Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sasha Strunin - Autoportrety
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 017
Dołączył: Sep 2017
Post: #1
Sasha Strunin - Autoportrety
Ostatnio gdy oglądałem jak Najman obiera mandarynkę (nie pytajcie) pomyślałem sobie co słychać u Sashy Strunin. Dziewczyna swego czasu chyba miała zostać polską Taylor Swift, ale coś nie wyszło. Okazuje się, że pół roku temu Sasha wydała nową płytę... której nikt nie słucha. No dobra, kajman (nie mylić z Najmanem) do tego dotarł przede mną, ale generalnie zaliczyłem niemały szok, że Sasha wydała płytę jazzową z zerową promocją. Niecały tysiąc wyświetleń na YouTube mówi sam za siebie.

Wygląda więc na to, że dziewczyna z przeszłością celebrytki zajmuje się dziś tworzeniem muzyki... wyłącznie dla muzyki. Z jednej strony cieszy to, z drugiej dziwi, bo bądź co bądź, nazwisko Sashy jeszcze do końca nie "wygasło" i można by tego typu twórczość choć w małym stopniu wypromować i nie byłoby w tym niczego złego. Tymczasem, jak wspomniałem wcześniej, promocja albumu jest zerowa i mało kto o tej płycie słyszał.

Ciekawe czy Sasha nadal będzie więc tworzyć tego typu muzykę nie zwracając nawet uwagi na to, czy ktokolwiek tego słucha, bo jeśli tak, to będziemy mieli do czynienia z jedną z największych transformacji artysty w dziejach. Z resztą, chyba już teraz mamy.


Radio Epsilon
06.02.2020 03:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
RE: Sasha Strunin - Autoportrety
Wszyscy już o niej zapomnieli.
Moim zdaniem nie pasuje do takiej stylistyki, a może to ja nie przepadam za takimi brzmieniami?

wolałem The Jet Set Icon_razz
06.02.2020 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Sasha Strunin - Autoportrety
Tomekk napisał(a):może to ja nie przepadam za takimi brzmieniami?
Myślę, że tak, a przynajmniej też.
EVENo napisał(a):Sasha wydała nową płytę... której nikt nie słucha. No dobra, kajman do tego dotarł przede mną
Słuchało jej tutaj więcej osób, bo prz_rulez zgłosił ją do rankingu płytowego (i dał ją na ostatnim miejscu), ale odebrany był raczej negatywnie (najwyższe miejsce u kogoś poza mną to 15/20).
11.02.2020 08:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #4
RE: Sasha Strunin - Autoportrety
Sasha to chyba sama nie do końca wie, czego chce... zaczynała w The Jet Set, potem w poszła w dziewczęcy pop, potem miała romans z elektropopem w stylu Lady Gagi (też wizerunkowo), w międzyczasie krytykując Brodkę i Lanę Del Rey, a teraz to... dziwne.
11.02.2020 08:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Sasha Strunin - Autoportrety
Po prostu odnalazła właściwą muzykę.
11.02.2020 08:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sasha Strunin - Autoportrety prz_rulez 1 459 25.06.2019 07:09 AM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości