Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Swoje chwalę, cudzego nie znam
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
RE: Swoje chwalę, cudzego nie znam
Nawet nie wiem ile teraz wynosi. Kupuję spokojnie kwartalny i mam na długi czas spokój. Tylko ostatni to był kiepski interes.
30.03.2020 01:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #42
RE: Swoje chwalę, cudzego nie znam
Myślę, że są stosunkowo wyższe dziś.
30.03.2020 01:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 996
Dołączył: Sep 2017
Post: #43
RE: Swoje chwalę, cudzego nie znam
A tak offtopując już totalnie, to teraz chyba nie ma co się obawiać kanara, wszak robiłby tylko zbędny tłok Icon_wink

Radio Epsilon
30.03.2020 02:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
RE: Swoje chwalę, cudzego nie znam
Ja za 14 miesięcy w ogóle będę mógł porzucić wszystkie obawy w komunikacji miejskiej.
30.03.2020 03:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #45
RE: Swoje chwalę, cudzego nie znam
A to dobijasz zmiany kodu?
30.03.2020 03:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #46
RE: Swoje chwalę, cudzego nie znam
Widzę że ode mnie zaciągnąłeś Petów
To duża satysfakcja, że weterani ciągle jeszcze zarażają.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
30.03.2020 04:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #47
RE: Swoje chwalę, cudzego nie znam
dziobaseczek napisał(a):ciągle jeszcze zarażają
Oj niefortunne określenie. Icon_lol

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
30.03.2020 05:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #48
RE: Swoje chwalę, cudzego nie znam
kajman napisał(a):Ja za 14 miesięcy w ogóle będę mógł porzucić wszystkie obawy w komunikacji miejskiej.
Icon_lol Icon_mrgreen

Nie daj się tej emeryturze. Icon_wink
30.03.2020 05:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
RE: Swoje chwalę, cudzego nie znam
thestranglers napisał(a):A to dobijasz zmiany kodu?
W Toruniu nie przy zmianie, ale w samym środku.
Aro napisał(a):Nie daj się tej emeryturze.
Tutaj decyduje wiek, a nie emerytura.
30.03.2020 06:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #50
RE: Swoje chwalę, cudzego nie znam
kajman napisał(a):W Toruniu nie przy zmianie, ale w samym środku.
chyba za mało z ludźmi ostatnio rozmawiam Icon_rolleyes
30.03.2020 06:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #51
RE: Swoje chwalę, cudzego nie znam
O, matko, przeraził mnie ten offtop Icon_twisted Chciałem jeszcze z godzinkę poczekać, ale w takim razie zabieram się już do prezentowania ostatniej grupki.
30.03.2020 08:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #52
RE: Swoje chwalę, cudzego nie znam
Zwycięzcy - utwory, które umieszczam w poczekalni.
Oczywiście nie wepchnę wszystkich do następnego notowania, dlatego proszę uzbroić się w cierpliwość.

Adam1992: Felix Jaehn - Close Your Eyes
Promyczek nadziei dla osób, na których listach nic tym razem nie znalazłem - tego typu muzyka też mnie czasem chwyta.
Artur.O: Miranda Lambert - Bluebird
Młody Polak, Michał Wiśniewski, a na pierwszym miejscu ukrywasz taką perełkę. Icon_biggrin
1981: Asgeir - Lazy Giants
Niby leniwe, ale na tyle, żeby zainteresować.
dziobaseczek: Blackbird Blackbird - It Hurts To Say Goodbye, Approachable Members Of Your Local Community - The Internet
Zabieram się czasem do twoich list na Spotify, ale robię to w złej kolejności. Od następnej będę zaczynał od miejsca 1., a nie 40. jak do tej pory.
EVENo: Gotthard - Misteria
Nazwa wykonawcy, tytuł i profil Twojej listy sugerował jakieś gitarowe łojenie nie do wytrzymania. Serio Icon_biggrin A tu tak pozytywne zaskoczenie.
Gaspard: Caroline Polachek - So Hot You're Hurting My Feelings
Nawet nie chcę liczyć od kiedy kojarzę to nazwisko i od kiedy zarazem odkładam w czasie dokładniejsze poznanie twórczości. Już po pierwszych 10 sekundach wiedziałem, że to dokładnie moje klimaty.
ku3a: Avenged Sevenfold - Set Me Free
Niezwykle trudno mnie przekonać gitarowym łojeniem, za to tutaj jest zwięźle i treściwie.
kuba015: The Roop - On Fire
Coś jak z Epic Sax Guy - czasem eurowizyjna muzyka może się do ciebie przyczepić, mimo że zdecydowanie się zapierasz.
piotreklp3: The Amazons - Georgia, Billy Talent - Forgiveness I + II
Utwory działające jak wehikuły czasu.
szymek79: Sam Smith - To Die For
Muszę zapamiętać, że uprzedzenie do niektórych wykonawców powinienem zawiesić, gdy dotrze u kogoś do pierwszego miejsca.
tadzio3: Coldplay - Church
Zawodzili mnie już wielokrotnie, więc nie sprawdzam już całych płyt. Cieszę się, że ktoś to zrobił za mnie.
tomas585: Lindermann - Frau & Mann
Okazało się, że Radio jeszcze nie zabiło mojego zamiłowania do tego typu niemieckich wokali.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.03.2020 09:16 PM przez dannar.)
30.03.2020 09:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #53
RE: Swoje chwalę, cudzego nie znam
(30.03.2020 10:10 AM)AKT! napisał(a):  szkoda, że nie wrzuciłem kolejnego notowania, bo miałem ciekawsze podium Icon_smile
Sic! Po zakończeniu tej zabawy sam stwierdziłem, że mam mało ciekawe podium i muszę je w następnych tygodniach trochę urozmaicić. Icon_biggrin
30.03.2020 09:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 996
Dołączył: Sep 2017
Post: #54
RE: Swoje chwalę, cudzego nie znam
dannar napisał(a):Nazwa wykonawcy, tytuł i profil Twojej listy sugerował jakieś gitarowe łojenie nie do wytrzymania.
Z pierwszymi dwoma się zgodzę, mi też tytuł kojarzy się bardziej z Edguyem, metalową kapelą, która miała piosenkę o tym samym tytule. A sam Gotthard wydał nową płytę z Necluar Blastem, choć kompletnie nie pasuje do tej wytwórni. Z kolei z tym ostatnim się nie zgodzę. Wydaje mi się, że profil mojej listy to przede wszystkim takie brzmienia Icon_wink

Radio Epsilon
30.03.2020 09:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #55
RE: Swoje chwalę, cudzego nie znam
dannar napisał(a):Artur.O: Miranda Lambert - Bluebird
ooo, czuję się moralnym zwycięzcą też <3 mam nadzieję, że sobie poradzi Icon_smile u mnie nie tak dawno też była na podium Icon_biggrin

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
31.03.2020 10:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 421
Dołączył: Aug 2017
Post: #56
RE: Swoje chwalę, cudzego nie znam
Szkoda, że z mojego podium się spodobała tylko jedna piosenka i to jeszcze ta, którą znałeś...
31.03.2020 02:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #57
RE: Swoje chwalę, cudzego nie znam
Co ja mogę...

Gdybym miał wybrać jednego zwycięzcę, to zdecydowanie.
Gaspard i Caroline Polachek.

Do następnego razu.
31.03.2020 08:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #58
RE: Swoje chwalę, cudzego nie znam
dannar napisał(a):dziobaseczek: Blackbird Blackbird - It Hurts To Say Goodbye, Approachable Members Of Your Local Community - The Internet
Zabieram się czasem do twoich list na Spotify, ale robię to w złej kolejności. Od następnej będę zaczynał od miejsca 1., a nie 40. jak do tej pory.
Wielki szok pozytywny. Nie sądziłe, by kogoś ci drudzy przekonają - choć to przebojowa propozycja. Twoja koncepcja odnośnie słuchania od 1 do 40 jest rozsądna - ja sam kiedyś myślałem, by układać playliste od 1 do 40 - ale lubię słuchać z narastaniem napięcia. Stąd układam odwrotnie.
Miło też widzieć Caroline Polachek.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
01.04.2020 05:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #59
RE: Swoje chwalę, cudzego nie znam
Stało się. Ponieważ liczba nowości w ostatnim notowaniu była skandalicznie mała, a do następnego na razie żadnych kandydatów poza co najmniej trzema Królami z nowej płyty nie mam, postanawiam odkopać tę zabawę.
Tym razem znalazłem 34 aktywne (w miarę) listy i zaczynam przesłuchania pierwszych trójek. Strzeżcie się.
12.04.2021 08:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #60
RE: Swoje chwalę, cudzego nie znam
U mnie weź top 10 XD. Podpisano lobbysta dziobasowej Icon_razz

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
12.04.2021 08:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości