Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1000 MOJA LISTA
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #21
RE: 1000 MOJA LISTA
Yacy napisał(a):Zresztą Trójki słucham już mniej, ale nadal prawie tylko jej jeśli chodzi o radio.
To ja wyłącznie u siebie w domu.

Yacy napisał(a):kilkanaście utworów stąd nie było pewnie nigdy w Trójce. może i by mogły być ale jednak nie było ich.
Te Pendragony pewnie, to podbiorę coś od Ciebie na chybił trafił...

Yacy napisał(a):ostatnio to szybciej owsianka albo jakaś rybka. jeśli może być to śmiało
zdecydowanie bardziej rybka, zwłaszcza, że u Ciebie świeższa Icon_biggrin

Yacy napisał(a):czy my kiedyś nie poruszaliśmy tego tematu. bo ja mam podobne spostrzeżenia
nie pamiętam, ale znaczy, że też ciepło myślisz o najstarszej liście na forum Icon_wink

Yacy napisał(a):wtedy gdy słuchałem synthpopu to był on new-romanticem Icon_wink2 teraz owszem na RYM są płyty synthpopowe ale noworomantycznych nie ma.
i to jest rozsądne wytłumaczenie tego fenomenu Ok
03.03.2020 11:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #22
RE: 1000 MOJA LISTA
Gratuluję tysiąca notowań! Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
04.03.2020 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #23
RE: 1000 MOJA LISTA
Z dużym opóźnieniem, ale składam gratulacje z powodu tego niezwykłego jubileuszu. Icon_smile2 Życzę Ci też, żeby nie podnieśli wieku emerytalnego.

Zdaje się, że nigdy byś takiego miejsca pierwszego nie przewidział. A ja sobie go posłuchałam przy tej okazji - bardzo przyjemna piosenka. W sumie taka trochę drobinka, szybko się kończy. Icon_wink2
I może przy okazji zapytam - gdzie się dokopaliście do Skaldów?
I jeszcze dzięki za The Slow Show - poznałam ich na moim pierwszym Offie, nawet kupiłam wtedy płytę. Ale jednak strasznie pesymistyczni wtedy byli, nie śledziłam ich dalszych poczynań. A tu proszę, bardzo miła płyta, w innym odcieniu zupełnie.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
10.03.2020 01:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
RE: 1000 MOJA LISTA
(03.03.2020 11:19 PM)thestranglers napisał(a):  zdecydowanie bardziej rybka, zwłaszcza, że u Ciebie świeższa Icon_biggrin
teoria Icon_wink2 w sensie - nie pamiętam kiedy taką jadłem... ostatnio najczęściej z... Lidla Icon_frown
(03.03.2020 11:19 PM)thestranglers napisał(a):  i to jest rozsądne wytłumaczenie tego fenomenu Ok
rozsądne? Icon_razz coś chciałem napisać. po prostu Icon_wink2

(04.03.2020 09:35 PM)Artur.O napisał(a):  Gratuluję tysiąca notowań! Icon_wink
Dziękuję. Icon_biggrin3

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.03.2020 01:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
RE: 1000 MOJA LISTA
(10.03.2020 01:08 AM)neon.ka napisał(a):  Życzę Ci też, żeby nie podnieśli wieku emerytalnego.
Icon_eekIcon_lolIcon_lol Dziękuję Icon_wink2
(10.03.2020 01:08 AM)neon.ka napisał(a):  Zdaje się, że nigdy byś takiego miejsca pierwszego nie przewidział.
ja nawet nie zerkałem poniżej 5-7 miejsca myśląc kilka dni wcześniej co znajdzie się u góry Icon_wink2
(10.03.2020 01:08 AM)neon.ka napisał(a):  I może przy okazji zapytam - gdzie się dokopaliście do Skaldów?
Aro, kajman. tam bym szukał Icon_wink2
(10.03.2020 01:08 AM)neon.ka napisał(a):  Ale jednak strasznie pesymistyczni wtedy byli, nie śledziłam ich dalszych poczynań. A tu proszę, bardzo miła płyta, w innym odcieniu zupełnie.
że aż tak? a to która to była płyta? chętnie sprawdzę te smutasy Icon_biggrin3

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.03.2020 01:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #26
RE: 1000 MOJA LISTA
(10.03.2020 01:21 AM)Yacy napisał(a):  że aż tak? a to która to była płyta? chętnie sprawdzę te smutasy Icon_biggrin3
Na PW przejdę. Icon_smile2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
16.03.2020 09:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości