Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Taylor Swift
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #21
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
(10.12.2019 10:51 AM)Sundrajta napisał(a):  Na razie słucham chyba debiutu... Ile tam country. Icon_eek
Ano właśnie. Wielu zapomina, że Taylor wyszła właśnie z country. Chyba jakiś nawet swego czasu pobiła rekord w ilości Grammy dla kobiety w muzyce country.

(10.12.2019 01:20 AM)Artur.O napisał(a):  trochę indie:
Blank Space
No nie wiem, nie wiem... bardziej indie koledzy by się mogli obrazić za to zestawienie Icon_lol

(10.12.2019 07:22 AM)thestranglers napisał(a):  Hahaha, na razie zobaczyłem wczoraj jak wygląda.
To już duży krok Icon_lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2019 12:22 PM przez mike.)
10.12.2019 12:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #22
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Z twarzy niepodobna do nikogo.
10.12.2019 01:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #23
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
(10.12.2019 01:21 PM)thestranglers napisał(a):  Z twarzy niepodobna do nikogo.
A może do siebie? Icon_wink

No dobra, czegom się nasłuchał (to moje). Icon_twisted

I wybieram jeden staroć, i też dla równowagi nowość:

Tied Together with a Smile
Me!
[feat. Brandon Urie]

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
10.12.2019 01:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 608
Dołączył: May 2008
Post: #24
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
ja na razie zgłoszę

"Mean"

nad drugim pomyślę

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.12.2019 02:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #25
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Bardzo niekonwencjonalne zgłoszenia ;D Ale to dobrze, bo tylko dobrze świadczy o Taylor Icon_smile Ja już nie mogę się doczekać i sobie już powtarzam jej dorobek Icon_biggrin
10.12.2019 02:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #26
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Chyba jedną staroć?
A to w kawale jakimś było gdy ktoś był kompletnie niezapamiętywalny.
10.12.2019 02:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 608
Dołączył: May 2008
Post: #27
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
thestranglers napisał(a):A to w kawale jakimś było gdy ktoś był kompletnie niezapamiętywalny.
Cały ty -- jeśli krytyka to miażdżąca, totalna i nieznosząca sprzeciwu Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.12.2019 03:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #28
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
A co jeden staroć jest taki zły? Icon_wink

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
10.12.2019 04:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #29
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Sundrajta napisał(a):A co jeden staroć jest taki zły?
pojadę AKT'em - brzydko to brzmi Icon_rolleyes
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2019 06:48 PM przez thestranglers.)
10.12.2019 05:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 496
Dołączył: Aug 2008
Post: #30
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Kiedyś chciałem coś od niej dodać do BTW. Wysłuchałem (nie całe, do końca refrenu) kilkanaście największych przebojów oraz chyba w całości jedną płytę (tą najsłynniejszą).
Niestety, nic nie przykuło jej uwagi (poza jej wyglądem), nic też już z tego nie pamiętam.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
10.12.2019 05:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #31
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
(10.12.2019 05:26 PM)Miszon napisał(a):  Niestety, nic nie przykuło jej uwagi (poza jej wyglądem), nic też już z tego nie pamiętam.
ups... jak już jej nie przykuwa uwagi nic z jej repertuaru, to jest to chyba szczyt niezapamiętywalności Icon_razz

Miszon, a to nie jest tak, że coś musi zwrócić Twoją uwagę żeby trafić do BTW?
nie wyobrażam sobie sytuacji, żebym zaczął słuchać wykonawcę XYZ pod kątem TWC, bo mi brakuje tam jego utworu Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.12.2019 05:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 608
Dołączył: May 2008
Post: #32
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
ona na pierwszych trzech płytach była bardzo nastoletniopopowa; to country zawsze było bardziej otoczką kulturową niż jej faktycznym soundem
na czwartej płycie "red" mocniej poszła w pop, ale też jej songwriting zaliczył skok jakościowy i zaczęło dać się jej słuchać, nie będąc nastolatką Icon_wink
"1989" to jej popowe magnum opus, ale tegoroczna płyta z takimi wymiataczami jak "lover" czy "the archer" nie zostaje bardzo z tyłu -- reasumując, ma obszerną dyskografię z wieloma świetnymi popowymi numerami, ale też sporo szrotu

Yacy napisał(a):nie wyobrażam sobie sytuacji, żebym zaczął słuchać wykonawcę XYZ pod kątem TWC, bo mi brakuje tam jego utworu Icon_wink2
a ja to robię i czasem były z tego przyjaźnie na całe życie, a czasem nie Icon_wink nic na siłę, ale robię sobie raz w roku latem nową plejlistę z odsłuchami numerów pod twc, żeby się stymulować różnymi rzeczami, które jakoś do mnie trafiły przez ostatni rok, a nie miałem okazji do nich szerzej wrócić

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2019 05:35 PM przez AKT!.)
10.12.2019 05:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 421
Dołączył: Aug 2017
Post: #33
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Blank Space
...Ready for It?
10.12.2019 06:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #34
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Jestem po odsłuchu tych niezgłoszonych i przyznam, że od piątej płyty Taylor sprawnie radzi sobie z synthpopem osiągając na ostatniej całkiem dobry poziom. Rzuca mi się na niej w uszy klimat 'Melodramy', co akurat jest komplementem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2019 10:24 PM przez thestranglers.)
10.12.2019 10:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 608
Dołączył: May 2008
Post: #35
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
no proszę, jaki twist! Icon_biggrin

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.12.2019 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 496
Dołączył: Aug 2008
Post: #36
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
(10.12.2019 05:30 PM)Yacy napisał(a):  
(10.12.2019 05:26 PM)Miszon napisał(a):  Niestety, nic nie przykuło jej uwagi (poza jej wyglądem), nic też już z tego nie pamiętam.
ups... jak już jej nie przykuwa uwagi nic z jej repertuaru, to jest to chyba szczyt niezapamiętywalności Icon_razz

Miszon, a to nie jest tak, że coś musi zwrócić Twoją uwagę żeby trafić do BTW?
nie wyobrażam sobie sytuacji, żebym zaczął słuchać wykonawcę XYZ pod kątem TWC, bo mi brakuje tam jego utworu Icon_wink2
staram się też zachować trochę obiektywizmu. Ale i tak musi się coś spodobać, żeby się dostać.
A Taylor nie mogła zwrócić uwagi, bo nigdy jej nie słyszałem, postanowiłem więc posłuchać, skoro taka niby super, może nie wiem co tracę pomyślałem.
Jednak straciłem niewiele.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
11.12.2019 12:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 930
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #37
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Ale żeby nadal nikt nie wymienił hejters gonna hejt hejt hejt... No to ja dam w takim razie.

Shake It Off
Dancing With Our Hands Tied (bo coś tam posłuchałem wczoraj/dzisiaj, a to ma świetne, pełne polotu, mocno synthpopowe zwrotki. Szkoda tej zahamowanej rytmiki w refrenie, niemniej jednak to wciąż bardzo udana kompozycja, a nikt o niej nie mówi)

http://rateyourmusic.com/~meni
11.12.2019 02:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #38
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
A i mam nadzieję, że ktoś zrobi playlistę Spotify, bo ja (nie będąc ekspertem od tejże) mogę coś pomylić lub przekręcić.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
11.12.2019 09:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #39
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Tak narzekacie, że jest niezapamiętywalna. Gdyby tak było, nie odniosłaby tak gigantycznego sukcesu.
Playlistę na Spotify mogę wziąć na siebie. Zrobię też playkę na YouTube w wolnej chwili Icon_wink

I na dobry początek dnia zostawiam wam występ przy okazji odbierania nagrody AMA "Artysta Dekady".
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2019 11:24 AM przez mike.)
11.12.2019 11:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #40
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Wildest Dreams (którego zabraknąć nie może)

Nad drugim jeszcze pomyślę - waham się między jakimś starociem a niesinglem z nowej płyty Icon_wink
12.12.2019 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości