Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Taylor Swift
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #81
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Artur.O napisał(a):Santanę
Jak ogarnę całą dyskografię. Na razie szukam czegoś bardziej przystępnego niż to, co wymieniłem w innym wątku w tym dziale. Zgłosiłbym Kate gdybym miał pewność, że nikt nie zgłosi Babooshki.
16.12.2019 08:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #82
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
(16.12.2019 08:28 PM)kajman napisał(a):  Zgłosiłbym Kate gdybym miał pewność, że nikt nie zgłosi Babooshki.
Icon_lol

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
16.12.2019 08:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #83
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
(16.12.2019 08:28 PM)kajman napisał(a):  Zgłosiłbym Kate gdybym miał pewność, że nikt nie zgłosi Babooshki.
na 100% bym zgłosił jeśli nikt by mnie nie ubiegł Icon_wink2
ale też na 100% jestem pewien, żeby nie wygrała.
a nawet gdyby, to co by się takiego stało?

weź pod uwagę, że po takim wyznaniu ktoś może powiedzieć "sprawdzam" i zgłosić Kasię Krzak Cwaniak

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.12.2019 08:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #84
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
A może kajman specjalnie tak pisze?
16.12.2019 08:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #85
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
kajman napisał(a):że nikt nie zgłosi Babooshki
Bez niej nie byłoby zabawy. Icon_twisted

Ja odsłuchów TS jeszcze nie rozpocząłem, ale możecie być pewni, że żadna piosenka nie dostanie zera. Icon_lol

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
16.12.2019 09:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #86
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Sundrajta napisał(a):Bez niej nie byłoby zabawy.
Uwielbiam większość jej utworów, wszystkie poza jednym lubię, ale Babooshka spowodowała, że przez kilka lat omijałem Kate szerokim łukiem i dopiero All the love wszystko odwróciło.
16.12.2019 10:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #87
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
A tak w ogóle (i to nie z okazji tego topu) w tym tygodniu Me zadebiutuje na mojej liście. Oczywiście w przeróbce Jukeboxa.
16.12.2019 10:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #88
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Miałem sobie to krojenie kapusty rozłożyć na dwa dni, a tu proszę - ciekawość zwyciężyła i drugą turę przesłuchań już mam za sobą Icon_biggrin Spodziewałem się więcej - okazało się, że z tym losowym odsłuchem Cruel Summer miałem dużo szczęścia, bo nie znalazłem wiele więcej na podobnym poziomie i w podobnej stylistyce, a właśnie na to liczyłem najbardziej. Zamiast tego mam za sobą wiele ballad i czegoś, co pewnie jest country, choć ma poprockowy charakter. Taylor okazała się nie mieć w swoim repertuarze zbyt wielu popowych energetyków, przy których mógłbym powiedzieć, że brzmi jak Kylie... ale na szczęście i takie się znalazły Icon_biggrin Ciekawe, że kajman stwierdził, że w trzech ostatnich płytach jest cały czas to samo, a później wyznaczył Speak Now jako najlepszą płytę, bo to właśnie piosenki z tego albumu wydawały mi się być na jedno kopyto, choć zgodzę się, że było to przypadające mi do gustu kopyto. Generalnie jeśli Tejla zdecyduje się kiedyś wydać składankę typu Greatest Hits, to całkiem możliwe, że ją kupię Icon_wink

Radio Epsilon
17.12.2019 12:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #89
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Bo tak jak napisał aaktt, pierwsze dwie-trzy płyty Taylor to zwykłe pop-country (momentami urocze, jest sentyment do "Love Story" granego w polskich radiach dawno temu), a dopiero na "Red" pojawiają się te prawdziwe popowe przeboje Icon_wink - dokonuje się transformacja i "internacjonalizacja" Taylor, a także postęp w samym piosenkopisarstwie, przez co nawet np. smucące "State of Grace" się wyróżnia (chociaż jest sporo wypełniaczy, np. ten duet z Garym Lightbodym). Zaś "1989" to już najlepsza możliwa popowa płyta w mejnstrimie ostatnich lat i nie wszystko, co mi się tam podoba, w ogóle wylądowało w zestawie (a ciężko odmówić tej płycie energii). Z dwoma następnymi mam już więcej problemów, ale też są momenty.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.12.2019 01:32 AM przez Dobromiera.)
17.12.2019 01:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #90
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
KONIEC ZGŁASZANIA PROPOZYCJI
17.12.2019 06:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #91
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Artur.O napisał(a):ciężko odmówić tej płycie energii
Ja tam żadnej energii nie czuję tylko mdłą papkę. Dla mnie energia jest przede wszystkim na Speak, chociaż sporo jest tam dosyć mdłych, ale ciekawych ballad.
EVENo napisał(a):właśnie piosenki z tego albumu wydawały mi się być na jedno kopyto
Ballady faktycznie tak, ale jest tam sporo nieballad (tak dla ciekawości posłuchałem fragmenty kilku innych utworów, ale nie jestem pewien czy wszystkich).
17.12.2019 08:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #92
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Artur.O napisał(a):pierwsze dwie-trzy płyty Taylor to zwykłe pop-country
raczej teen pop z jakimiś echami country; ja zawsze miałem problem, żeby z jej niby country repertuaru to country wyłowić Icon_sad

poza "mean", które jest <333

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.12.2019 11:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #93
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Widać mam problemy z rozróżnieniem, co jest country, a co już nie. Np. nie wpadłbym na to, że "It All Comes Out In The Wash" to country. Icon_razz2

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
17.12.2019 01:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #94
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
country pop, ale tak Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.12.2019 02:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #95
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Na spotifajowej playliście mike'a brakuje piosenek: "London Boy" oraz "Welcome to New York". Icon_arrow

Zakończyłem pierwszy odsłuch i jest całkiem sympatycznie, i przyznaję, że dla mnie najbardziej podobały się te ballady, które potrafiły zabrzmieć niemal na rockową nutę. Icon_wink
A kiedyś na hasło Taylor Swift wyłączałem radio, Icon_eek ale to zapewne wynikało z odczucia że to takie nastolatkowe śpiewanie, a tymczasem ta pani jest już po trzydziestce!

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
17.12.2019 04:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #96
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
(17.12.2019 04:15 PM)Sundrajta napisał(a):  Na spotifajowej playliście mike'a brakuje piosenek: "London Boy" oraz "Welcome to New York". Icon_arrow

Zakończyłem pierwszy odsłuch i jest całkiem sympatycznie, i przyznaję, że dla mnie najbardziej podobały się te ballady, które potrafiły zabrzmieć niemal na rockową nutę. Icon_wink

Zupdate'owałem! Pan jest może z podlasia? Chytry
17.12.2019 06:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 598
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #97
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
nikt nie zgłosił "Safe And Sound" i "Delicate".Icon_sad

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
23.12.2019 01:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #98
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Przecież Delicate jest. Icon_wink
23.12.2019 01:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #99
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
jeszcze tydzień do końca, a ile głosów! chyba nikt nie chce spędzać świąt ze swift xD

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.12.2019 12:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #100
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
mike napisał(a):Pan jest może z podlasia?
Dlaczego? Icon_rolleyes

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
23.12.2019 12:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości