Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój top Florence + The Machine
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #21
RE: Mój top Florence + The Machine
Czyli jednak Cosmic Love nie wygra. Ajć. Icon_wink
Seven Devils kiedyś lubiłem, jak całe Ceremonials. Potem jednak ukazała się kolejna płyta, która zdecydowanie wysunęła się na prowadzenie.
01.02.2020 11:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #22
RE: Mój top Florence + The Machine
Słuchałem tej płyty niedawno. Faktycznie nie jest zła.
01.02.2020 11:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Mój top Florence + The Machine
dannar napisał(a):Czyli jednak Cosmic Love nie wygra.
Tak to już bywa.
dannar napisał(a):Potem jednak ukazała się kolejna płyta, która zdecydowanie wysunęła się na prowadzenie.
A dla mnie to zdecydowanie najsłabszy krążek w dorobku zespołu. Chociaż przed topem obstawiałbym raczej Lungs.
01.02.2020 02:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
RE: Mój top Florence + The Machine
6. The End Of Love
7. As Far As I Could Get
8. Big God
9. Never Let Me Go
10. Heartlines

Dwa utwory z Ceremonials i dwa z High czyli z dwóch najlepszych według mnie płyt zespołu. Przy czym z tej najnowszej już nic się nie pojawi. Dwa najwyższe chyba mniej znane, a jak dla mnie rewelacyjne (oczywiście tutaj już wszystko jest świetne).
01.02.2020 04:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #25
RE: Mój top Florence + The Machine
Z tą piątką zrobiłbym tak, że zamieniłbym miejscami Big God i As Far As I Could Get, a później odwróciłbym wszystko do góry nogami Icon_biggrin Innymi słowy - Heartlines jest rewelacyjne.

Radio Epsilon
01.02.2020 05:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
RE: Mój top Florence + The Machine
No to czas kończyć.
1. Not Fade Away
2. Girl With One Eye
3. Cornflake Girl
4. No Light, No Light
5. Spectrum

Czwarte i piąte miejsce w bardzo podobnych w moim odczuciu klimatach. Jest takich utworów więcej, ale te najmocniej mnie przekonały.
Trzecie miejsce to swoisty fenomen, bo tutaj dopiero w ostatniej chwili przestało być drugim, a jak przesłuchuję w kontekście mojej listy to zawsze czegoś brak do przebicia się.
Cyklopka (jak mawiał pewien forumowicz) zawsze należała do moich ulubionych utworów z debiutu. Tutaj rozkręcała się powoli ale dotarła ostatecznie bardzo wysoko.
NFA to jedyny tutaj utwór, którego wcześniej nie znałem. I dopiero przy którymś kolejnym przesłuchaniu sprawdziłem i okazało się, że to cover. Kapitalnie zrobiony w nietypowy dla zespołu sposób (zachwycające dęciaki i nie tylko) przy wstępnym przesłuchaniu uzyskał najwyższą ocenę i cały czas był faworytem.
01.02.2020 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #27
RE: Mój top Florence + The Machine
Zaskoczyłeś.
Cornflake Girl słyszałem i również mi się podobało, ale z wielu względów nie na top Florence, a raczej Tori.
02.02.2020 12:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #28
RE: Mój top Florence + The Machine
I po raz kolejny odwróciłbym kolejność Icon_lol I to nie tylko tej piątki, ale też zamieniłbym ją miejscami z 6-10 Icon_biggrin
Lecz generalnie numer jeden jest jak najbardziej w porządku, pokazuje, że Florence będzie artystką ponadczasową, jeśli tylko będzie sięgała po odpowiedni repertuar.

Radio Epsilon
02.02.2020 12:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
RE: Mój top Florence + The Machine
Zwycięzca był zdecydowany, ale drugie miejsce podzieliły między siebie trzy osoby:
69 Kuba1201
56 EVENo
56 dejmien
56 mateusz
50 Tomekk
47 Artur.O
39 dannar
19 inżynierek
18.03.2020 04:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości