Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top The Prodigy
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #161
RE: Mychartsowy Top The Prodigy
Kalypson napisał(a):dlaczego nie dostałem od prowadzącego powiadomienia tuż po tym jak rzuciłem głosy
Powiadomienie o otrzymaniu głosów wysłałem. Jednak to, co się stało zauważyłem dopiero przy liczeniu głosów czyli w poniedziałek po 20.
Sundrajta napisał(a):prorok czy co?
Jeżeli posłucham pięciu sekund z początku, pięciu ze środku i pięciu z końcówki to może nie jestem w stanie dać dokładnej oceny utworowi, ale to czy warto jest go dalej słuchać i czy mam szansę go polubić to bez problemu jestem w stanie i byłbym zdziwiony, jeżeli ktoś nie byłby.
Kalypson napisał(a):sposób urządzenia Programu Lojalnościowego
Jest ewidentnie sprawiedliwy i dający aktywnym uczestnikom szanse na zgłoszenie propozycji.
13.02.2020 05:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #162
RE: Mychartsowy Top The Prodigy
To znaczy, żeby nie było, dla mnie tu już nie chodzi o Kalypsona, tylko właśnie o morale. Bo Kalypson nie tylko oszukał, ale i sugeruje, że inni też to robią. A najgorsze jest to, że może mieć rację, bo tu nadal wypowiadają się te same osoby, a inne milczą jak grób, nie tylko w tej sprawie. Wyniki topów też zazwyczaj komentują jedne i te same osoby.

I jeśli chcecie to już się tłumaczę ze swojego oceniania piosenek po 5 sekundach odsłuchu. Jeżeli jakiś utwór podczas tych 5 sekund powoduje, że mam ochotę wrzucać żydów do gazu, to raczej nie powinienem go oceniać zbyt pozytywnie, prawda? I nie, nie przesadzam, większość utworów Prodigy tak na mnie działa. Zagłosowałem na te, które tak na mnie nie działały. Chyba dosyć sprawiedliwa metoda.

Radio Epsilon
13.02.2020 05:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #163
RE: Mychartsowy Top The Prodigy
EVENo napisał(a):Chyba dosyć sprawiedliwa metoda.
Dlatego napisałem że rozumiem taką postawę.
EVENo napisał(a):Wyniki topów też zazwyczaj komentują jedne i te same osoby.
To te którym wyobraź sobie, jeszcze się chce, nawet gdy jest top Prodigy. Icon_eek

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
13.02.2020 05:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #164
RE: Mychartsowy Top The Prodigy
EVENo napisał(a):To znaczy, żeby nie było, dla mnie tu już nie chodzi o Kalypsona, tylko właśnie o morale. Bo Kalypson nie tylko oszukał, ale i sugeruje, że inni też to robią.

Zgodnie z regulaminem nie oszukałem. Nie wiedziałem, że mogę inaczej! Ile razy mam to powtarzać. Możesz czuć się zawiedziony, że te puste głosy wpłynęły na wyniki w dole stawki (nawet nie w czubie), ale to wystarczy napisać jasno i prosto i zweryfikować, uciąć punkty. A tutaj szykuje się krucjata, bo uraziłem jakieś wewnętrzne poczucie sprawiedliwości obywatelskiej.

Nie sugeruję też, że inni oszukują (czyli robią coś celowo, żeby zepsuć zabawę z pełną premedytacją). To jest właśnie kłamstwo i idąc takim tokiem rozumowania jaki tutaj zaczyna się przebijać, to skoro odwołujemy się do sprawiedliwości, to czemu miałbym nie podać Cię do sądu o znieważenie w tym momencie? Rozumiesz ten paradoks?

Napisałem jedynie, że żyjemy w społeczności w większości anonimowych użytkowników i nie wiemy, czy pięknie wyglądające głosy są skutkiem czterech godzin przesłuchań, odsłuchów po pięć sekund (czyli takich jak Twoje, równie "sprawiedliwych"), czy to przypadkowa kolejność (jeszcze raz drobnym drukiem przypomnę, że kilku utworów w tym topie jednak słuchałem!). Możemy tak dywagować i tworzyć jakieś mechanizmy kontroli, które i tak nic nie dadzą. Ja jeszcze raz podkreślę, że do wszystkiego się przyznałem i od początku było to jawne, bo zdawałem sobie sprawę, że głosy będą upublicznione. A teraz rozgrywa się tu show, które najwyraźniej ma zabić czas w siedzeniu przed komputerem. Przykro mi, ale trochę tak to wygląda Icon_smile.
13.02.2020 05:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #165
RE: Mychartsowy Top The Prodigy
jakby ktoś miał wątpliwości po poprzednim poście -- uważam sprawę za dostatecznie wyjaśnioną; moje morale nie ucierpiało, bo jestem tu, aby wymieniać się opiniami i tabelki z cyferkami to dla mnie jakaś forma ich wyrażania, a nie cel sam w sobie

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.02.2020 06:34 PM przez AKT!.)
13.02.2020 06:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 924
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #166
RE: Mychartsowy Top The Prodigy
EVENo napisał(a):A najgorsze jest to, że może mieć rację, bo tu nadal wypowiadają się te same osoby, a inne milczą jak grób, nie tylko w tej sprawie.
A co tu komentować? Każdy ma własne poczucie sprawiedliwości i szacunku do wyborów drugiej osoby. Icon_wink

http://rateyourmusic.com/~meni
14.02.2020 12:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #167
RE: Mychartsowy Top The Prodigy
A wiecie co, zmieniłem zdanie! I zauważyłem jacy teraz jesteśmy zajadli, wadząc się w sumie o taką Błahostkę. Icon_rolleyes Jak politycy (wszystkich opcji) nas upodlili, teraz w każdym szukamy winy, nie dostrzegając belki we własnym oku. A gdzie się podziało chrześcijańskie Wybaczenie? Człowiek przyznał się do winy, przedstawił swoje powody, a my dalej ukarać go, bo jest gorszy od nas... Icon_question
Nie patrzymy szerzej, widzimy tylko czubek własnego nosa, bo poczuliśmy się dotknięci w głębi własnego Ego. I oczywiście sami nigdy w życiu tak nie postępujemy!

A co karania, jestem zdecydowanie przeciwko banowi na kolejne topy, wszak te są tu właśnie w celach edukacyjnych, żebyśmy lepiej poznawali dorobek innych, częstokroć nieznanych nam zupełnie artystów. A takie działanie tylko zniechęci Kalypsona do uczestniczenia w czymkolwiek.
Co najwyżej można mu przyznać kilka karnych punktów, jakby się ktoś upierał mocno?

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
14.02.2020 01:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #168
RE: Mychartsowy Top The Prodigy
Rozumiem, że pomysł ankiety jest nieaktualny? Icon_smile

Sundrajta napisał(a):żebyśmy lepiej poznawali dorobek innych, częstokroć nieznanych nam zupełnie artystów
polecam wrzutkę w wątku kolejnego bohatera topu, ciut historii Crowded House i hołd złożony im przez innych Ok
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.02.2020 02:01 PM przez thestranglers.)
14.02.2020 01:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #169
RE: Mychartsowy Top The Prodigy
thestranglers napisał(a):Rozumiem, że pomysł ankiety jest nieaktualny?
Z mojej strony oczywiście, że nie.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
14.02.2020 02:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #170
RE: Mychartsowy Top The Prodigy
thestranglers napisał(a):Rozumiem, że pomysł ankiety jest nieaktualny?
Raczej nieaktualny, aczkolwiek podtrzymywanie gównoburzy miało sens, bo Kalypson sam się o nią prosił.

Radio Epsilon
14.02.2020 02:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #171
RE: Mychartsowy Top The Prodigy
To ja krótko: żeby było przebaczenie, musi być przyznanie się do winy i żałowanie tego, co się zrobiło plus oczywiście poprawa. A jakoś takiej postawy nie zauważyłem. Bo przecież regulamin nie został złamany, więc można olewać współuczestników zabawy. Ja takiego podejścia nigdy nie zaakceptuję.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.02.2020 02:22 PM przez neo01.)
14.02.2020 02:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 619
Dołączył: Jan 2015
Post: #172
RE: Mychartsowy Top The Prodigy
A co ma paść na kolana przed Tobą i się kajać za to jak zagłosował? Nie rozumiem , chłopak napisał jasno jak zagłosował , nie wiedział jak mógł inaczej . Nie widzę problemu i robienie z tego gówno burzy jest dla mnie infantylne.
14.02.2020 05:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #173
RE: Mychartsowy Top The Prodigy
I znowu ta różnica poglądów. Icon_facepalm

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
14.02.2020 06:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #174
RE: Mychartsowy Top The Prodigy
miszony napisał(a):nie wiedział jak mógł inaczej
Ty tak serio? No mógł np. w ogóle nie zagłosować. Jak takie coś można w ogóle nazwać zagłosowaniem.
A w swojej wypowiedzi odniosłem się tylko do słów Sundrajty. Nie ma padać na kolana, tylko przyznać że głupio zrobił i przeprosić. Takie zabawy muszą opierać się na wzajemnych zaufaniu. Gdy zostaje ono nadszarpnięte, nie ma już tej frajdy, jak mniej więcej pisał EVENo.

WOLNE MEDIA!!!
14.02.2020 10:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości