Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top 100 U2 wg uzi.
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 508
Dołączył: Nov 2008
Post: #21
 
no tak, bo to wcale nie jest najgorszy fragment na ostatniej płycie Icon_wink2
03.06.2009 10:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 261
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
bear napisał(a):no tak, bo to wcale nie jest najgorszy fragment na ostatniej płycie Icon_wink2
Wprawdzie całej płyty nie znam (być może jeszcze), ale z poznanych 6 jest zdecydowanie najlepszy
03.06.2009 11:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #23
 
ku3a napisał(a):ja mam pewne podejrzenia. chyba że nie mówiłaś o tym utworze w Płocku, to wtedy póki co nie mam podejrzeń Icon_wink2.
A ja byłem przy tej rozmowie? Bo nie mogę sobie czegoś takiego przypomnieć...
04.06.2009 09:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 082
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
nie, ta rozmowa którą mam na myśli miała miejsce już w niedzielę jak już się pożegnaliśmy, a my we trójkę szliśmy w poszukiwaniu pizzerii.
04.06.2009 10:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
uzi napisał(a):chciałabym, ale jakoś nie umiem. :roll:
To proste: kopiujesz pierwszą dziesiątke z last.fm i już... Icon_smile2
04.06.2009 12:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 261
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
prz_rulez napisał(a):
uzi napisał(a):chciałabym, ale jakoś nie umiem. :roll:
To proste: kopiujesz pierwszą dziesiątke z last.fm i już... Icon_smile2
Dla mnie to byłby najgorszy wariant, bo:
1. Nie mam last.fm i nie wiem, jak się to je.
2. Gdybym miał to gdybym przesłuchiwał utwory jak w tej chwili, to na szczycie prawie zawsze byli debiutanci.
3. Gdybym zmienił zasady to miałbym wszystko przesłuchane po 1 razie.
04.06.2009 02:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #27
 
prz_rulez napisał(a):To proste: kopiujesz pierwszą dziesiątke z last.fm i już... Icon_smile2
1. w tym tygodniu musiałabym mieć całą listę zapchaną U2.
2. jestem w takim okresie, że prawie cały tydzień [albo nawet dwa tygodnie] słucham tylko i wyłącznie jednego zespołu [całej dyskografii, dlatego aż tydzień/dwa] i przyznaj, że głupawo by wyglądało, gdybym co tydzień na liście powiedzmy top 30 miała 30 wypadków i 30 nowości, ew. powrotów.
3. lans.efę kłamie. no, może nie kłamie, ale nie mówi o tym, czego słucham od rana do popołudnia/w nocy/kiedykolwiek, kiedy jestem poza zasięgiem komputera - na mp3. a na mp3 dużo słucham.

last jest fajny, ale nie do takich rzeczy. Icon_wink2
04.06.2009 04:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Kiedy kolejna odsłona topu, moja wieczorem, po teście z anglika :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.06.2009 04:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #29
 
saferłel napisał(a):Kiedy kolejna odsłona topu
jak się zrobi [już za chwileczkę, już za momencik... no, może nie dosłownie.], to będzie. Icon_wink2
saferłel napisał(a):po teście z anglika :/
powodzenia więc. Icon_wink2
04.06.2009 04:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #30
 
trochę się ta moja chwileczka przeciągnęła, ale jestem usprawiedliwiona - oglądałam to, co teraz będzie w linkach [+ Vat Icon_wink2]. Icon_cool2

90. Original Of The Species [How To Dismantle An Atomic Bomb; 2004]
89. Deep In The Heart [I Still Haven't Found What I'm Looking For Single; 1987]
88. The Ocean [Boy; 1980]
87. Hawkmoon 269 [Rattle And Hum; 1988]
86. Electrical Storm [The Best of 1990 - 2000 & B Sides; 2002]
85. Mysterious Ways [Achtung Baby; 1991]
84. The Playboy Mansion [Pop; 1997]
83. A Sort Of Homecoming [The Unforgettable Fire; 1984]
82. Ultraviolet (Light My Way) [Achtung Baby; 1991]
81. Zoo Station [Achtung Baby; 1991]


86. wrzuta zamiast teledysku, bo: a) ta wersja, niemixowana, jest lepsza Icon_wink2, b) teledysk wkurza chyba każdą fankę Larry'ego, więc mnie też. Icon_lol
85. piosenka jest świetna, ale nie aż tak jak jej wykonania live. Icon_cool2 zawsze dają radę, ale Zoo TV to jednak Zoo TV. no i ten Edge, który udaje, że umie zrobić fajny ruch nóżkami... Icon_mrgreen
82. Zoo TV to jeden wielki spektakl, ale telefony Mr MacPhisto lub Mirrorball Man'a do Busha czy innych władz - to jest moc. to jest jazda. to jest, w końcu, bezczelność. Icon_cool2 Bono na Zoo TV wykozaczył się na cacy. kontrolowany megakicz. bomba.
81. jak wyżej, w sumie. Icon_wink2 tylko bez telefonu. Icon_wink2
04.06.2009 06:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Original Specie, Hawkmoon 69, Playboy Mansion - stosunkowo nisko.

Ale najbardziej boli mnie tak słabe miejsce Mysteriou Ways. Icon_sad Wychodzi na to, że średnio prawie 50% dyskografii jest lepszych od tego kawałka. BOLI!

W każdym razie mocny początek i niespodzianki...chociaż nie takie jak sobie bym tego życzył.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.06.2009 07:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #32
 
saferłel napisał(a):Original Specie, Hawkmoon 69, Playboy Mansion - stosunkowo nisko.
tu wszystko jest stosunkowo wysoko, bo ja całe U2 kocham. Icon_razz
saferłel napisał(a):Ale najbardziej boli mnie tak słabe miejsce Mysteriou Ways. Icon_sad Wychodzi na to, że średnio prawie 50% dyskografii jest lepszych od tego kawałka. BOLI!
dziecko Achtunga... Icon_razz
wiedziałam, że się wkurzysz. Icon_mrgreen
04.06.2009 07:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Wkurzyć się to nie, ale liczyłem na dobre miejsce akurat tej piosenki, miejsce 85 jest dla mnie niespodzianką in minus, i tyle.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.06.2009 07:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #34
 
saferłel napisał(a):liczyłem na dobre miejsce akurat tej piosenki, miejsce 85 jest dla mnie niespodzianką in minus, i tyle.
szczerze powiedziawszy, MWays najbardziej cenię właśnie za wykonania na żywo. bo to zawsze naprawdę fajnie wychodzi. a tak to... powyżej średniej Achtunga. Icon_razz Icon_lol
saferłel napisał(a):Wkurzyć się to nie
racja.
do tego będą lepsze okazje. Icon_mrgreen
04.06.2009 07:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Nie nastawiasz mnie optymistycznie na swój top Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.06.2009 07:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #36
 
saferłel napisał(a):Nie nastawiasz mnie optymistycznie na swój top Icon_wink
spokojnie, spokojnie.
90s nieźle sobie na tym topie radzą. Icon_wink2
04.06.2009 08:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #37
 
Kolejny Top barrrdzo przyjemnego zespołu którym mam nadzieję zajmę się kiedyś...
Na pewno będę śledził na bieżąco kolejne pozycje.
04.06.2009 08:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
I u mnie jest już kolejna dawka miejsc Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.06.2009 08:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #39
 
z mojego punktu widzenia całkiem fajna dycha , bo tylko 3 utwory z niej sklasyfikowałem [wychodzi na to że pozostała 7 może być u mnie w podobnych rejonach jak u Ciebie Icon_razz]

Ale np.
Electrical Storm - u mnie jest w top40 , a Original Of The Species w top 50 Icon_wink2

No a najwyżej u mnie wspomniane Mysterious Ways - wiem, że mało oryginalnie ale cóż... Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.06.2009 10:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Ależ ''Mysterious Ways'' jest bardzo oryginalne Icon_wink z czysto muzycznego punktu widzenia Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.06.2009 11:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości