Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Kanye Westa
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #81
RE: Mychartsowy Top Kanye Westa
jakże miło się czyta tak pozytywne komentarze; nie spodziewałem się!

dziękuję arturze za plejkę i lilian za zgłoszenia spośród moich propozycji Icon_smile

ja tymczasem zaocznie, bez odsłuchów, ułożyłem swoją kolejność i z przyjemnością zweryfikuję ją w najbliższych dniach odsłuchami ^^
zgadzam się z tym, co o weście napisano -- ma w dyskografii sporo dobrego, ale też równie dużo niewypałów -- dlatego, że nie boi się iść pod prąd; zwrot (części) hip-hopu w stronę muzyki bardziej artystycznej w ostatnich latach dokonał się w dużej mierze dzięki niemu

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.01.2020 04:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #82
RE: Mychartsowy Top Kanye Westa
Udane Top10, faktycznie Fantazja wymiata, u mnie zajęła 3/5 całości. To taki Bad vel Thriller naszych czasów, nie? Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2020 03:55 PM przez thestranglers.)
14.01.2020 02:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 017
Dołączył: Sep 2017
Post: #83
RE: Mychartsowy Top Kanye Westa
A u mnie zdecydowanie dominuje Late Registration. Nie wiem jak to wyjdzie w dziesiątce, ale we wstępnym ocenianiu każda piosenka z tego albumu dostaje pozytywa.

Radio Epsilon
14.01.2020 03:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #84
RE: Mychartsowy Top Kanye Westa
thestranglers napisał(a):To taki Bad vel Thriller naszych czasów, nie?
nie spotkałem się z takim porównaniem, ale w pewnym kontekście można by je trafnie zastosować Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.01.2020 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #85
RE: Mychartsowy Top Kanye Westa
Ja tam się trzymam swojego porównania z "Ciemną Stroną...". Icon_razz2 Thriller to po prostu świetna płyta pop, Fantazja to raczej gatunkowa płyta ze sporym rozmachem, z ambicjami, i jednocześnie bardzo przyswajalna.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
14.01.2020 04:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #86
RE: Mychartsowy Top Kanye Westa
"Fantasy" ma z "Thrillerem" tyle wspólnego, że niemal każdy numer na nim to sztos, czego o "Ciemnej", z całym szacunkiem, bym nie powiedział -- lepiej broni się całościowo niż w kawałkach.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.01.2020 04:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #87
RE: Mychartsowy Top Kanye Westa
dokonałem niemożliwego i to posortowałem Icon_razz2
14.01.2020 04:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #88
RE: Mychartsowy Top Kanye Westa
EVENo napisał(a):A u mnie zdecydowanie dominuje Late Registration.
Na podstawie tych utworów, które słyszałem, to trzy płyty uważam za zdecydowanie lepsze. Poza Fantazy, która wymiata to jeszcze debiut i 808 (chociaż na podium mam także utwór z zupełnie innej płyty).
14.01.2020 06:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 702
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #89
RE: Mychartsowy Top Kanye Westa
Kilku utworów mi brakuje a szczególnie tej trójki : Supernowa, Heartless, Can't Tell Me Nothing.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
19.01.2020 02:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #90
RE: Mychartsowy Top Kanye Westa
Prezentację przekładam na bliżej nieokreślony termin.
Druga rzecz, od jutra proszę kogoś o tymczasowe zastępstwo, jednocześnie rezygnując z bieżącej możliwości wyboru.
19.01.2020 06:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 017
Dołączył: Sep 2017
Post: #91
RE: Mychartsowy Top Kanye Westa
Nie miałbym problemu z zebraniem głosów itd., ale gorzej z poniedziałkową prezentacją wyników, bo to nie jest ode mnie zależne. Mogę się jednak podjąć, jeśli nikt inny nie chce i jeżeli nikomu nie będzie przeszkadzała powtórka z "bliżej nieokreślonego terminu" prezentacji. Ta oczywiście przebiegałaby według stałego schematu.

Radio Epsilon
19.01.2020 07:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #92
RE: Mychartsowy Top Kanye Westa
thestranglers napisał(a):Prezentację przekładam na bliżej nieokreślony termin.
Czy to oznacza także, że kolejna osoba zgłasza wykonawcę też w nieokreślonym terminie czy będzie mogła uczynić to już w poniedziałek.
Mogę się podjąć prowadzenia, bo poniedziałki mam w zasadzie wolne.
19.01.2020 08:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #93
RE: Mychartsowy Top Kanye Westa
kajman, ale to
(19.01.2020 06:24 PM)thestranglers napisał(a):  od jutra proszę kogoś o tymczasowe zastępstwo
oznacza przecież, że od jutra ktoś ma poprowadzić kolejny top, który ktoś musi wybrać. przynajmniej ja tak to czytam.
wybiera dziobaseczek czy Szymek79? czy ktoś z dwójki z miejsc 1/2?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.01.2020 08:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 017
Dołączył: Sep 2017
Post: #94
RE: Mychartsowy Top Kanye Westa
kajman napisał(a):Mogę się podjąć prowadzenia, bo poniedziałki mam w zasadzie wolne.
Miło Icon_smile I również wydaje mi się, że chodzi o to, że mamy jechać z Topami dalej, a wyniki Westa przyjdą z opóźnieniem. I obstawiam Szymka do wybierania, bo Dziobas z tego co pamiętam przekazał dożywotnio swoje punkty i przez to jest wypisany wspólnie z thestranglers.

Radio Epsilon
19.01.2020 08:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #95
RE: Mychartsowy Top Kanye Westa
Yacy napisał(a):oznacza przecież, że od jutra ktoś ma poprowadzić kolejny top, który ktoś musi wybrać.
Jeżeli tak, to w porządku. Ale ja nie do końca jestem pewien czy to trzeba tak rozumieć czy jako że to zastępstwo będzie po ogłoszeniu wyników obecnego topu.
W każdym razie jeżeli bym podjął się zastępstwa to oczywiście na kolejny top i może jeszcze następne, bo raczej problemów z prezentacją w poniedziałki bym nie miał. Ale jeżeli ktoś inny jest chętny to zrezygnuję. I tak już dużo rzeczy liczę (ale jestem maniakiem liczboistą więc mi to nie przeszkadza).
No a wybiera chyba Szymek79, no chyba żeby nagle prz_rulez się objawił.
19.01.2020 08:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #96
RE: Mychartsowy Top Kanye Westa
(19.01.2020 08:30 PM)kajman napisał(a):  Ale ja nie do końca jestem pewien czy to trzeba tak rozumieć czy jako że to zastępstwo będzie po ogłoszeniu wyników obecnego topu.
"od jutra" to oznacza wg mnie od jutra Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.01.2020 08:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #97
RE: Mychartsowy Top Kanye Westa
No fakt, przeoczyłem to jedno słowo.
19.01.2020 08:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #98
RE: Mychartsowy Top Kanye Westa
Chłopaki, dzięki wielkie. Oczywiście Eveno dobrze odczytał moje intencje. Szymek pewnie wybiera i proszę żeby dajmy na to kajman wszystko przejął od jutra i robił wg własnego szczerego serca najlepiej. Jeśli chcecie i kajman się godzi do czasu, to jest mi przyjemnie. Oby.
19.01.2020 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #99
RE: Mychartsowy Top Kanye Westa
Czy będziesz prowadził PLMT czy też mam przejąć?
19.01.2020 09:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #100
RE: Mychartsowy Top Kanye Westa
Też proszę przejmij, to nawet konieczne Icon_smile
19.01.2020 09:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości