Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reputacja
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
prz_rulez napisał(a):nie moge pozwalac na szkalowanie mnie
Stawianie minusów nie jest szkalowaniem.
prz_rulez napisał(a):Twoj nieobiektywizm
Uczę się od najlepszych.
29.11.2019 10:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
(29.11.2019 09:46 PM)prz_rulez napisał(a):  Anyway, czy administracjo-moderacja w koncu zareaguje?
sorry, ale ja nie czytam całych tych Waszych przepychanek, bo nie mam czasu. a nwet gdybym miał to byłoby mi go szkoda. to po pierwsze.
masz sprawę pilną, to napisz pw. bo nie mamy obowiązku śledzić całego forum 24 godziny na dobę.to po drugie.
ja nawet musiałem chwile pomyśleć jak się daje +/- Icon_wink2 bo tego nie używam, ani nie sprawdzam. niestety nie mam pojęcia jak to wyłączyć. i raczej nie mam takich uprawnień. to po trzecie.

musicie poczekać na ku3ę.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.11.2019 10:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #23
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
(29.11.2019 08:25 PM)EVENo napisał(a):  Ja tam się nawet cieszyłem, jak mi prz dał minusa, bo miałem pod avaterem na czerwono, a nie na zielono, więc się wyróżniałem
O proszę, to prz też kiedyś dawał minusy... no bardzo ciekawe...

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
29.11.2019 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Chyba napisalem dlaczego i kto byl pierwszy? Ale jak widac niektorzy czytaja wybiorczo.
Poza tym, minus przetrwal niewiele ponad 24 godziny.
30.11.2019 12:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
prz_rulez napisał(a):minus przetrwal niewiele ponad 24 godziny
Ciekawe, ile by przetrwał, gdybym nie dał mu plusa.
prz_rulez napisał(a):kto byl pierwszy
Jeżeli jest się przeciwko minusom to nie jest to żaden argument.
30.11.2019 10:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #26
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
kajman napisał(a):Ciekawe, ile by przetrwał, gdybym nie dał mu plusa.
On nie przetrwał, bo prz mnie błagał, abym usunął mu mojego minusa, to wtedy on usunie swojego.

Radio Epsilon
30.11.2019 12:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 026
Dołączył: Dec 2009
Post: #27
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Dobre, dobre Icon_lol

WOLNE MEDIA!!!
30.11.2019 12:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
System został rozwalony.
30.11.2019 01:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Nie chce tutaj nic pisac, ale Pabloyd za zdradzenie wiadomosci prywatnej (choc zrobil to w szlachetnych pobudkach) zostal wyrzucony z Sebastosa. Tak tylko zwracam uwage.
30.11.2019 02:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #30
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Oczywiście to ty decydujesz - zależnie od tego, jak wygodnie w danej chwili - co jest szlachetne, a co psuciem forum.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.11.2019 03:11 PM przez Dobromiera.)
30.11.2019 03:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Faktem jest, że takich rzeczy nie powinno się robić. Ciężko jest jednak porównywać te dwie sytuacje. Po pierwsze waga jednej i drugiej PW jest całkiem inna. Po drugie ujawnił PW z innego forum (konkretnie z Sebastosa na Mycharts). Po trzecie tam była też mowa o innych osobach.
prz_rulez napisał(a):choc zrobil to w szlachetnych pobudkach
Trudno powiedzieć, jakie miał pobudki, ale szlachetne to one na pewno nie były.
Mówiąc oficjalnym językiem to nie da się porównać społecznej szkodliwości obydwóch ujawnień.
30.11.2019 03:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Oho, widze, ze staje sie wrogiem wszystkich. A Michalek widze znowu puszcza slowa na wiatr - i on juz dobrze wie o co chodzi. Niestety, ma zablokowane wiadomosci prywatne, wiec nie jestem mu w stanie napisac tego prywatnie.
30.11.2019 04:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
prz_rulez napisał(a):Oho, widze, ze staje sie wrogiem wszystkich.
Skoro tego chcesz, to możesz się stawać. Ale ja tego tak nie odbieram.
30.11.2019 04:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #34
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
a może powrócilibyśmy do zasadniczego tematu tego wątku?

ktoś ma jakieś uwagi / propozycje?
jak nie to proszę pisać w innych tematach lub na pw.

dziękuję.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.11.2019 05:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
prz_rulez napisał(a):Anyway, czy administracjo-moderacja w koncu zareaguje?
prz_, przepraszam, ale nie mam teraz nastroju do poprawności politycznej, więc napiszę to, co zwykle ubieram w inne słowa. po prostu mnie wkurwiasz takimi tekstami! Twoja roszczeniowa postawa nie do przyjęcia!
nie chce mi się długo opisywać, bo boli mnie teraz głowa, więc napiszę krótko. od dawna już nie mam możliwości czytania forum w pracy, więc robię to tylko w domu. ale wczoraj po pracy byłem zajęty. wróciłem do domu późnym wieczorem i poszedłem spać. dziś rano prosto po obudzeniu do lekarza i "na miasto". wróciłem do domu wieczorem.
i dopiero teraz tutaj zajrzałem.
właściwie większość tego, co sam mógłbym napisać, napisał Jacek:
Yacy napisał(a):sorry, ale ja nie czytam całych tych Waszych przepychanek, bo nie mam czasu. a nwet gdybym miał to byłoby mi go szkoda. to po pierwsze.
masz sprawę pilną, to napisz pw. bo nie mamy obowiązku śledzić całego forum 24 godziny na dobę.to po drugie.
ja nawet musiałem chwile pomyśleć jak się daje +/- Icon_wink2 bo tego nie używam, ani nie sprawdzam.
sprawą zajmę się jutro. po pierwsze dlatego, że, jak wspomniałem, boli mnie teraz głowa i nie mam na to siły, a po drugie dlatego, że Twoje postawa sprawia, nie po raz pierwszy, że mi się nie chce. zdziwiony?

dla mnie ta cała reputacja na forum nigdy nie była potrzebna. postaram się to po prostu wyłączyć, skoro taka jest wola większości. choć uważam, że nie wszyscy zainteresowani mogli to tu przeczytać, bo wątek jest bardzo ogólny.
01.12.2019 01:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
RE: reputacja
Po zastanowieniu, proszę o wybór które opcje wg Was powinny być u nas na forum:
1. Czy chcesz, aby zdezaktywować system reputacji na forum?
2. Czy chcesz, aby użytkownicy mogli przyznawać negatywne punkty reputacji na forum?
3. Czy chcesz, aby każdy mógł przyznać temu samemu użytkownikowi kilka punktów reputacji?
4. Czy chcesz, aby użytkownicy mogli przyznawać punkty reputacji za posty?
01.12.2019 11:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
RE: reputacja
Do kiedy można odpowiadać?
Ja rozważam odpowiedź 1 lub 2.
01.12.2019 12:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 026
Dołączył: Dec 2009
Post: #38
RE: reputacja
Ale to raczej powinniśmy na każde pytanie odpowiedzieć tak lub nie, bo to nie są opcje rozłączne.

WOLNE MEDIA!!!
01.12.2019 12:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #39
RE: reputacja
Moim zdaniem zupełnie nie w tym rzecz, a widzę, że znów zaczyna się ulubiona gra w ankiety, tysiące opcji i niekończące się warianty. Jeżeli sednem sprawy, a moim zdaniem tak właśnie jest, pozostaje pomoc prz_rulez*, to zupełnie nie chodzi tutaj o system ocen. Mi osobiście on do niczego nie jest potrzebny, ale błędną motywacją w jego likwidacji jest przekonanie (a niespodziewanie takie głosy widziałem), że to zrobi dobrze sprawie. Te punkty, czy to plusy, czy minusy, to tylko jakiś symbol i odzwierciedlenie tego co się rzeczywiście dzieje i nad tym trzeba się zastanowić.

* przez pomoc rozumiem zachowanie adekwatne do sytuacji każdej ze stron, wymagające też dużo pokory i zastanowienia się nad swoim zachowaniem przez prz_rulez.
01.12.2019 12:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
RE: reputacja
kajman napisał(a):Do kiedy można odpowiadać?
czytasz i odpowiadasz, tu nie ma się nad czym zastanawiać.
neo01 napisał(a):powinniśmy na każde pytanie odpowiedzieć tak lub nie, bo to nie są opcje rozłączne.
z grubsza tak. chyba że odpowiesz "tak" na pierwsze pytanie, to wtedy na kolejne właściwie już nie trzeba.
01.12.2019 12:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości