwory, z czego dwa z dolnej połówki. Icon_frown
15.04.2020 07:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #45
RE: Mychartsowy Top Roxette
kajman napisał(a):On, to ma szczęście, bo jego dziesięć ulubionych utworów już się pojawiło.
Moich z tych co znam to też, lecz nie będę udawał, że czekanie nie dało rezultatów: zgłosiliście całą grupę utworów, których mi po pierwszym dniu brakowało. Łatwo domyśleć się płyty, którą uwielbiam: ze strony A zaproponuję wieńczącą zabójcze dzieło kompozycję, zaś z B mój ulubiony 'prywatny' przebój, zapowiadający swoim niepokojącym klimatem opus magnum albumu.

Dance Away
Shadow Of A Doubt
15.04.2020 10:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 689
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
RE: Mychartsowy Top Roxette
Z dwóch utworów z drogą tym razem (przy topie też) bardziej mi podszedł:
In My Own Way
20.04.2020 06:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #47
RE: Mychartsowy Top Roxette
It Just Happens
Some Other Summer
20.04.2020 06:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 689
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
RE: Mychartsowy Top Roxette
Przesłuchania potwierdziły, że to kompletnie nie moja muzyka. Ale głos oddałem.
20.04.2020 07:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 998
Dołączył: Sep 2017
Post: #49
RE: Mychartsowy Top Roxette
Cholera, nawet nie zacząłem odsłuchów, a już wiem, że będzie ciężko wybrać te dziesięć utworów. Piosenki, których nie kojarzę po tytułach i te, których jeszcze nie znam pewnie będą się przepychać przed przeboje, a później będzie zgrzytanie zębów, że jakiś pewniak skończył bez punktów. Zdziwię się jednak jeśli moja ścisła czołówka będzie do ruszenia, podium raczej jest u mnie zabetonowane, ale... zobaczymy Icon_biggrin

Radio Epsilon
20.04.2020 08:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #50
RE: Mychartsowy Top Roxette
Przy takich plebiscytach zawsze mi głupio, bo głosuję na największe hity danych zespołów, tak jakbym nie przyłożył się do przesłuchań. Tym razem wreszcie jest odwrotnie. Nie wiedziałem, że zespół Roxette stworzył tak dużo dobrego.
21.04.2020 12:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #51
RE: Mychartsowy Top Roxette
KONIEC PRZYJMOWANIA PROPOZYCJI
21.04.2020 12:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 998
Dołączył: Sep 2017
Post: #52
RE: Mychartsowy Top Roxette
Jestem w trakcie odsłuchów i tak, ułożenie tego w kolejności może mnie przerosnąć Icon_razz2 Niby to taka "niemęska" muzyka, ale nie ma to tamto, wchodzi to po prostu znakomicie. Najpierw słucham jakiegoś "pewniaka", zaraz potem zapomniany utwór, a później jakiś znany, ale uważany przeze mnie za słabszy i wiecie co? Wszystkie trzy mi się podobają! Więc niby fajnie, słucham sobie Roxette, życie jest cudowne, ale czy ktoś mi powie jak ja to mam ułożyć w Top?! Icon_razz2

Yacy napisał(a):na spotify brak utworu grupy The Beatles - Help!
To i tak jest tutaj tylko po to, żeby skończyło z dwunastoma punktami Icon_mrgreen

Radio Epsilon
22.04.2020 06:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #53
RE: Mychartsowy Top Roxette
Cieszę się z Twojej radości, ale dla mnie odsłuch całości był męczący. Zostawiłem jednak po pierwszym 10 nagrań i nie powiem, wtedy było dopiero niebiańsko.
22.04.2020 07:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 998
Dołączył: Sep 2017
Post: #54
RE: Mychartsowy Top Roxette
A to u mnie jeden z hiciorów, którego nie da się nie lubić jest jednym z najniżej ocenionych Icon_razz2 Co nie znaczy, że nisko, po prostu poziom jest tak wysoki. No i kilka pewniaków nie zmieści się w dziesiątce, choć niekoniecznie wyrzuceni przez nieznane lub zapomniane przeze mnie utwory, ale również przez te, które niby znam na pamięć, ale dzisiaj wybrzmiały mi lepiej Icon_eek A generalnie trzy topy można by tymi utworami wypełnić, w sensie moje trzydzieste miejsce wciąż miałoby szanse na 12 punktów w topie Girls Aloud Icon_razz2

Radio Epsilon
22.04.2020 07:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #55
RE: Mychartsowy Top Roxette
mnie się słuchało lepiej niż myślałem po całym "joyride" przed dwoma tygodniami; okazało się, że selekcja z tej płyty wypadała nie najlepiej w kontekście nagrań z "crash! boom! bang!" czy "look sharp"; ostatecznie rzeczywiście trudno było mi przejść przez niektóre z ich przebojów (zwłaszcza "how do you do" z tym potwornym wykrzyknikiem), ale inne zabrzmiały mi zaskakująco lekko i świeżo i jakoś znaleźliśmy konsensus -- a w sumie całą 10-tkę można tu ułożyć z radiowych hitów, więcej nawet! to trzeba im oddać, że przez lata natrzaskali nagrań, które zaistniały w zbiorowej świadomości -- w usa pewnie ten zestaw byłby uboższy, ale u nas w europie kontynentalnej to naprawdę pokaźna liczba; i mój zwycięzca też jest ze skraju tej części zestawu, czego w sumie się nie spodziewałem Icon_wink do szerokiego twc go nie dodałem, ale jest gdzieś w jego przedsionku, może za jakiś czas!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.04.2020 09:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #56
RE: Mychartsowy Top Roxette
O, to trzy dni zostały. Pora się wziąć za ten zestaw w końcu. Icon_razz2

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
01.05.2020 10:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #57
RE: Mychartsowy Top Roxette
Nigdy nie byłem fanem Roxette, bo RMF i Zet już były ich największymi fanatykami za mnie. Nickelback? Gwiazdy jednego przeboju. Madonna? No, wydała właśnie nową płytę, to może single z niej zagramy. Michael Jackson, Prince? Nie ma takiego numeru. Ale Roxette to co innego, Roxette zawsze było grane dużo i często, a że nie mają jakiegoś wyjątkowego stylu, to niespecjalnie na nich zwracałem uwagę.

Po przesłuchaniu tego zestawu potwierdzić muszę że to dobry zespół był, z dużym talentem do pisania ładnych i melodyjnych piosenek na dwa głosy, i o dziwo te mniej znane rzeczy nieraz były w sumie tak samo dobre jak te wszystkie Dżojrajdy i Lóki, przez co od początku do końca tylko 1. miejsce było u mnie jasne a dalej to loteria. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
02.05.2020 11:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #58
RE: Mychartsowy Top Roxette
Swego czasu właśnie po Dżojrajdzie poczułem u nich syndrom wypalenia się, ale ok, moje odczucia mogą być jak najbardziej subiektywne w tym aspekcie. Chytry
02.05.2020 11:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #59
RE: Mychartsowy Top Roxette
Wypalenia zaraz po wydaniu najpopularniejszej płyty? Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
02.05.2020 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #60
RE: Mychartsowy Top Roxette
No chyba wypalenie się, wyprztykanie się z pomysłów bardziej jest wtedy prawdopodobne niż po 'niewypale'? Icon_wink
02.05.2020 11:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości